forumowicz

Politycy

844 postów w tym temacie

Tylko musi uważać, bo prezes album przeglądał. Premiera można zmienić, więc kota... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy kot chadza własnymi ścieżkami,więc zmiana prezesowi nic nie da!

Jak Premier i Prezydent zaczynają naśladować koty to ich prezes zmienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do premiera to się zgadza, prezydentowi może tylko reki nie podać i na nowogrodzką herbatkę nie zaprosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt-ale kocich zachowań u Prezydenta  się nie spodziewałem..

a jaka w tym rola toruńskiego Ojca Dyktatora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam generalnie oprócz prezesa to do tej władzy nic nie mam, chociaż nie zapomnę przyjęcia CETA, można też zarzucić brak rozwiązania problemu ASF ale tutaj to poprzedni byli gorsi. Kraj stał na skraju upadku, dobrze że się to zmieniło, już taka pętla się zaciskała na szyi, po wyborach jakby puściło. Dzisiaj nasze kobiety by chodziły już w burkach a zamachy bombowe, wróć! incydenty byłyby takim miłym dodatkiem. 500+ kosztem składek OC to na jedno wychodzi w sumie. Ale staruszkowie w sejmie to już porażka, daliby młodym ambitnym ale nie. Wczoraj oglądałem jakieś wiadomości i te dziadki ledwo na nogach stoją. Czepili się funkcjonariuszy PRL a sami nie lepsi - też byli w rządzie za PRL. http://www.dziennik.pl/quizy/559211,0,65-plus-ktory-z-politykow-jest-juz-w-wieku-emerytalnym.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem już o księgowości kreatywnej ale 500+ za OC na jedno to nawet w tym sajens fiction nie przejdzie . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, jarki napisał:

Noooo muszę się przyznać że też jestem zdziwiony kilkoma dobrymi zmianami !!

Kraj miał upaść inwestorzy uciec a jest wydaje się odwrotnie 

Wizerunkowo to nadal jest źle ale czy wizerunek ludzi nakarmi 

Ten Toruń mnie wqrwia i jego nominacje 

JA Piereole Jarki pisior

A mnie się nie podoba zmiana bez zmiany. PBS pozwoliła na rozpasanie ministrów. 40 % w sondażach powodował że nie widzieli błędów. Szybko potrzebne jakieś wybory. Na otrzeźwienie.

W temacie rolniczym nie zrobili nic od ustawy o wstrzymaniu ziemi. No może wycinka drzew. Ponad rok. 
@ikcomas mówisz że młodych trzeba? Jest np Kinga Gajewska, Marchewka Arkadiusz, Mucha Joanna, Myrcha Arkadiusz, Pomaska, Rudnicki, Szczerba, Rosa Monika, Tylko SHOW nic więcej.

A tak Piechociinskiego, Pawlaka dać. Ot była by ekipA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony pis jako partia jeszcze długo głosów nie dostanie 

Chyba że znów będzie wybór mniejszego zła ale wątpię bo ci z mojego okręgu to ....

Chciałbym zmian ale raczej w przeciwnym kierunku JOW a to Kukiz15 

Z tej strony to Jarosław Sachajo robi wspaniałą robotę w komisji rolnictwa

Jeśli mowa o gminie to PiS jest jedyna opcja na dziś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TY dziadu ty, ty na mnie pisior mówisz a ja na pisiorów nawet nie głosowałem :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha ha poczułeś z bliska jak gówno śmierdzi 

Gdzie elity polityczne mają wyborców 

 

Do rady gminy czy na wójta ja głosuję na człowieka w cztery litery mam przynależność polityczną 

1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mniej biurokracji zawsze jest wskazane choć wcale nie jest to pewne 

Osobiście mam gorsze zdanie o Tchórzewskim niż o Szyszce 

A śpiący też jeszcze nic dobrego nie zrobił 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się obawiam że jak zrobią rozpiździel to władzę przejmie grupa od księcia z Wolina i nie bedzie to dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po części tak. Śpi, nic nie robi to i w mediach o nim cisza. Zauważcie, że większość zmian jest pod publikę czytaj: przyszłe wybory. Waszczykowski król memów out, Macierewicz nie lubiany out, Szyszko i pseudoekolodzy out, itd. etc. To jest urabianie społeczeństwa aby zmiażdżyć przeciwników w wyborach tak jak Kamil Stoch na TCS. Tylko nam nic to nie daje ale zagrywka jest mistrzowska dla nich. Wygrają wybory z niesamowitą przewagą i będą mieli 2/3 w sejmie a to prosta droga do dyktatury. Oprócz kaczki, CETA, ASF, podskakiwaniu Rosji, zbytniego bratania się z fałszywą USA, planowanej ustawie o futerkach i uboju rytualnym (w sumie nazbierało się tego) nic do nich nie mam bo sporo dobrego zrobili ale obawiam się dyktatury. Będą robili co zechcą i nikt im tego nie zabroni. W nosie będą mieli głos społeczeństwa. Taki przykład już mieliśmy z poprzednim rządem.

1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mają Nas w nosie.  Poprzednia ekipa też dała się rozsprzedac Unii i Kulczyko podobnym. Dyktatury bym się nie spodziewał, chyba że Kaczynski umrze, ale za jego życia nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rekonstrukcja wizerunkowa to fakt ale przecież o to chodzi w polityce 

Z drugiej strony według mnie to Antek i Witek robili złą robotę dla PL

Wymiana Witka całe szczęście że nie na Annę F bo to już znamy 

I brak mi dymisji śpiącego ministra chyba tylko żeby dyrektor zawału nie dostał 

Mimo wszystko nie spodziewałem się dymisji ludzi ojca z Torunia 

Jak dla mnie kolejny mały plus dla władzy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę, że szyszka z drzewa spadła. Już czwarty raz, aż się wierzyć nie chce. Oby ostatni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i miałem rację, Wasze komentarze to potwierdzają. Zamydlić oczy, taki był cel, udało się - spójrzcie trzeźwo na świat. Kto rządzi w Polsce? Nie, nieeee kaczka. Trochę pomyślcie. Podpowiedź: Dlaczego jest tak głośno o kamienicach? Eeeech koledzy nie pamiętacie propagandy z lat PRL? Tak łatwo można sterować ludźmi, tak łatwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem @ikcomas. To prawda łatwo Nas zmanipulować. PRL nie przeżyłem i może dlatego nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie. Może jeszcze jakaś podpowiedz

Dużo złego mówi się na ta ekipę ale czy nie jest tak jak mówi Kazik Staszewski ze ta ekipa nie przeszkadza mu bardziej w prowadzeniu interesu niz poprzednie? Miały być nie wiadomo jakie kontrole ze strony skarbówki dla firm,itd a wystarczyło tylko trochę postraszyć i najzabawniejsze ze to przez opozycję

Ale głosowałem na kogoś innego a w następnych wyborach jeszcze nie wiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 





Jak @jarki to zobaczy to mu szczena opadnie.. Tego po Jarosławie K się prezes nie spodziewałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się