Daymon

Użytkownicy
  • Content count

    877
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Posts posted by Daymon


  1. "Znaczy że"-nie lubię jeśli ktoś uszczęśliwia mnie na siłę. Czemu mam postów-0 reputacja-1 i napisane że dołączyłem dziś do forum???Nie wiem jak Ty ale ja nie lubie zaczynać wszystkiego od nowa,a przy Tobie czuję się troch z dyskryminowany.A tak ogólnie na smarku strona działa trochę słabo i jest ciężko się połapać co i jak.


  2. Panowie jaki herbicyd polecacie na jesień w pszenicy?

    Ja w tamtym roku stosowałem Bizon ale nie jastem do końca zadowolony na wiosne musiałem poprawiać bo praepuścił mi przytulię i troche miotły.


  3. Ja tylko poznaniakiem ale nic na wierzchu nie leży,poznaniak to siewnik i w pakiecie z c330 też da rade tym zasiać zboże. (to dla tych co już zapomnieli) Nie mam zamiaru tu nikogo przekonywać do czegoś,bo nie jestem świadkiem jechowy i każdy ma swoje zdanie.

    Ja osobiście bał bym się by mi gapy te 90kg nie zjadły ;)


  4. Tak sieje tyle zawsze i nie nażekam ;) (średnio z ostatnich lat wyjdzie 10t)

    Wiem co chcesz powiedzieć, słyszałem to nie raz. Nie mam problemów z wyleganiem przy naworzeniu w granicach 200kg/N

    Stanowisko mam po rzepaku,nie stosuje pod pszenicę nawożenia na jesieni. U mnie Ci co pukali się kiedyś w głowe sami co roku zwiększają wysiew,w ostatnich latach więcej powodów przemawia za.

    A Ty wysiejesz 130kg kilimanjaro ???


  5. Ja też co roku sieje kwalifikant 😉

    Co roku kupóje 100kg i mam mam tym sposobem tani materiał siewny na przyszły rok i powiem wam że nie zdażuło sie by ta kwalifikowana była ładniejsza od mojej. Przy takiej cenie jak jest nie nam zamiaru nabijać komuś kabzy.