gom

Pogoda

6082 postów w tym temacie

Jak wszystkim napada ,to zacznie i u mnie ,akurat wtedy zaczną się żniwa,jeśli ktoś żyje na bieżąco ,nie daj boże na kredycie to w tym roku jet pogrzebany,gdyby nie zapasy wilgoci to by już wszystko uschło przy tej gorączce,  opady w maju to 5,5 mm 15 i 17 maj łącznie,  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... u mnie rano popadało krótko ale intensywnie... każda kropla na wagę złota...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nocy jeszcze cztery mm spokojnego deszczu, razem 22 litry . Teraz mozna spokojnie odechnac na jakis czas.                    7 km dalej nie popadalo wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... barts na długo nie odetchniesz nie martw się ... u mnie 2 tyg temu lało przez 3 dni... sucho się zrobiło momentalnie, dopiero dzis kolejne opady i nadzieja że z truskawek jeszcze coś się wyciągnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś od obiadu ciągle grzmoty były a deszczu nic 

Za bardzo to rozproszone żeby na mnie trafić mogło 

Ale miejmy jeszcze nadzieję oktawa trwa a to czas opadów 

Edytowano przez ikcomas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mylisz sie to nie te czasy ,do następnej niedzieli ani kropka nie spadnie ,u mnie na pewno nie

SAPEK nie wku,,,j mnie ,padało 3 dni i jeszcze narzeka ,co maja powiedzieć ci co nic nie napadało,ty będziesz za dwa tygodnie w tym miejscu co ja teraz ,ja za dwa tyg,jare moge potalerzować

Edytowano przez ikcomas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na front Panowie. Wczorajsze cirrusy zapowiadają coś ciekawego. I nie licytujmy się kto ma większą suszę, bo każdy z nas ją ma w większym lub mniejszym stopniu, w różnym czasie i nie sposób ocenić kto ma gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie wina a raczej zasługa tych zaślepionych pieniędzmi i władzą dla których jesteśmy tylko gojami, marnymi istotami pracującymi dla nich. A sterowanie pogodą to ich wynalazek przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie raczej nie popada, u was jest szansa na jakis deszcz w najblizszych dniach. Dalej suszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pada. W sumie siąpi. Pięknie. Grzmi

Edytowano przez arszczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się