gom

Pogoda

6082 postów w tym temacie

@miwigos-wróciłeś do hodowli,miałeś samą produkcję roślinną mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Św. Åuca-dnia przyrzuca"-od dziś ponoć dzień się nie skraca po zachodzie słońca? -4*C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@miwigos-wróciłeś do hodowli,miałeś samą produkcję roślinną mieć?

Krowy zlikwidowane pozostały opasy,ale chyba też zrezygnuje,za mało zostaje z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak

Przyszedł lekki przymrozek i wszystkich pogodził

A mówią że rolnikom to pogoda nigdy nie pasuje ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko śnieg nie sypał, to będę zadowolony.

 

Wieczorem -4°C, od 7 idzie w górę. Do tego mgła i szadź na wszystkim, co się nie rusza.

Edytowano przez Marecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wściekły wiatr miał po południu się uspokoić, a jednak dalej szaleje. Zrobił porządek ze słabymi drzewami i wszystkim, co lekkie i leżało luzem.

Jutro ma sobie podobno pójść do ikcomasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wichury to teraz normalność i musimy się przyzwyczaić

Co gorsza znow w święta było 10 na plusie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie Barbara już była wczoraj, takim łukiem mnie minęła. Åeb urywało ale w porównaniu do Ksawerego to była lekka bryza.

Właśnie obawiam się powtórki scenariusza, jak w sylwestra w tamtym roku.

Poza tym wg modelu GEM zbliża się znad Rosji chłodek... Identyko jak rok temu, no ale to tylko model i ma się tylko zbliżyć...

http://meteomodel.pl/gempl/T2M/165 3.01.2017 g. 21:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z tym chłodkiem, ale na tvn meteo podają, że znad Niemiec zbliża się do nas wyż. Ma być nawet 1041 hPa, a to bardzo rzadko spotykana sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tą pogode to co dzień to inaczej zapowiadają, teraz mrozy po 10 stycznia ,ale to się jeszcze 5 razy zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu ledwo nocny przymrozek zapowiadali na pierwszą połowę miesiąca, teraz mróz nie za mały nawet w dzień. Na dłużej niż dwa dni nie są w stanie przewidzieć. A raczej zgadnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś już chyba padać nie będzie, to można podsumować. W grudniu spadło ogółem 116 litrów. Wcześniejsze kałuże na polach i jeziorka na łące wciągnęło. Na moje niech pada dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty byś nawet nie narzekał jakby w roku spadło 1000 ,u mnie naszczęszcie tylko 42 litry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w tym roku zima da jeszcze popalić jak w 2006 oby był śnieg bo duży mróz będzie czaił się do końca lutego u naszych granic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, nie widać nic specjalnego na horyzoncie około 10 znów temp. na +, w lutym już niedaleko wiosny a niespodziewany mocny wyż może równie dobrze przyjść w marcu i wszystkie uprawy załatwić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eeee, ten tego po tamtej stronie Wisły może i nic nie nadchodzi ale yyyy u mnie włos się jeży http://meteomodel.pl/gempl/T2M/126 na 7.01.2016 godzina 6:00 rano - 30 stopni, załamanie pogody potwierdza niestety ICM, który również zapowiada w środę śnieg. @Marecki wiem, wiem że Ty tego nie lubisz, ale trochę wyrozumiałości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ickomas

 

Akurat po tej samej stronie Wisły :), GEM troch popuścił wodzę fantazji i często lubi przesadzać szczególnie w zimę, poza tym jakiś śnieg powinien być więc nic nie powinno się stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie -15 już w piątek teraz ma być, a jak mówią że -15 to będzie koło -20, a śniegu nie widać. Czyżby powtórka z zeszłego roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ikcomas, za dużo pretensji do zimy to ja nie mam, poza tym że w ogóle przychodzi. :P

A tak szczerze, to 20cm śniegu i mróz do -15 powiedzmy niech jest jak najbardziej. Wkurza mnie tylko, jak przychodzi coś takiego nagle, że np wczoraj -5, a dziś -25 i rury z oborze strzelają. Mróz i śnieg mogą być, jedynie nie znoszę tych szkód, które potrafią czasem zrobić i przede wszystkim dlatego gadam, że nie lubię zimy. 61wakacje.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby pogoda zalażała odemnie ,to by było 20-25 stopni przez cały rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się