All Activity

This stream auto-updates   

1. Past hour
  2. Po lustracji pszenicy jest gorzej niż zakładałem, niby rzadka jest a mimo to kłosy ilością ziarna nie powalają, teraz do pełni szczęścia tylko niech przypali ziarno jeszcze
  3. Się uwziął na biedne firmy, a jak chciałem w tym roku rzepaku dekalbowskiego spróbować to spokoju nie da
  4. Nie zmyślaj suszy nie ma bedom rekordowe plony :P
  5. A Ty masz czelność jeszcze narzekać :P
  6. Today
  7. Yesterday
  8. Kwiecień Pane kwiecień załatwił ozime
  9. Przestańcie średnia za okresy: 1. -72 2. -88 3. -112 W 2018 odpowiednio: 80, 170 i 221 Suszy niet
  10. Ooo Panie to mój się może schować do Twojego i Kolegi @ansu Cały mam jakiś dziwnie niski może przez to że później siałem i dość rzadko Cholera ta norma około 80/metr też dała pole dla chwastów Choć znajomy ma peluszke gęsta wysoka i zielsko jest
  11. Znajomych to mam w każdej partii prócz biedronia
  12. A czym się różni rzepakochwast od samosiewu rzepaku ? @warmiak my nie mamy w plantacjach samosiewów bo wiemy jak z nimi walczyć Podstawa to bardzo płytka uprawa pożniwna jeszcze lepiej czekanie aż samosiewy wzejdą Ja sieję w trzypolówce po grochu i kiedy zbieramy kamienie wyrywamy rzepak około 10/ha To pokazuje że problemu nie ma ale jak ktoś weźmie pług i zawali rzepaczysko na 15-20 cm Jeśli chodzi o technologię basf to ja dziękuję nasiona mogą przeleżeć nawet 10 lat Im chodzi o to żeby biedny rolnik był zależny od nich wszystko u nich ma kupić Tak się stało w Indiach na końcu nawet sznur na krechę od mosieksanto
  13. miejscami jeszcze kwitnie. Na 1/4 pola troche rzadki ale powinien nadrobić to ilością strąków. Nie ma żadnego miejsca uschniętego, jest narazie jednolicie zielony ale nie jednolicie wysoki, miejscami trochę odczuł suszę i jest sporo niższy Chyba jednak zmienię zdanie o moim grochu po zrobieniu grzybowki. Chyba najlepszy w mojej karierze jednak
  14. a moj taki w tych lepszych miejscach zobaczcie ile tych małych poredukowanych, plonu tu nie czuc
  15. Nie było moją intencją promowanie żadnej z wyszukiwarek a jedynie wskazanie miejsca gdzie są opracowania i wyniki badań nad tym właśnie problemem.W znakomitej większości rośliny odbiegające morfologicznie od rzepaku są właśnie jego krzyżówkami z rzepikiem i to nie my rolnicy jesteśmy ich żródłem lecz firmy nasienne
  16. Może tak ale google nie jest wyznacznikiem. Wpisz sobie chociaż ,, moja stara" a zobaczysz że nie wyskoczy ani Twoja ani moja matka Poki co ma to tylko jeden forumowicz. Zastanawiam się czasem czy raz na iles lat(np. 15 lat ) nie zasiać odmian CL. Ładnie by obczyscily z kapustno podobnych chwastow
  17. Wystarczy wpisać hasło rzepakochwast w gogle.A mamy go wszyscy tam gdzie płodozmian jest wysycony ponad miarę rzepakiem
  18. Nie wiemy bo tego nie mamy, daj jakieś potwierdzenie naukowe ze wogole coś takiego jest
  19. Jarki wystarczy chcieć:)
  20. Witam. Od jakiegoś czasu obserwuję forum i dziwi mnie że nikt kto sieje rzepak od kilku lat nie wie co to rzepakochwast.Jest to krzyżówka rzepiku i wczesnych odmian rzepaku,
  21. Link
  22. Kuźwa, nie łatwiej napisać "jak mówił Emil, kiedy Solidarność", przeca to sugeruje że mozesz mieć innych znajomych w Solidarności RI :)
  23. Czekać cierpliwie na ten właściwy tyle w temacie
  24. Ładnie ten Twój groszek wygląda dobrze sobie radzi w tych warunkach Myślę że ziaren więcej niż na drugim zdjęciu
  25. Amistar Xtra
  26. Last week
  27. Niby robaków nie widać nawet latających. Kiedy żniwa?
  28. From the album groch

29. From the album groch

1. Load more activity