gom

Pogoda

6082 postów w tym temacie

U mnie jak zwykle na koniec i pewnie się rozejdzie, od rana się chmurzy ale deszczu nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... u mnie z rana posiąpiło trochę niby jakieś przeloty zapowiadają na najbliższe dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nocy 5mm ,czyli 0,5 mm mniej niż  w całym maju,do niedzieli musi starczyć ,bo prędzej niema szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... mnie się ten deszcz akurat przyda o ile spadnie.. malinom pomoże... dzisiaj gadałem ze znajomym który będzie kalafior sadził niedługo - też wygląda deszczu jak zbawienia... ikcomas ja truskawek zebrałem 1/3 tego co rok temu... w ciągu kilku dni owoce się ugotowały na polu... wolałbym mieć ch@%$wą pszenicę, ale żeby truskawy się udały jak w tamtym roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... no u mnie się rozpadało... nie wiem na jak długo ale na razie końca chmur nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pada gdzieś? U mnie trochę coś w nocy porosiło ale to nie liczy się jako deszcz, chmurzy się cały dzień, jedyny plus że nie pali tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

0,1mm-nawet w długoterminowych TU opadu brak.

Burmistrz komisję powołał..ma być 500+ do hektara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska jednym z najsuchszych regionów...
Co prawda sytuacja opadowa trochę nam się poprawiła, ale dotyczy to głównie południowej Polski, w wielu regionach deszcz nadal jest bardzo potrzebny. Niestety, w prognozach nie widać opaów na większym obszarze kraju. Na poniższej animacji przedstawiany przewidywaną łączną sumę opadów od dziś do końca czwartku 21.06.2018, czyli równo przez tydzień (model ECMWF z 14.06.2018 00UTC). Niestety Polska pozostanie w tym czasie jednym z najsuchszych miejsc w Europie. 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już ku*wa przestaje być śmieszne. W prognozie było u mnie na dziś maks 28 a tymczasem 33 w cieniu. Apel do mediów: jaja sobie robicie w tych prognozach z durnych ludzi czy jak? Szacuneczek dla Pana Horczyczaka bo tylko on rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pada. Pada. Pada. K...A pada ;)

A ja deszczomierza nie wystawiłem ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie Wichura drzewa po wyrywane dachów też parę poleciało. Pszenicę o dziwo pokręcilo ale stoi,całe szczęście wichurra bez deszczu i gradu. Teraz już nie wieje i lekko pada zapowiada się noc bez prądu i wody.

Edytowano przez Daymon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się