All Activity

This stream auto-updates   

1. Past hour
  2. No 2 miesiące od 15 marca nie spadła naeet kropla. Przenżyto naprawde zadziwiająco dobrze dało sobie rade.
  3. Wczoraj byłem w nim niestety od groma pryszczarka.Na płatek poszedł proteus dziś planuje poprawkę bo szkoda by było dać teraz du....y
  4. Today
  5. Dziś sporo chowacza i śmietki lata
  6. To chyba zalezy jak kto podchodzi do tematu bo poprzednik spioch tez mogl to zalatwic ale chyba mu sie nie chcialo
  7. Tyle straszenia karami ze strony uni a okazuje się że JKA załatwił kolejny raz Ja już qrwa nie mam słów na tych wazeliniarzy dla kogo oni pracują Może by tak ich (po+psl) opryskać zamiast śmietki bo to śmiecie
  8. Mustand lub granstar to dobre opryski.Polecam u mnie nie wyobrażam sobie be nich pracy.To niezbędnik każdego rolnika.Polecam z reka na sercu
  9. Polecam Agromachina ciekawy program o rolnictwie i maszynach.Wiele cennych wskazówek ktore na pewno wam sie przydadzą.Każdy znajdzie cos dla siebie.Zdecydowanie
  10. Chłop miał 200 kur i ani jednego koguta. Poszedł do sąsiada, kupić tak zetrzy na początek.A sąsiad na to:- Ale po co trzy? Słuchaj stary - ja ci sprzedam Kazia. Kazio to jest taki kogut, że ci te wszystkie 200 kur spoko obsłuży.OK, po trzeciej wódce dobili targu, chłop wrócił z Kaziem do gospodarstwa, wypuścił go z klatki i mówi:- Słuchaj Kaziu - to jest teraz twoje gospodarstwo, 200 kur na ciebie czeka, wyluzuj się, jesteś tu jedynym kogutem, nie ma co się spieszyć, tylko mi się nie zmarnuj - kupę kasy za Ciebie dałem.Ledwo skończył mówić, SRU! Kaziu wpadł do kurnika. Przeleciał wszystkie kury kilka razy, tylko pierze leciało. SRU! Poleciał do budynku obok gdzie były kaczki - to samo. Chłop krzyczy, próbuje go hamować. Ale gdzie tam! SRU! Poszedł Kazio za stadem gęsi i zniknął w oddali.Rano chłop wstaje, patrzy - leży Kaziu na podwórku, kompletna padlina. Nad nim krążą sępy. Podbiega i krzyczy:- A widzisz Kaziu, mówiłem Ci, daj spokój, tyle kasy w błoto...A Kaziu otwiera jedno oko i syczy przez zaciśnięty dziób:- Cśśś, spierdalaj, bo mi sępy płoszysz...
  11. Chyba nie bardzo.jak dobrze pamietam u kuzyna ostatnio rzepak kwitl 2 tygodnie a zebralbponad 3 i pol
  12. To chyba z tym temacie, w razie czego proszę przerzucić: http://www.farmer.pl/produkcja-roslinna/ochrona-roslin/czasowe-zezwolenie-w-rzepaku-oficjalnie-potwierdzone,86015.html
  13. Saletra dopiero teraz widać że działa Mnie chodzi o parametry masę ziaren Dostanie kroplówki 2 X po 6-7 litrów ale jeszcze spoko
  14. Saletry jej, o saletrę prosi a nie kroplówkę
  15. U mnie też 24 ale jeszcze kwitnie. Oby się sprawdziło powiedzenie, że każdy tydzień kwitnienia to tona plonu
  16. Pszenica dostała kopa że aż milej spojrzeć Wczoraj nad wieczorem byłem i też flagowy Dobrze by było zasilić ją jakaś dobrą kroplówką
  17. U mnie po wczorajszej burzy juz prawie nie ma kwiatow kwitl 24 dni
  18. Wspominałeś coś o suszy...
  19. Elegancki, u mnie w okolicy już teraz widać które rzepaki są słabe bo przekwitają. Mocniejsze jeszcze kwitną w najlepsze
  20. ASF

Jak do tej pory nie weszło to nie wejdzie, przynajmniej tą drogą. Sprzedawać można bo nie ma żadnej strefy
  21. W tamtym roku dynia była przypadkowo, samosiejka, w tym będzie jeśli wystarczy miejsca, nasiona dużej melonowej na stanie, jest plan na nawodnienie kropelkowe ogródka ale czy dynia dostanie wodę to się jeszcze okaże. W tamtym roku podlewana za ostro szła w pędy i to błąd. Trzeba by było ją podlewać po całości a nie tylko przy korzeniu ale nie było jak, zaatakowała porzeczkę, truskawki, poszła na ogrodzenie, trzeba było ją zawrócić bo szła na drogę, potem szła w kierunku domu, dobrze że zima przyszła bo by oplotła chałupę.
  22. a u mnie wczoraj alerty rozsyłali, padało tak lokalnie że szok, nad miastem armagedon z gradem, na polach nic tylko wiatr się uspokoił, dopiero na noc przyszła taka duża chmura zgodnie z ICM
  23. yyyyy rzeczywiście, nie widziałem jej parę dni i flaga wychodzi, udało się podać ostatnią dawkę azotu tuż pod deszcz. Niech nabiera mocy bo szału nie ma.
  24. ASF

Na szczęście tak, ale m.in. lekarz prowadzący stado musi badać temperaturę i diagnozowac ze jest bezpiecznie
  25. Yesterday
  26. ASF

Ale sprzedawać normalnie możesz ?
  27. Ja się "modliłem" żeby nie został prezydentem Zamościa w ostatnich wyborach Takiego szefa komisji rolnictwa jeszcze nie było
  28. 0.3 modusowatych można śmiało dać w fazie flagowego robiłem to wiele razy Oczywiście w pszenicy przez duże Pe
  1. Load more activity