All Activity

This stream auto-updates   

1. Past hour
  2. Today
  3. My też mamy, u nas piękna słoneczna pogoda, może nawet przymrozku nie było w nocy :P
  4. Ty to masz szczescie
  5. Za dnia spadło dzisiaj 5 litrów. W nocy do teraz pewnie jeszcze tyle. Rozpogodziło się już ale cały dzień spokojny miarowy deszcz.
  6. Witam. Mam problem z ciągnikiem rolniczym ford5640 , a dokładnie gdy podgrzeje mi się olej hydrauliczny to przy ruszaniu ciągnik szarpie ( nie równo zaczyna jazdę) szczególnie na tych szybszych biegach. Dodam jeszcze, że przy zmianie biegów bez sprzęgła nożnego na co niektórych biegach też troszkę podszarpuje, ale najbardziej denerwujące jest to że na rozgrzanym oleju przy ruszaniu sprzęglem nożnym ciągnik bardzo szarpie. Bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuję.
  7. JA bym był zadowolony z 5 mm
  8. Yesterday
  9. Nie widzisz to nie pryskaj Ja widzę i nadal będę pryskał
  10. Marzy mi się w kwietniu jeszcze jakiś konkretny opad
  11. Ale tam jest głównie N ,nie widze sensu przepłacania
  12. Może coś skapnie na poczatku maja ,ale niepewne bo z burzy
  13. Widać Panowie deszcz w perspektywie bliskiej?
  14. Tak patrzę na te jęczmienie z zeszłego roku i widzę ta nędzę tegoroczną. Sialem kilka dni wcześniej niż w zeszłym roku a on po trzech tygodniach ciągle wschodzi a w zeszłym roku szybko zakryl ziemie i szedł jak szalony
  15. przekładnia

tak , ale troche sie obawiam tego jak to bedzie zrobione akoszt tez okolo 1000 zl z tego co wiem
  16. A ja sobie darowałem. Z mączniakiem siarczan miedzi sobie poradził innych chorób nie zauważyłem, nawet tam gdzie pszenica po pszenicy i poplonie. Jak będzie ciepło polecę pod kątem septoriozy.
  17. Ciekawe jak przymrozki wpływają na skuteczność. Dzisaj wieczór koniec pryskania, co najmniej do deszczu
  18. U mnie codziennie średnio od drugiej do szóstej poniżej zera. Po południu dobija do +16°C
  19. przekładnia

Regeneracja jest możliwa ?
  20. Skuteczność będzie dobra bo myślę że to mieszanina z tebu Ja jadę około 18-19 myślę że będzie ok jak na tę warunki Kilka lat temu kolega w rzepaku jechał tebu poniżej 12° i działał Mówię to bo było widać efekt tebukonazolu
  21. U mnie codziennie jest przymrozek. Jak konczylem T1 wczoraj wieczorem to było jeszcze 13,5 stopnia, ciekawe jaka będzie skutecznosc
  22. przekładnia

Większa moc i dłuższe ramie. Dałoby sie zamontowac pompe i przekladnie z trola ale 1 sprawa nie bedzie tak silny a 2 sprawa 1500 zl taka przyjemnosc :)
  23. Z 3 godziny, tylko zabieg na temperaturę wzrastającą to co innego jak na spadającą wieczorem, dlatego lepiej rano tym bardziej że nocki po 2-3 stopnie Jeszcze przy tak niskiej temperaturze miejscami może pojawić się przymrozek
  24. Ile czasu po oprysku triazolem musi być te 12?
  25. Last week
  26. Tak mówi się że to najdroższy mocznik świata Mnie to nie rusza zobaczcie ile firm to podrabia przypadek ?!?
  27. Pod warunkiem że triazolem nie jedziesz
  28. No nie wiem czy będą takie super rzepaki, w maju musiałoby padać po 20 litrów co 7 dni to może wtedy on przeżyje jak 30 cm pod ziemią jest piasek już przesuszony praktycznie
  29. Rano od 7:30-9. I wieczór od 19 do 22. Według mnie to idealne godziny na zabiegi w tej pogodzie
  1. Load more activity