Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie   

1. Ostatnia godzina
  2. Jeżeli ktoś z Państwa prowadzi jakis biznes związany z branżą rolniczą - proponujemy stworzenie nowoczesnej strony internetowej. Pomożemy promować Państwa usługi wykorzystując do tego celu siłe internetu. https://agencjaseven.pl
  3. Dzisiaj
  4. Wczoraj
  5. Oglądam od lat kawa+agrobiznes-oprócz forum to mój główny dostawca informacji do lech-polu dziś się nie dało dodzwonić-po 24h ostatecznie sprzedaję!(muszę mieć na OBOWIĄZKOWA BIOASEKURACJĘ BLONDYNEK)
  6. Cena na matif z przed dwóch lat niestety
  7. Fungicydy w rzepaku Prośba o dopisanie właściwości TOPSIN M. (tiofanat metylowy)
  8. Jak jestem w domu to oglądam z nudów ,coś ciekawego nieraz powiedzą ,a cena to tragedia,tak tani na matifie dawno nie był perspektywy kiepskie,było trzeba sprzedać w listopadzie po 1600
  9. No to ja starą pe-lotkę po dziadku A. wyciągam, tylko dajta chopy czas na przesmarowanie antyka.
  10. nasamprzód zajrzyj do agro, on wcześniej niż ja ogarnia mućki.... a co do przyjazdu. nie wierzę, oszust jesteś, byłeś 3 km od i nie zajechałeś
  11. Po Jarkiego grochówce pojadę zobaczyć, czy ar mućki ogarnął, potem do Agromatika na kawę, wtedy zadem zarzucę i zielona grochowa zorza doleci nad Pałuki... :D
  12. Dobrze,że to w innym kierunku.Eko-energia ładowana u jarkiego na grochówce?
  13. To żadna nowość-od zawsze tępią np.oprysk w mięszane zbożowo-strączkowej... tylko uzupełniałem info i z tego wynika,że sprzedający ma odpowiadać też. (konsekwencje w dopłatach?)
  14. Ostatni tydzień
  15. To @Pałuczanin81 miałeś racje, pytałem się swojego dostawcy śor to powiedział że ma obowiązywać, a w zasadzie to już obowiązuje bo od 1 stycznia :( czyli teraz tylko pryskanie tak jak rejestracja nakazuje
  16. Tak wszelaka mała energetyka jest wskazana pod warunkiem że się opłaca Mówię tu o opłacalności bez dotacji=korupcji
  17. @przem Niby nic nowego ale jak dobrze udokumentowane Jestem bardzo podobnego zdania do Was zbyt często uprawiamy rzepak W tym sezonie oprócz robactwa przez pogodę mieliśmy ogromną presję grzybów Jeśli mowa o genetyce również tej z heterozji mamy problem w każdej roślinie Poczynając od drzew przez warzywa po zboża i rzepaki Panowie kto pamięta poczciwy californium czy tym bardziej liska wie o czym mówię Na niego pszczoły leciały tak że aż cały chodził strach było podejść do plantacji Zdrowotność zabezpieczona jesienią horizonem na wiosnę późno caramba Na tym zwykle ochrona się kończyła a często nawet tego nie było Ale fakt na którym zwrócił uwagę @przem we wiosce cztery osoby siały rzepak
  18. Agropierdołów w południe nie oglądam od wielu lat Szkoda nerwów ten program nigdy się nie zmieni
  19. Dokładnie, Grzegorzsoł ma rację. Ja bym tam nie wlazł, a jeśli już (chyba jedynie w stanie ostrego upojenia alkoholowego), to na pewno bym nie "dryfował", tylko raczej zbudował jakąś pierdziturbinę. Z kry by się zrobiło poduszkowiec i heja na zachodniopomorskie
  20. Dajcie chłopu spokój jeszcze się rozgrzewa.
  21. @Marecki-oznacz się na zdjęciu
  22. http://www.pomorska.pl/wiadomosci/chojnice/a/akcja-ratunkowa-w-powiecie-chojnickim-na-krze-na-jeziorze-karsinskim-utknelo-pieciu-wedkarzy,12850263/ @Marecki, powiedz że to nie ty?
  23. A ja twierdze że najwiecej plonu zjadła zła pogoda za zimno podczas kwitnienia,nastepnie robale
  24. ja już po studiach :) U siebie w 2017 słabe plony rzepaku wynikały: przez przymrozek w czasie kwitnienia do -4C, słaba aktywność pszczół podczas zapylania, zbyt długi okres kwitnienia przez co choroby grzybowe miały większe okno infekcji !!! bardzo późny nalot robali
  25. @przem-coś studiujesz?wreszcie ciekawe forum się robi
  1. Załaduj więcej aktywności