All Activity

This stream auto-updates   

1. Past hour
  2. Gęsty jest ładnie ale jasny Strasznie, ile dawales N i kiedy?
  3. Yesterday
  4. Tak uratowana i bardzo czysto jest
  5. Też miałem ten dylemat ale po 2017 wiem że potrzebuje czasem solidnie Od kiedy uprawiam groch zawsze coś dawałem kiedyś w peluszkach nic
  6. Chyba to było cztery lata temu jak o tej porze końcówki liści robiły się czerwone Dziś patrzę i gdzieniegdzie widzę to w pszenicy ale tym razem żółte końce liści Jest to ściśle uzależnione od odmiany najgorzej w Kilimanjaro następnie Patrasie Tytanika całkowicie bez tych przebarwień ale jest sporo późniejsza Natomiast te szkody co rośliny całkiem zamarły w niej najwięcej
  7. Pszenice też mam rzadkie bo wirusy bałaganu narobiły Później zimno i brak wody ale po dzisiejszej lustracji lepiej to widzę Dziś dostała kroplówkę od ADOBa w piekielnej dawce się będzie działo
  8. Oj Kolega chyba jeszcze nie widział rzepaku na DAWKACH moczniku Wioskę ode mnie jest taki co często ma problema kiedyś o tym pisałem @men2face dobrze że choć czasem się zgadzamy :D
  9. Glifosat to ja leję do Kwazara na rowy :d Po grochu musiałem wypłukać ;) Kłos faktycznie zaczyna wychodzić w pszenicach oprócz tytaniki Ale tam jest inny klimat to moje Żuławy generalnie jestem dość spokojny
  10. ...akurat 100 N w dwóch dawkach to ja się staram nie przekraczać... gdybym sypał 160 jak niektórzy to bym 3 razy musiał skracać...
  11. Presja chorób potężna, wolę pochylić, a opanować choroby. Pryskałem 30 kwietnia Propulse, dziś już na pewno nie działa. Ty, Miwigos, taki rolnik postępowy, a nie jedziesz ? :)
  12. U nas rzepaki prawie już nie kwitną,więc powałowanie pod ciągnikiem duże
  13. ...z jęczmieniem nie mam co startować do bartsa (przynajmniej na razie) ale i tak postęp jest w porównaniu do poprzednich lat...
  14. Rzadko zasiał -azotu mało -wody mało-zimno= kiepsko
  15. ... na drugim zdjęciu mały zapylający bohater... :) kwiat kiepski bo już kończą kwitnąć, pierwsze owoce powinny być w miarę duże chociaż do rekordowego 2017 roku nie ma co startować...
  16. ... może rewelacji nie ma, ale tak jak miwigos pisze, pszenice w tym roku optymalnie... barts to swoją chyba za rzadko posiał :)
  17. Zabieg zrobiony, 3 tygodnie temu Propulse, teraz poprawka grzyb + Proteus. Straty niewielkie.
  18. Powoli zaczyna wychodzić kłos i ty myslisz o anty-to nie jęczmień,po czym czyścić w pszenice ,glifosatem pryskałeś
  19. Kto pryska ,ten dobija go na 40-50cm
  20. Czy groch potrzebuje fungicydy?
  21. Nie żartuj ,co wy chcecie od pszenic ,
  22. Ty dawałęś gnojowice ,wiekszość nie wie co to,jeczmień potrzebuje tak mało N że chyba jedna dawka to norma
  23. Potężny rzepak nigdy się nie odnowi chyba że go coś mechanicznie uszkodzi, światło nie dociera przez kołderkę łuszczyn
  1. Load more activity