-
Content count
877 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
14
Posts posted by Daymon
-
-
Żona dziś urodziła syna będzie 500+ :-P
-
Też się śmieje gdy widze jak zabijają sie o klijenta i każdą moto godzinę. Ja wychodzę z założenia ciasny ale własny. Z jęczmieniem też miłe wspomienia chodz nie te z 2012r :-)
-
-
Całym polem. U mnie kilimanjaro terz trochę słabsza ale to prawdopodobnie dtr się też przyczynił,postaram się wrzucić foty wieczorem.
-
-
Skagen świetnie się trzyma


-
W tym roku obeszło się bez ukrainy,sami miejscowi i parę osób z pobliskiego miasta. U mnie prawie wszystko pod folią i przy tego rocznych cenach gruntu można powiedzieć że straciłem.
-
Truskawki mam jeszcze od czasów ojca mniej czy więcej (obecnie1.5ha) także łatwo rozgryźć co się będzie działo na rynku, pożyjemy zobaczymy. U mnie zawsze Dursban na po zbiorze doglebowo i cięte tylko raz bo już będą zawiązywać plon na przyszły rok.
-
U mnie już po sezonie plantacja ścięta sprasowana a wczoraj dursban i glebogryzarka warunki idealne. Cena zrekompensowała wszystkie bóle,pewnie zapłaci jeszcze w przyszłym roku a potem krach na giełdzie.
-
Czemu już nikt nie narzeka na susze? U mnie to chyba kosą z kajaka trza będzie kosiś jak tak dalej będzie.
-
-
-
-
U mnie w okolicy też mocno pożółkły tylko jakoś nierówno a nawet widziałem wpadające w fiolet,pewnmie czegoś im brakuje. Strąki krótkie ogólnie nie jest dobrze a rekordy to chyba w agrogłupocie w południe.
-
Dziś spadło 40l. Ulewa powaliła te ładniejsze jęczmiona w ziemniekach pełne redliny wody.
-
-
A w centrum nie pada do dziś a od poniedziałku lato zapowiadają.
-
Ja w markiecie kupiłem dziś po 9,99 bardzo smaczne a na targowisku 22zl chcieli i lepiej nie wyglądały.
-
Wcześniej starałem się podlać chociaż co 2 dzień i woda w małzerze cały czas nagrzana,teraz już daje sobie rade. W tym roku rośnie jak nigdy co dzień większe może to cudowa zasługa lubofoski której rzuciłem trochę pod korzeń.
-
Ja dużego areału nie mam narazie (kiedyś było więcej) i odmiany deserowe gigant i korona zależy mi zeby była duża i smaczna (Warszawka taką lubi ;-) )
-
U nas Hortex kiedyś tylko zęgę kontraktował a jak nie było towaru to brali co popadło do dziś moim zdaniem to najsmaczniejsza odmiana. U nas dominuje hanoi,roxsana i marmolada. Może też wrócił bym do starego poczciwego dukata,sadzonki już wiem gdzie szukać ;-)
-
dla niedowiarków film w farmer-chat

-
Na Dukat mi wyglądały ale nie pisałem bo myślałem że ta odmiana to już tylko w opowieściach. bardzo dobra odmiana dzisiejsze się do niej nawet nie umywają pod każdym względem,jedyny problem z nimi to na skupach marudzili że sybóły słabo podrywane były,ale jak było za dużo towaru to o wszystko się przypier.. dziś nikt nie narzeka
Dziś mogą nas cmoknąć

-
Przydomowe uprawy
Ale mi spir... ostrość,ale już nie usune.


in Tematy ogólne
Posted · Report post
A dziękuj przekaże