forumowicz

Politycy

844 postów w tym temacie

Czytales na pewno ten artykul w Farmerze, juz mieli wygrane na wsi na pewniaka to sie rozpuscili przed. 

Troche dobrych rzeczy zrobili przez te 4 lata ale glowne problemy zostaly, powiedzialbym nawet ze sporo sie poglebilo. Dalej ciagle przepychanki beda, bo poprzednicy tego nie zrobili to my tez nie mozemy....

Tutaj trzeba rzadow innych ludzi, chyba juz tylko Narodowcow , ludzie z desperacji glosuja na Lewice (oj Boze jak mi cisnienie rosnie jak widze tego Pana B). A Narodowcow dlatego bo ciagle Ci sami od okraglego stolu siedza, tylko partie ich padaja i ida do nowych. A jak Ci by sie dorwali do wladzy to by dalo wojne (oj taka prawdziwa) przez 4 lata, ale pozniej bysmy juz nie ogladali tych starych twarzy co przez ostatnie 30 lat tam rzadza na zmiane, strach by mieli wrocic.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Który artykuł?

Jeśli mowa o narodowcach to JK-M mi do nich nie pasuje

Tak samo jak Kukiz do PSLu to tylko dla zdobycia progu wyborczego

Natomiast martwi mnie buta rządzących jak tak dalej pójdzie to będzie koniec 

 

Edytowano przez jarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopóki opzycja coś nie zrobi,to obecna władza się nie zmieni ,program opozycji to -obalić PIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@lokizom jak tak samo często czytam Farmera jak oni nas :p 

 

Program na obalenie PiSu jest ch.. warty tym sposobem nic nie zmienią

Ja myślę że sprawiedliwi i prawi na dziś znaczy za cztery lata tylko sami się mogą załatwić

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mojej gminie 72% zdobył PIS. Gdy zapytałem dlaczego wszyscy odpowiadali, że PIS daje pieniądze, a PO tylko zabierała, inne partie nie istnieją szkoda głosu. Ale Konfederacja zdobyła ponad 7% tak jak do EP. Raszta resztę %

 

Mamy nową królową samozaorania Sylwia S nawet Petru przebiła, a tak krótko to w polityce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakaś nowa debilka bo mi umknęło?

 

Pierwszy raz w życiu głosowałem na nich i już się wqrwiam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"..PIS daje pieniądze.."-nie będzie na kogo głosować+jakaś afera z liczeniem głosów na senatorów 49+51

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw trza potrafić je zarobić,ukraść itp...ja nie potrafię.Mogłem tylko głosować pierwszy raz nie na PeeSeL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jarki nie znasz Pani Spurek która twierdzi że setki razy molestowales krowy, których los determinowany jest płcią? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o jakiejś idiotce ale jak się nazywa nie pamiętałem 

O tej porze dopiero zaczynam oglądać dzienniki TV 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbyt mało lisów i dzików :D

Gwiazdeczka widziała wieś z okna samochodu 

 

@ansu Coś dla Ciebie ;)

 

Edytowano przez jarki
Widziała
1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Pałuczanin81 napisał:

Poprośmy o deszcz korespondencyjnie-wynik z góry(i z dołu) przewidziany.

 

3 godziny temu, miwigos napisał:

Nie na temat ,ale wolisz iść do lokalu ,ja wole pocztą dostać

Apolityczne to wersja Gowina wydaje się być optymalną

Ale tu wszyscy chcą wygrać i kłamią jak z nut 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi lepiej pasuje nie robić zmiany i w pierwszej turze ,mniejsze koszty i coś soba reprezentuje,nie to co pozostali ,a zwłaswzcza pozostała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyny kandydat, który coś sobą reprezentuje to jest prof. Mirosław Piotrowski. Obecny Prezydent to tylko długopis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas prezydent to zawsze musi być jakiś ułomny. A kandydaci w obecnej kampanii to jacyś wyjątkowo ni teges 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie obrażej Pan dobre? Wejdź na youtube i posłuchaj Piotrowskiego, tylko nie patrz w prawy górny róg. Wywalili go bo zaczął za dużo prawdy mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długopis !?! 

Co prawda to prawda ale kim byli Bronek Bolek czy Olek 

Mamy małego Putina wystarczy że on wie o co chodzi a reszta się boi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ten Bosak to gdzie pracował i jakie ma doświadczenie co osiągnął w życiu bo miałem chęć oddać na niego głos?? Ma chociaż maturę??

Edytowano przez ansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bosak? Mam w domu. Narzędzie osadzone na długim kiju służące do chwytania gałęzi drzew w celu obłamania suchych lub do strząchnięcia jabłek z wysokich jabłoni. Szkoda, że prof. M. Piotrowski jest tak mało znany. Pewnie dlatego, że od początku wejścia Polski do UE był w europarlamencie. Dobrze, że taki ktoś tam był ale teraz go wysiudali. Człowiek głęboko wierzący co też nie przysparza mu popularności, co dziwne w kraju conajmniej 90% chrześcijańskim. Niezależnie od wyznania niech każdy obejrzy jeden jakikolwiek film na youtube z prof. Mirosławem Piotrowskim. Błagam, nie patrzcie na telewizję która go puszczała. To nieistotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się