gom

Pogoda

6082 postów w tym temacie

... panowie szalejecie u mnie miało być w nocy 15 mm a nie spadła nawet kropelka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie 2 wczoraj a wcześniej 4, znaku nawet nie ma, pszenica po górkach się zwija. Szybko jakoś w tym roku się woda kończy zważywszy na to, że była powódź w kwietniu

Edytowano przez ikcomas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bój się niedługo i po dołkach się pozwija, szansa na deszcze jeszcze tylko w sobotę później nie wiadomo kiedy, 

Ostatnie opady 5mm, o rekordach można już zapomnieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@barts przeważnie na Kujawach to nas omijało . Gdzie się we wtorek uchowałeś że z tak rozległego frontu tak cienko Ci nakapało . 

@Marecki dostałeś coś z tego przydziału ? Trzeba na sobotę grylla zaplanować , zaprosić znajomych - to zwiększa szansę że deszcz pokrzyżuje plany  ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie 30mm. Jeszcze na 10 dopadac. Ale w maju miałem najmniej. U mnie starsi mówili że taki rok ze bedzie padało a sucho bedzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie spadło 12 do poniedziałku, dalej nie wiem, bo jestem jeszcze na Cyckach i tu dwie noce temu 7 spadło. I już tego prawie nie widać. Pgry mają żółtą pszenicę. Owies też tutaj ma już dość. Jeszcze chwila i każdy, nawet z Wielkopolski, stwierdzi, że jest sucho i deszcz by się przydał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy oprócz IUNG oczywiście . Ci spece nawet na pustyni Gobi znaleźli by moczary .  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie ta wiosna jest przekropna tylko że wody gruntowe są bardzo obniżone dlatego mimo że pada wciąż jest sucho 

 

O rekordach to ja już z samej wiosny mówiłem że zapomnijmy 

Zresztą dla mnie to nic specjalnego WIELE razy biłem własne rekordy 

WY młodsi się jeszcze tym podniecacie wiadomo każdy by chciał 

Pamiętajcie rekord życiowy na 100m dla młodego to bardzo częste 

Ale życie to maraton i są dobre momenty ale często też słabości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojciec, nie dodawaj sobie latek, dobra? 0winked.gif

 

 

Od wschodu burza idzie, mimo że prognoza jej nie przewiduje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli "bliski Wschód" ;) czyli bardziej Rypin. I burza mnie omija właśnie dołem, ale rosa jakaś z nieba leci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No teraz te 30 mm pomogło, niby w zeszłym roku suszej, nawet wg iung, to w tym roku jare wyglądają dużo gorzej i ozimę zresztą też. Przyczyna nie wiem gdzie leży, chyba w tej chłodnej wiośnie, gdzie wody nie było aż tak potrzeba, a jak się zrobiło ciepło wegetacji ruszyła pełna para a wody nic a nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się