rolnikpatryk

Koszulki farmer.pl

43 postów w tym temacie

To są jakieś opłaty dla użytkowników forum? Myślałem, że to w ramach reklamy i chciałem zamówić ale jak tak to nie chcę, no chyba że dla moderatorów będą personalizowane np.: moderator forum farmera "ikcomas"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, ikcomas napisał:

To są jakieś opłaty dla użytkowników forum?

Nie ma. Takie dodatkowe ciche opłaty to jedynie w pzł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... no ja już mam kilka np. koszulkę Fendta z napisem "Jestem stary niedołężny ale traktor mam potężny", albo  "Piwo to moje paliwo"... więc koszulka Farmera do kolekcji by mogła być...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto ją dostanie, będzie dla niego bezcenna :p 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie myślałem, że będzie zielona a jest czarna. Tak to generalnie nadaje się najwyżej do oc kombajnu bo na pole w takiej to ja piórkuję. No i lekko tandetne wykonanie napisów, spierze się po dwóch praniach. Za to materiał w porządku, no i metka miękka w normalnym miejscu a nie jak w tych tureckich na boku i strasznie twarda drapiąca, którą odpruć to trzeba mieć inżyniera wyższej szkoły krawiectwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darowanemu koszulku nie zaglądaj w metku @ikcomas.

Fajna koszulka. Na świetnym podkładzie fruit od the ... 

Farmer.pl Pomyslcie nad sprzedażą koszulek z waszym logo. Ja bym chciał mieć taką kozacką z napisem "Proud to be a farmer.pl"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie do panów. Czy ktoś z tutaj zgromadzonych może polecić stronę ze spodniami męskimi w dużych rozmiarach? W sieci znalazłem coś takiego ........... co sądzicie? Niedługo zbliża się kilka ważnych dla mnie okazji i żona naciska, abym odświeżył trochę swoją garderobę. Dodam, że przywiązuję dużą uwagę do jakości, a ta wydaje się być na wysokim poziomie. Mimo wszystko nie jestem przekonany i będę wdzięczny za Wasze polecenia i opinie. 

Edytowano przez jarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłoby lepszą jakością z twojej strony, gdybyś większą uwagę przywiązał do ruchu i ćwiczeń. Żona widać słabo naciska, a ty wcale nie ciśniesz i dupa rośnie. 

2 osoby lubią to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mogłem się powstrzymać od odpowiedzi. Żeby jeszcze dał w reklamach, to pewnie bym to olał, ale buractwo chamstwa nauczone... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się