Marecki

Użytkownicy
 • Content count

  3,891
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  190

Posts posted by Marecki


 1. Jakaś zmiana będzie, bo dziś było 27 stopni, a pojutrze ma być 14. Tyle że to może dać burze, a burze różnie trafiają z lokalizacjąi z ilością wody.. U mnie też już kiepsko wygląda, wszystko żółte się robi. U @miwigosa ziemniaki zmarzły, a u mnie tak sucho, że jeszcze nie wzeszły. 


 2. Niby w sobotę i niedzielę ma padać, ale już tyle razy tej wiosny tak było, a potem gdzieś się wszystko rozwieje. Na górkach na piachu już wszystko suche, bez względu na uprawę. 


 3. Wczoraj rano u mnie padało, zapowiadało się ładnie. Potem jechałem na Cycki, to przed Świeciem nawet lało, na miejscu nie spadło prawie nic. Teraz jestem z powrotem i tu też nawet 4 się nie uzbierały. Kot więcej płacze. 


 4. Określenie "car" chyba nigdy nie budziło pozytywnych skojarzeń, również obecnie. Szefów mamy tu kilku, ale tylko jeden jest tu na bieżąco i pilnuje porządku. Pozostali wpadną, jak już im się nuda znudzi, zaliczą obecność i na miesiąc z głowy. Taki tu socjal. 


 5. Od jutra niby u nas do soboty ma być przekropnie, ale niestety dosłownie przekropnie. Przewidywane opady np na jutro na cały dzień 2mm, do końca tego tygodnia 5-8mm. To na bieżąco wyparuje. W pszenżycie chciałem na chwasty pryskać, bo trochę psianki czarnej urosło, ale już sama padła z braku wody.