gom

Pogoda

6082 postów w tym temacie

Woda może i w glebie jest tylko rośliny nie są tak rozbudowane aby tą wodę móc wykorzystać, na powierzchni zrobiła się posucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na prognozy to susza nam nie grozi,raczej za mokro,oby nie sprawdziła się twoja pogoda  9 maj 117 mm

Edytowano przez miwigos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O dziwo szkód dużych nie narobiło, rzepak nawet specjalnie nie ucierpiał, tak rzadki ze grad trafić nie mógł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i po ptakach, co dzień zapowiadają deszcze i nic, pszenica kapituluje, ja też, generalnie już jest za późno na deszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co Ty pitolisz jest przecież 1 maj 

Ten co mówił że ja panikuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamowie ja juz widzialem u znajomego usychajace pszenzyto a u mnie w pszenicy to juz chyba lisc flagowy wychodzi .a ojciec mowi ze samosiewy zyta sie zaczynaja klosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj od zimy spadło raptem 5 litrów w kilku turach a największy opad to 2 litry i po południu już nie było tego widać, pozostałe opady to rosa. Śniegu też mało było. Słońce pali niemiłosiernie, jak w lipcu, dochodzi do 30 stopni w cieniu. Dzisiaj dzień flagi więc moja pszenica wywiesiła białą. Ja już nie wiem jak gospodarować; pieścisz, chuchasz, dmuchasz a przyjdzie susza i gówno z tego.

1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... u nas znowu wszystko rośnie jak szalone, wilgoci trochę jest w glebie jeszcze, rzepakowe pola całe żółte, maliny jesienne już urosły do kolan... dziwny ten rok .... wszystko nagina ostro jakby chciało powiedzieć "spieszmy się bo zima przyjdzie w październiku"...

1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grzmoty były że hoho ale jakoś bokiem poszło 6mm spadło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W telewizji kłamią! Na mapce w pogodzie było, że u mnie na dzisiaj ma być 22 stopnie tymczasem dobija do 30 qrwa w cieniu. Czepiałbym pług i siał QQ ale nie wbiję go w ten asfalt. Ja jebię!

Edytowano przez ikcomas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas też się zrobi nieciekawie ,jak pogoda się sprawdzi ,maj zapowiada się bezdeszczowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ile tego deszczu było? 

znając życie teraz pustynia a w żniwa deszcz za deszczem, oby się nie sprawdziło 

wszędzie pada tylko nie u mnie, dzisiaj z pogranicza Polsko-Czeskiego było widać że u sąsiadów oberwania chmury jedna za drugą<Czarno w biały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, arszczecin napisał:

Dziś znów padało. Znów. 

Tu też jeszcze nikt zbytnio deszczu nie pragnie 

Choć takie kilka milimetrów jest jak najbardziej wskazane 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się