forumowicz

Politycy

844 postów w tym temacie

Młodzi pracują poza rolnictwem starzy zapierdalają w gospodarstwie 

Takie czasy na kredyty trza zarobić a politykom już nikt nie wierzy 

Każdy kto organizował wcześniej protesty nas wydymał 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, jarki napisał:

Ten stary osioł w tej chwili mówi że rozmawiamy z Ukrainą

(...)

Na początku chciałbym przeprosić wszystkich tych, których urażę tym wpisem ale dopóki będziemy głosować na tych samych zjebów to nic się nie zmieni.

PiS i PO to po jednych pieniądzach są. PSL tam gdzie wiatr zawieje, SLD wiadomo, Polska 2050 wszystko jeden czort. Używam starych nazw bo się gubię jak oni zmieniają te nazwy partii - cel wiadomy żeby ludzie nie kojarzyli na kogo głosują.

Podejrzewam, gdyby rządziła Konfederacja z PJJ to o protestach dawno byśmy zapomnieli i zaczynali prace polowe a tak rzeźbimy na tych granicach czy stolicy. Problem na pewno nie zostałby rozwiązany ale trwałyby intensywne i twarde negocjacje.

Po to wybiera się rząd żeby reprezentował społeczeństwo i takimi sprawami się zajmowali a nie ludzie na ulicy. Tymczasem stoimy na tych protestach tracąc czas i pieniądze.

Wybaczcie, że kogoś uraziłem ale taka jest gorzka prawda.

Edytowano przez ikcomas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz wybór?nie masz żadnego.Niszowe partie się nie przebiją,a Konfederacja jak kiedyś Samoobrona.Jak im coś odpierdzieliło to po całości.

Edytowano przez Pałuczanin1981

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I takie właśnie podejście tłumi potencjał partii, która chce coś zrobić.

A skąd wiesz, że się nie przebiją? Bo tak powiedzieli w TV?

Media ryje berety przez lata i ludzie dalej tępo głosują na te same mordy.

Jak mają się przebić jak ludzie nie chcą na nich głosować bo wolą starych dziadów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mają tylu mądrych ludzi żeby sami rządzić ?

Edytowano przez miwigos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłbyś się jeszcze jak dużo jest mądrych ludzi. Byłem w sobotę na spotkaniu z Gadowskim. Pełna sala i sam się zdziwiłem ile mądrych wypowiedzi tam usłyszałem. Generalnie Gadowski robi nam niezły pijar. Za moją prośbą wzywa ludzi do wsparcia na granicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wyborach samorządowych to mam lokalny komitet.Lepiej się przygotować na te do europarlamentu.Niewiele z nich rozumiem:czy i na co mamy wpływ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na nic nie mamy wpływu. Ja też tego dobrze nie rozumiem a te całe wybory to niewiele zmienią. Sami zobaczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samorządowe na wsi , nie liczy sie jaką partie reprezentuje , tylko co ta osoba sobą reprezentuje, większość nie związna z partią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samorządowe to głosujemy na osobę, każdy zna mniej lub bardziej ale wiemy co robi i czy swój czy wróg. Do europarlamentu 705 darmozjadów ale tam te wybory to jakoś mi ryło banię zawsze. Nie znam tych partii, nie wiem która co robi. Zapewne ma tak samo 90 procent społeczeństwa i temu takie siupki są teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie wolno nam zmarnować europejskich wyborów

I nie mówcie mi że to jeden kit kto tam będzie nas reprezentował

Bo ci co teraz rządzą w kraju tam niczego nie zrobią na przekór Niemcom 

Jeśli mowa o konfederację to mnie zawiedli zaraz po wyborach 

Mało już przed wyborami w BydgoszczU jeden z liderów mówił że z nikim 

To po jaki czort idą do sejmu skoro rządzić nie chcą

A ich program też nie do końca mi pasuje tu nie USA 

 

@ikcomas nie musisz nikogo przepraszać

Zwyczajnie NIE obrażaj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zawiodła Cie Konfederacja to co dopiero trzebaby powiedzieć o PiSie czy teraz KO?

Zapomniałeś że Student podpisywal wszystko w UE co tylko było ale niby ,,nie chcial" i to bylo samo zło co podpisywal . Ci teraz podpiszą wszystko bez mrugnięcia okiem ale tutaj taki plus że chociaż jesteś tego pewny że tak będzie i wiesz na co się szykować, a PiS mówił Ci w TV że zrobi co innego a robił dokładnie to samo co teraz rządzący.

Braun miał jaja i Korwin kiedyś jak dal Boniemu w twarz w Parlamencie też. Kto na przestrzeni tych 8 lat miał w PiSie czy teraz w KO jaja?

Nie głosujcie na ten syf ciągle!

Edytowano przez ikcomas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już wiem co zrobi PiS PO SLD a tym bardziej zielona 3 droga 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak znów zagłosujesz na tusków 

Sam pisałeś że pomogą Ci zamknąć rozdział rolnictwo

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy potrzebuje dochodu żeby przetrwać, zwłaszcza się rozwijać 

Natomiast wybór tuskowatych już wiele razy udowodnił że niszczy wszystko 

Zniszczyli porty górnictwo większość zakładów produkcyjnych resztę sprzedali 

Rolnicy są potrzebni tylko przy urnach właściwie to nawet tu mają nas w doopie

Oni mają swój elektorat reszcie próbują wmówić że kto z nimi ten mądrzejszy

Wybory wygrali bo ludzie na złość kaczorowi postanowili odmrozić sobie uszy

Za dowód tego niech będzie ostatnie referendum 

Niestety prawica też ma sporo za uszami 

Ale to polityka i propaganda 

W nowe ugrupowania nie wierzę hasła typu "oni już byli"

Można powiedzieć my jeszcze nie kradliśmy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się nie rozwijam tylko zwijam.Więc niewiele mi po strajkach i wyborach.Tylko zabranie 800+ może mnie dobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świat się zmienia, technika idzie do przodu a wybory ciągle na tych kartkach papieru i potem ręczne liczenie głosów do późna w nocy. Byłem kiedyś jako "wysyłacz" tych danych do systemu. Nie miałem robić nic tylko podpisem elektronicznym wydanym na dzień wyborów podpisać i wysłać dane. Po tym jak trzeci raz się pomylili wkurzyłem się i przedstawiłem system liczenia by nie siedzieć do rana to wreszcie policzyli poprawnie a ja patrzyłem im na ręce. I teraz wchodzę ja z przewodniczącą do zamkniętego pokoju z kartką papieru na której jest suma głosów. Komisja tyle razy liczyła, że nie połapałaby się gdyby lekko podkręcić głosy. U mnie tak nie było bo bym sobie nie pozwolił na manipulacje ale na pewno w większych okręgach dochodzi do takich nadużyć. Nie wierzę w uczciwość bo widziałem od środka jak to wygląda. Po trzecim liczeniu wszyscy mają dość i chcą jak najszybciej skończyć, dochodzi zmęczenie, jeden kret może podopisywać długopisem wolne kratki aby uczynić głos nieważnym lub zagłosować za kogoś jak jest pusta kartka. Z łatwością można wykorzystać nieuwagę innych - to dlatego w niektórych okręgach liczenie trwa tak długo. A wystarczyłoby zamiast urn postawić tablety i na liście kandydatów zaznaczać checkboxy. System od razu by informował czy głos jest ważny a przed wysłaniem prosiłby o hasło wygenerowane przez komisję. Odpada już wtedy liczenie i związane z tym pomyłki. Można też zmniejszyć obsadę komisji do niezbędnego minimum.

Inna sprawa to waga głosów. Na podstawie skomplikowanych algorytmów chyba metodą Gaussa wylicza się siłę głosu w okręgach. Jeśli siła taka jest wysoka to dowożą tam ludzi autobusami z zaświadczeniami o prawie głosu w dowolnym okręgu i legalnie zmieniają wyniki w tym okręgu co przekłada się na ogólny wynik. Właśnie po to wprowadzili system zaświadczeń. Tak, wygodne to bardzo bo zawsze korzystam czy to głosuję we własnym okręgu czy nie. Jak kandydaci mi nie pasują w moim okręgu idę do sąsiedniego ale znajdą się tacy co przywiozą swoich do mojego okręgu. Wtedy mój jeden głos oddany na kogoś innego przepada w tłumie popleczników jakiegoś barana.

Dla dociekliwych do poczytania

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-eurowybory-2014/glowna/news-wybory-do-pe-nie-ma-idealnego-systemu-ale-wyniki-mozna-spraw,nId,1431113

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się