Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
leon86

New Holland

21 postów w tym temacie

witam mam takie zapytanie zastanawiam się nad zakupem ciagnika new holland td80d plus. i interesują mnie wszelkie wiadomości na temat tego ciągnika + i - cenia mi go 100tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo serdecznie nie polecam ciągnik słabo wykonany i awaryjny słabe sprzęgło cieknący układ hamulcowy i inne złośliwe drobne usterki radził bym troszke dołożyć i zakupić johnn deere 5620 całkowicie inna lepsza klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega ma już drugiego NH i mówi że na nic innego by nie zamienił.

John Deere może solidniejszy, ale chyba i sporo droższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema moze poradzicie mi boniewiem jaki ciagnik kupic :( ::( MF 3600 czy fenda poradzcie jaki lepszy i jak z czesciami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z częściami raczej nie będzisz miał problemu. U Korbanków znajdziesz wszystko. Oni mają jeszcze swoje punkty na terenie kraju.

A jakie modele masz na myśli? Miałem okazję przejechać się MF-em 3625 (68 KM). Jest to raczej prosty ciągnik, ale ma co trzeba: rewers mechaniczny, ale ma nadbieg włączany przyciskiem. Muszę przyznać, że robi wrażenie bardzo przyzwoitego. Uwagę zwraca od razu bardzo dobra skrętność.

Może niedługo wrzucę kilka fotek, to dam linka. :(

Tutaj masz artykuł, może coś Ci pomoże

http://www.farmer.pl/technika-rolnicza/maszyny-rolnicze/zamiast_60_tki,ec948c5835f6a9357640.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy ktoś może podać numer katalogowy filtra oleju hydrauliki, jaki idzie do NH T6050 Plus 2009r? Podobno były 2 wersje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od półtora roku mam NH 6050 Plus, ale nigdy się nie zasnawiałem do czego służyć może drugi kluczyk - mniejszy. Może podpowiecie?

 

28c1d08973c9.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś ciągnik używany i może komuś się zapodział kluczyk od czegoś innego (garażu, piwnicy itp.)?

P.S. Zajrzyj na temat ASF, pytałem jak tam nastroje w niebieskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wiem tylko nie znam przyczyny skad może być olej mam HY-GARD JDM J20C/RES 10060 API GL-4 John Deere filtry orginalne był na warsztacie stwierdzili że pompa się skończyla  wymieniłem całą nowa pompę i dalej jest powietrze . Ciągnik jest z turem stool  i gdy podnoszę  tura lub pracuje to pompa wyje a z tyłu na bagnecie pełno pęcherzyków powietrza. Myślałem że to rozdzielacz od tura ale zamieniłem od sąsiada  bo taki sam i dalej jest to samo. Znowu jak odlacze tura żeby tylko sam podnośnik działał to jest jakby ok nie wyje.

 

Wpakowałem już sporo pieniędzy i efektu niema może ktoś podpowie jaka może być przyczyną lub miał podobną sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

popracuj samym podnośnikiem i jazda, jak będzie ok to coś z turem , może coś blokuje przepływ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę dawałem swój rozdzielacz do sprawdzenia niby ok na sąsiada tak samo się zachowuje jak na moim  a dalej na turze tylko węże są to niby gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Końcówka w gniazda hydraulicznego, chyba że masz wpiętae na stałe w blok hydrauliczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0