forumowicz

Politycy

844 postów w tym temacie

Nie znam go ,ale niema szans ,a jak by został wybrany robił by tak jak wszyscy ,mi obecny pasuje,nie wstydzimy sie za niego za granicą,a to najważniejsze na tym stanowisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewielu go zna, bardzo mało nawet i dlatego nie ma szans. Chociaż jakby się ludzie uparli to kto wie. Profesor Mirosław Piotrowski jest bardziej obyty w świecie i wykształcony niż Duda razem z jego żoną żydówką. Większość popiera Dudę, był u mnie 2 razy, na jednym spotkaniu byłem. Zrobił bardzo pozytywne wrażenie. U mnie teren typowo rolniczy, zanim jeszcze ktokolwiek mówił o suszy w tamtym roku to wiedział, że jest źle. Zapewniał, że nikt nie zostanie bez pomocy. Nie wiedział jeszcze, że będzie musiał przesunąć wypłaty ewentualnego suszowego. Ja rozumiem, że kryzys, ja wiem że brak kasy, tylko dlaczego są lepsi i gorsi? Liczy się ilość osób którym wypłacono suszowe. Obliczyli sobie, że lepiej wypłacić jak najwięcej w sztukach niż kwotowo bo wybory. W sumie to logiczne, też bym tak zrobił ale to niesprawiedliwe. Jeśli już tak robić to wszystkim po ileś procent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ci mniejsi u mnie to same menele z wydajnością 2t/ha maks i się śmieją pod budką z piwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie długo do nich dołączymy z tą wydajnością-nie tylko w rzepaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy jesteśmy w UE to zwykle jest tak że dopłaty pod publikę 

Jeśli chodzi o suszowe nie mam ani jednego ani drugiego i rozumiem to 

Teraz o Andrzeju (nie głosowałem na niego) przez cztery lata praktycznie bez gaf 

A że jest z opcji rządzącej to ją popiera to chyba oczywiste tak było jest i będzie 

Czasy takie że kraj potrzebuje spokoju i silnej władzy żeby się otrząsnąć

Jak to pójdzie nikt nie wie ale z opozycyjnym prezydentem NIE możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bimber jest,słonina jest,500+jest to i Prezydent może być dożywotnio?

Co komu to przeszkadza.Ludzie żyli od 1945 do 1989-ferekwencja w wyborach z 90% albo więcej.

Młodsi głosowali za starszych albo PGR autobus podstawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że o tym co było za PRLu nie mówmy bo naprawdę szkoda słów 

Było tak że nie ważne kto jak głosuje ważne kto głosy liczy 

Dziś w komisjach może być prawie każdy więc nie ma o czym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam głosowałem na Andrzeja w drugiej turze wybierając mniejsze zło. Jednak nie uważam, że to dobry kandydat, żona żydówka, wpływy kaczorka na decyzje. Mój kandydat nie jest z opozycji tylko za rządzącą ale by patrzył na ręce. Nie jest dobrze gdy władza jest w jednej partii. Może niewielu pamięta jak było kilkadziesiąt lat temu. Ale mimo wszystko jak ktoś zagłosuje na tą bladź kid... to chyba nie jest Polakiem.

Edytowano przez ikcomas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jednak potrzebny jest nam spokój w tych czasach.Tusk zwiał i się POsypało.Kaczory też nie są wieczne-

jeszcze nie jedno przeżyjemy w tym "polskim piekiełku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakie miałeś wychowanie dzieci cztery - osiem lat temu? LEMINGOWE 

Co byś nie włączył to tylko zielona wyspa Tuska same cuda ekonomii 

"Prywatyzacja" "bezpieczeństwo energetyczne" i dużo by jeszcze można

Minister rozwoju regionalnego to asica w rękawie Donalda Ela Bieńkowska

I as Grzegorz jego drogi lokalne to jakaś farsa one są dla wózków golfowych 

Żeby usłyszeć krytykę tamtych rządów to nawet łatwiej za komuny (Wolna Europa)

No można było RM ale kto tego słuchał moherowe berety 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te całe wybory korespondencyjne to farsa i zamach stanu. Ja jak głosowałem to musiałem okazać się dowodem tożsamości nawet tym, którzy mnie dobrze znają a teraz jak ma to wyglądać? Komu się wylegitymuję? Wszystko byłoby ok gdyby karty do głosowania były wydawane za podpisem u kuriera ale to niemożliwe. Karty do głosowania to poważny dokumet a nie kartka z wczasów. Większość ludzi nie ma na bramie skrzynki na listy no i co? Ponoć nawet sam prezes nie ma i kto mu dostarczy karty? Galerie handlowe można otworzyć a lokali wyborczych już nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karty mają rzucać na balkony i przez płoty

dla ochrony listonoszy.Co chcesz?

po sąsiedzku masz Aleksandra i Włodzimierza-

pokolenia dorosły,oni trwają i ludzie tam też żyją.Po co wybierać..

(Ile żyją Kaczki?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś wczorajszą DEBATĘ ?

Same puste słowa w tle wirus i przerzucanie się odpowiedzialnością

Jeśli ktoś oprócz urzędującego to Bosak(trochę za młody) lub Jakubiak wyraziste postaci 

Ten Piotrowski jakoś na mnie wrażenia nie zrobił wybacz @ikcomas 

Chyba jednak pozostaje przy stabilnej polityce niech odpowiadają za wszystko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko chwile ,skąd tylu kandydatów ,oszołomy po co startują,chyba żeby się ośmieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko część oglądałem. Piotrowski to jedyny z tytułem profesora i nie deklarował pustych słów. A o Andrzeju prawdę powiedział i to niektórych boli. Nadal nikt nie widział żadnego jego felietonu? Dla mnie jest najlepszym kandydatem ale wolny wybór. No chyba, że to będą te jebane korespondencyjne wtedy nie wiem czy się zdecyduję głosować. Głosowanie powinno być tajne a nie jak chodzą słuchy, że na kartach trzeba będzie podać imię, nazwisko i PESEL. W pale się nie mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będą tajne ,beda dwie koperty,jedna kto dal glos ,druga na kogo głosujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jeśli tak to jeszcze do przyjęcia ale kto sprawdzi czy karta do głosowania będzie wydana właściwej osobie? Wrzucenie na balkon tak poważnego dokumentu to moim zdaniem absurd. Nie wyobrażam sobie jak listonosz mógłby zostawić na bramie np. wezwanie do Sądu. Jedynym możliwym sposobem głosowania korespondencyjnego jest wydanie kart listem poleconym za okazaniem dowodu tożsamości. Tylko i wyłącznie tak jak to ma miejsce w lokalach wyborczych. Przecież jeśli będzie inna karta do danych osobowych a inna do głosowania to każdy na takiej karcie może napisać np.: Jan Burdzimułka zamieszkały w Pierdziwólce 25, kod pocztowy 24-581 Bytom, PESEL 68031205185, telefon kontaktowy 648248385. No i co z tego jak dane są z dupy jak nie można tego przypisać konkretnemu głosowi? Będą sprawdzać czy taka osoba istnieje w danym regionie ale jak sprawdzić który to był głos? No co, losowo będą wywalać karty? Nie widzę tego ale na szczęście myślę, że wybory będą dopiero w lipcu. Poza tym naprawdę nie rozumiem dlaczego nie można zrobić tego już teraz. Obliczyć ile osób może być w jednym lokalu, dać człowieka na wejściu do liczenia, jakiś płyn dezynfekcyjny, własny długopis i tyle. Do sklepu można chodzić a na wybory nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje że zwyczajnie nie lubisz pis dlatego na nie masz takie prawo 

Też bym wolał żeby były normalne ale cóż polityka bierze górę nad rozsądkiem

Pomysł Gowina był idealny tym bardziej że Duda się zgodził ale oni tego nie wykorzystali 

Chodzi o bicie piany to jest pewne powiedzcie mi kto miałby zastąpić tą Małgosię

Guru się kolejny raz wypioł na Polskę białego konia nie zobaczyli 

A reszta kandydatów na dziś to jak @miwigos pisze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piotrowski wogole mnie nie urzekl. Ostatnio tez sklaniam sie ku skrajnej prawicy, Bosak to jeszcze dziecko niestety, podobny do Kacpra Plazynskiego. Jakubiak tak, rozsadny facet. Wie co mozna a czego nie w porwnaniu do tego Zolteka czy Tanajno, ktorzy calkowicie oderwali sie od rzeczywistosci. Niektore ich kwestie nie powiem byly smieszne i zarazem prawdziwe. Internet pisze ze ten Zoltek wygranym i Tanajno. Ale ludzie szybko zapomna bo sondaze powiedza ze albo Holownia albo Kosiniak w II turze. Kosiniaka troche media kreuja ale ich (PSL)5 minut juz minelo i dobrze. Holownia uwazam ze niezly ale sam nic nie ugra. 

Mysle ze gdyby startowal Zandberg a nie Biedron to mialby pewna II ture

Edytowano przez lokizom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie tak, że nie lubię. Rządy PiS są o niebo lepsze od poprzedników. Nie podoba mi się planowana forma wyborów prezydenckich. Nie dziwię się też, że Piotrowski nikogo nie zachwycił. Nikt go nie zna, nie zna jego wartości, przeszłości politycznej, no cóż. Może kiedyś ktoś jeszcze go zauważy. Mimo wszystko zadowolony jestem z tego, że kandydatka PO nie ma najmniejszych szans bo taka debilka nie może nas reprezentować. Aż dziw, że w sondażach ma jakieś procenty. Kto na to coś chce oddać głosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszej dobie internetu wszystko moze sie zdarzyc, jak np. z Jachira. Jesli mlodzi sie skrzykna na portalach to i takie poglady wszystko zle jest, politycy zli, tylko ja nim nie jestem glosuj na mnie-  maja szanse. Cos czuje ze Duda przegra, byc moze wlasnie dzieki tej ala debacie i wirusowi

Edytowano przez lokizom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@jarki Błędne rozumowanie. Każdy ma szansę bo i tak połowa nie głosuje a druga połowa wyborców głosuje na mniejsze zło. Zawsze tak jest

Edytowano przez ikcomas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się