gom

Pogoda

6082 postów w tym temacie

trochę wróżenia , może się sprawdzi 

"Październik nie będzie nas rozpieszczał, chociaż można spodziewać się kilku ciepłych dni. Co zapowiadają najświeższe prognozy pogody na październik 2018? Koniec września będzie chłodny i deszczowy. Początek października powinien być słoneczny i nieco cieplejszy. Środek miesiąca zapowiada się deszczowo i chłodno. W drugiej połowie miesiąca lokalnie może pojawić się śnieg – zwłaszcza na wyżej położonych obszarach oraz tam, gdzie panują specyficzne warunki klimatyczne (nad morzem, na Kaszubach i na Suwalszczyźnie).
Pierwsza część miesiąca zapowiada się raczej chłodno i deszczowo. W południe max. temperatura będzie oscylowała między 12 a 15 stopni Celsjusza. W okolicach Zakopanego może być tylko kilka kresek powyżej zera. Na razie synoptycy nie zapowiadają opadów śniegu. Warto jednak pamiętać o tym, że w 2015 r., po bardzo upalnym lecie, w październiku nagle rozpadał się śnieg. "


 

2 osoby lubią to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje może się to sprawdzić. Niby tyle padało, sąsiad orał dziś (chyba jeszcze pod żyto?) ledwo na 20cm, bo zawsze dawał po ramę i na tej płytkiej orce wyrzucał kurz na górę. Tydzień temu talerzował poplon.  Niby jutro ma dalej padać, ale czy się sprawdzi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... dziś rano -2 dobrze że dynie sprzątnięte bo w polu przy ziemi pewnie było więcej... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ssspadaj 

Właśnie się zachmurzyło i kropi :p

A przed chwilą miałem NIE przyjemność widzieć takiego w piżamie 

Właściwie to był po cywilnemu z gosposią :p

Edytowano przez jarki
Proboszcz i deszcz :D
1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... do mnie przysyłali smsy ale wcześniej jak były wichury... teraz nic nie dostałem, może Lubelszczyzna mniej zagrożona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przywieźli mi azot i w połowie rozładunku zaczęło lać potem grad, aż biało na ziemi, a teraz słoneczko i wiatr. Mam nadzieję że saletrzak się nie zbryli w BB.    LSW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przekroczyło wreszcie 100 od kwietnia a teraz znowu się kurzy za opryskiwaczem... Ale niech na razie będzie słonecznie, podgoni trochę zboża, a raczej może ich wschody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minimum 10 dni słonecznej pogody co dalej pożyjemy zobaczymy 

Pewnie zimniej i dalej bez deszczu mimo wszystko jest lepiej niż rok temu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tam u Ciebie z deszczem? W Serakójcach przed południem dość ładnie padało, teraz u mnie też od godziny. Wg prognoz najbliższe dni mają być chłodne i mokre. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się