ansu

Użytkownicy
 • Content count

  2,627
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  179

Posts posted by ansu


 1. Palę głównie wierzbą i topolą trochę jabłoni i leszczyny. Świerk sosna też się trafia. Idzie wszystko, byle ponad 80C na kotle utrzymać i żeby się nie dusiło tylko paliło. Jak jest sam żar to można w podtrzymaniu trochę utrzymać. Tam gdzie się pali i w wymienniku oraz kominie zero smoły tylko pyłek


 2. Droga 835 małe wioski drobni rolnicy. Protest odbył się pomiędzy miejscowościami; Zielona i Wysokie Policzone ponad 100 ciągników  i okoli 2x tyle ludzi 


 3. „W odpowiedzi na protest rolników berlińska policja używa armatek wodnych i oczyszcza zbiorniki!

  Najwyraźniej kierownictwo berlińskiej policji, która jest między innymi odpowiedzialna za brutalne operacje przeciwko pokojowym demonstracjom myślicieli bocznych, również przygotowuje się dzisiaj na eskalację: rozmieszczono armatki wodne i zbiorniki na wodę, aby w razie potrzeby podjąć działania przeciwko protestom rolników . Uwaga: przeciwko protestowi, który do tej pory przebiegał całkowicie pokojowo w każdym mieście. To po raz kolejny pokazuje, gdzie berlińscy politycy widzą wroga: we własnym narodzie.

  WOLNA SAKSONIA: Łączymy ruch oporu – śledź nas na Telegramie! http://t.me/freisachsen


 4. W najbliższy wtorek  Komisja Europejska wyrazi zgodę na przedłużenie bezcłowego handlu z Ukrainą. Wolny handel objąłby także produkty rolno-spożywcze, w tym zboża, drób i jaja czy cukier.


 5. PiS tylko szarpie i dusi,  PO strzela. Nie wiem czy teraz bym się wybrał do Urzędu Wojewódzkiego poprosić o interwencje w sprawie napływu toksycznego cukru z Ukrainy. 


 6. Pompy ciepła się sprawdzają wyłącznie dzięki dotacjom i maja jedną wadę -co jak zabraknie prądu, zapasu na tydzień nie zrobisz. 
  Ogólnie technologia fajna. Sam myślałem dwie studnie po 100m i podłogówka. Ale mam drewno sprzedawać i kupować prąd 


 7. Służby zgodnie z zaleceniami UE maja obecnie przykazane rozpatrywać  wszystkie donosy nawet anonimowe. Obecnie przyrost tych donosów jest geometryczny nawet nie ma ludzi by na nie spojrzeć, czy przeczytać, nie mówiąc o zareagowaniu.

  Jeśli chodzi i ewidencję to jako właściciel nieruchomości masz obowiązek administracyjny zgłosić źródło ciepła. Za samo nie zgłoszenie jest grzywna którą może być nakładana wielokrotnie w celu dobrowolnego przymuszenie do wywiązania się z obowiązku. To nie jest kara czy mandat karny, bo od kary możesz się odwołać do sądu.

   

  To tak jak z obowiązkiem szczepień 


 8. large.46711ACB-CB61-45CB-901B-D84CDE7E736B.jpeg.8437ebb2f89b15539a9fb993f75fd1ee.jpegW związku z brutalnym zatrzymaniem mojej osoby przez policję za mówienie o imporcie zboża technicznego. Pierwszy zarzut sąd umorzył pomimo odwołania policji od postanowienia. Drugi zarzut przestępstwa już sama prokuratura umorzyła  nie kierując nawet do sądu. 

  3 people like this

 9. Drony tylko typują kto może. Potem urzędnik gminy który ma większe uprawnienia jak policja wchodzi i pobiera próbki z kotła do badania. Ale formalnie i praktycznie to nie ma procedur więc mogą naskoczyć