gom

Pogoda

6082 postów w tym temacie

U mnie też nic. Po sąsiedzku jęczmień i owies mają już żółte place - żniwa blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@arszczecin za późno, ktoś skosił Bóg wie kto. Znajomy prosił żeby zostawić a jak przyjechał było już po ptakach. Tymczasem od zachodu idzie chmura, widać że deszczowa ale opad z niej jeśli będzie to raczej rosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już jest tragedia nawet nikt nie wierzy że popada

Był wieczór idą chmury a sąsiedzi jadą z opryskiwaczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coś mży, ale jak uleci 1mm to bedzie wiele

U mnie też ale 0,1 mm nie będzie, nawet kurzu nie zmyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spadło w kilku ratach ok 0,5 mm. Żaden deszcz, a za to skutecznie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze śpię, to przed 6, a jak nie mogę spać, to jak tylko coś widać na dworze.

 

Całe 4 mm spadły. Ale to ledwo górę zmoczyło, głębiej nic nie dojdzie, a teraz wiatr będzie ładnie to obsuszać.

Coraz więcej żółtych zbóż naokoło się pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak,jak mój 1,5 roczny szkrab :) -a my razem z nim...idą chmury burzowe,może będą łaskawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paluczanin, teraz :)

U mnie pada non stop od wczorajszego wieczora. Non stop lekki deszcz.

 

Kuku mi w zeszłym tygodniu zmarzla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I NIC!!!-nawet teraz,a KUKU to nam wysycha powoli-o burakach nie wspominać,leżą jak w środku sierpnia,a umowa kontraktacji nieubłagana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ja mam powiedzieć? Piękna pogoda dla grillowiczów. Nic nie zapowiada deszczu. Miastowe się cieszą. U Was na zachodzie to chociaż jak mówią w pogodzie, że będzie padać jutro to pada lub maksymalnie pojutrze. U nas jak prognozy przewidują deszcz na jutro to najczęściej trzeba się spodziewać tego deszczu na trzeci dzień bo dla meteorologów wschód to Warszawa a ja to prawie Białoruś i zazwyczaj front przechodzi nocą z badziewnym opadem ale w całej Polsce pada a na krańcach wschodnich to już nieważne bo to Polska B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska Ą i spadło UWAGA!kilka kropel(widoczne na zakurzonej przyczepie)mamy podobny problem z prognozami,w skali makro?północ deszcz-południe słońce..zaliczamy się do południa....zachód mokry-wschód suchy,leżymy na wschodzie itd.a jak ogląda się prognozę POLSATu to już zupełny galimatjas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 15 w 3 godz nasiapilo 7 L, a ile spadło przez noc i dzień okazuje się że nie wiem, dziurawy deszczomierz powyżej 15

 

Ciekawe co agromatik powie, Tak blisko A jak inaczej z wodą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, jednak da się popsuć deszczomierz. Tymczasem mój nowy stoi sobie i czeka na wodę. Jak jej nie zobaczy to za rok się kupi nowy. U mnie deszczomierz wytrzymuje sezon od paru lat bo jest tak sucho, a Wy mówicie o suszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się