All Activity

This stream auto-updates   

1. Past hour
  2. ... zamiast krakać to się módlmy żeby wszyscy byli zdrowi... Igrzyska to będzie turniej docelowy, więc formę zrobią i jeśli tylko zdrowie dopisze to z Kurkiem i Leonem w dobrej formie nie ma z nami szans ani Brazylia ani USA ani ktokolwiek inny ani nawet Reszta Świata.... swoją drogą to ciekawy pomysł żeby zrobić mecz Polska-Reszta Świata... jednak po tym piwie na krystalicznie czystej górskiej wodzie przychodzą ciekawe pomysły...( po tym którym chce się rz...) :)
  3. ... Panowie tak przy wekendzie luźniejszy temat... jak się mają w waszych okolicach hodowcy gołębi... ?bo mnie okoliczni gołębiarze to wykończą chyba :) ciągle tylko metr pszenicy, dwa metry jęczmienia i tak dalej... no ale trzeba być dla ludzi :)
  4. Today
  5. Uciekły zanim zdjęcie zdążyłem zrobić.
  6. Krzysiek Ż tylko nie za głęboko bo górnikom okna na świat zrobisz
  7. Zaraz wezmę szpadel i pójdę robić swoje odkrywki....
  8. Yesterday
  9. Zeby u mnie bylo tyle zyznej warstwy to bym nigdy o susze nie stekal. Ddzownic to ja duzo widze ale co z tego skoro co roku niszcze gleboka uprawa to co zrobily
  10. Oj, świetna sprawa. Pamiętam to cudo. Pijesz jak sok, alkoholu praktycznie nie czuć, jak jest dobrze zrobiona. A po godzinie zaczyna walić w łeb i trzyma przez resztę dnia. Rano żadnej suchoty. Też mój wujek robił ;)
  11. A dżdżownice Ty widział?
  12. Miodówka 40+ @Marecki Ty będziesz prekursorem miód już wiesz jak odróżnić Szkoda że moi Wujkowie już aniołkom pędzą jeden to miodówka drugi śliwowica
  13. Gdyby nie groch to też bym nic nie dostał tak mam 40% ogólnie 9+ Ogromna większość z wioski nic lub kilka % na pastwiska/łąki
  14. https://www.money.pl/gospodarka/ardanowski-za-legalizacja-okowit-palikot-bardzo-to-popieram-ludzie-chca-prawdziwej-wodki-6436433305659521v.html A czemu taki bimberek nie może być legalny, tylko ważniejszy jak zawsze musi być podatek?
  15. To u rolnika co ma 100 ha i 20 dzialek ile czasu potrzeba,żeby dojśc na każde pole ,nie na wszystkie idzie dojechać ,po 500 metrow trzeba dojść,2-3 gospodarstwa na dzień ,czyli całą gmine miesiąc conajmniej ,a wszystko podliczyć protokoły zrobić
  16. u mnie była, a nie moge liczyc na pomoc, to jest chyba gorsze
  17. Wy narzekacie a w tym kraju są rolnicy co nawet suszy nie było u nich w tym roku, bynajmniej według instytutu i nie mogą liczyć na pomoc :(
  18. @lokizom jesteś marzycielem
  19. Miwigos, niewierny Tomaszu. Na terenie gminy Szczecinek ponad 300 szacowan suszy, były też szac przymrozkow. Komisja była w każdym gospodarstwie. Ale u nas szacuje i prowadzi protokół PZDR /odr.
  20. Pełen profesjonalizm-ładna "odkrywka".
  21. From the album drugi rzepak

22. From the album drugi rzepak

23. From the album drugi rzepak

24. From the album drugi rzepak

25. Nie wierze że komisja jeżdzi do każdego,,czasu by im zabrakło u nas w jeden dzień objechali ,dla całej gminy rowno zrobili ,tylko kuku -jak kto wpisał tyle ma
  26. @KrzysiekŻ Chyba nie. Ostatnie 2 tygodnie nie rośnie już tyle, położył się i tylko "mężnieje". Zrobił sie ciemnozielony i grubszy. Może kolor to efekt siarczanu miedzi i dużych ilości manganu, boru. W porównaniu do oranego jest miękko po ST bez problemu można wyrwać. W oranym uprawianym urywa się. Jedyny problem to dziki i ostatnio jeleniowate jest tego mnóstwo, stada po kilkanaście sztuk. 11 wyglądał tak W ziemi wyglądało to tak : żadnych dziur, tunel ładnie ziemia osiadła wyraźnie spulchniona za zębem
  27. Last week
  28. @jarki Nawiazujac do zebran w swietlicy to najlepiej byloby tak: zebrac chlopow, wpisac im ponad 70% i polowe z tego co dostana za susze zeby wplacili potem na konto gminy a gmina by potem miala pieniadze na zrobienie np.jakiejs drogi. Ale dzis to by chyba nie dalo rady sie tak dogadac, nie te czasy
  1. Load more activity