All Activity

This stream auto-updates   

1. Past hour
  2. Today
  3. 6,770. Tutaj wszyscy już wcześniej pokosili. Oj będziesz miał dwie cyfry
  4. Tokio jest tak odległe że trudno cokolwiek mówić Przed Londynem też wszystko wygrywaliśmy a na olimpiadzie Wracając do trenera jego nikt nie rozumie i tak musi pozostać Ważne że ufają mu zawodnicy ale zostawić chłopaków to nie jest OK Wagner też był szalony może w tym jest metoda oby Czy kadra B? zobaczymy co jest warta A i co Kubańczyków
  5. Czyli wyszło Ci prawie 6,5t/ha jeśli dobrze pamiętam? Aż niemożliwe, żeś pierwszy ode mnie zebrał. Mój tak naprawdę dopiero teraz gotowy do zbioru, słoma wreszcie sucha. Może dzisiaj się uda zebrać jak nic się nie skomplikuje.
  6. @jarki a to jeszcze kadra B zmiażdżyła Brazylię. Wielu dziwi postawa Vitala Heynena ale ja uważam, że dobrze zrobił. To część wielkiego planu. Nie odkrywa zanadto kart, przygotowuje naszą reprezentację na olimpiadę w Tokio. To duży temat, jedyny medal jaki zdobyła polska reprezentacja siatkówki mężczyzn to złoto na olimpiadzie w Montrealu w 1976r. Może już nadszedł czas żeby to powtórzyć?
  7. Czy są tu fani tenisa?Wczorajszy finał Wimbledonu Nole vs Roger zabrał mi całe popołudnie.
  8. U mnie w okolicy groch wykoszony. średnia mi wyszła 2,8t
  9. Wszystko razem zaczeliśmy kosić odkąd pryskamy rzepak na płatka.
  10. Yesterday
  11. Jęczmień ozimy wykoszony. Strata lekko ponad 2t/ha od wyniku na tym kawałku 2 lata wczesniej na podobnym stanowisku (wtedy przedplon rzepak-teraz groch). Ale dało i tak lepiej niż mi się marzyło przez to że m.in. cięższe ziarno
  12. Sport specjalnie mnie nie kręci, ale ten mecz naprawdę przyjemnie się oglądało.
  13. Dziś pod wieczór można było zobaczyć kombajny Jutro poleci chyba wszystko, mojemu grochowi ciut brakuje
  14. Ja akurat fascynuję się postawą naszych siatkarzy w Lidze Narodów Jest tu jeszcze ktoś co zarywał noce?
  15. Wszyscy dorabiają w weekendy aby z czego było gospodarkę utrzymać to czasu nie mają
  16. wszyscy żniwują, że dzisiaj tu tak spokojnie?
  17. Last week
  18. Niestety tylko 7 mm za tydzień upały do 35 ,wszystko razem jak nigdy rzepak i pszenica
  19. To samo u mnie. Pol hektara ozimego skoszone i do domu
  20. No i nie da pokosić. Parę kropel spadło i ani to coś da wilgoci w polu ani koszenia nie ma
  21. Na grad to ja czekam
  22. W nocy popadało nawet momentami solidnie razem 16 Kawałek dalej był grad
  23. Jestem po desykacji najgorszego pola z rzepakiem (niby 100% V klasa), wygląda z perspektywy ciągnika lepiej niż ten w zeszłym roku na takich klasach ziemi. Tam wtedy uleciało około 1,2-1,4t. Stawiam na 2-2,5t max. Oby było 2 z przodu. Dobrze ze 450 kg mam juz w domu z ubezpieczalni
  24. Bo napisałeś że obsycha,to myślałem ża napadało,u mnie pada 7 mm nakapało
  25. Najpierw wojewodowie nie podpisywali bo nie mogli tak w ustawie, mój nawet wrócił niepodpisany ale później była mowa ze wystarczy 30% w roślinnej i protokół jeszcze raz wysłany i podpisany. Ciekawe jak w tym roku. Mam za dużo hodowlę a paszy wylicza tylko tyle ile masz straty na polu. Mają średnie plony na moich glebach pewnie ok.2t i z tego 30-50% to jest max tona. Dochodzi zwierzęca i nie wyjdzie nawet 5%, a z de minimis tego pewnie też nie puszcza bo już tam nie ma pieniedzy prawie
  26. Tego co spadło nazwać deszczem to grupa przesada
  27. U mnie nie wysyłali do wojewody jak ktoś miał zwierzęcą i wychodziło za mało ogólnej. Trzeba było się zakręcić samemu, urzędnicy albo celowo wprowadzali w błąd albo swoją niewiedzą (to drugie bardziej prawdopodobne). Co ciekawe, im większa hodowla tym tym większe można podać koszty zakupu paszy. Masz mało czasu, zrób symulację jak pisałem wcześniej
  28. U nas zaczynają rzepaki ,jeczmienie jare ,pod Gnieznem bardzo duże plantacje pszenicy koszą
  29. Susza jest tylko na V i VI kl.,paranoja
  1. Load more activity