gom

Pogoda

6082 postów w tym temacie

Czyli zostałem szczęśliwcem 17 mm ,dwa kilometry dalej11 mm,w druga strone 2 km -13 mm,200m dalej u sąsiada 24 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to witaj w klubie @miwigos bo teraz się wyrównało z moim opadem sprzed tygodnia. U mnie już pogodnie od rana. Deszczu wyczekiwałem ale nie stwierdziłem, no jakaś rosa tylko. Teraz lepiej już niech nie pada, rzepak ma zamiar kwitnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez te dwa deszczowe dni ok 3 się uzbierało. Dziś od rana słońce, czyste niebo i znowu białoruski wiatr. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... u mnie nie wiem ile ale w nocy się błyskało w oddali i lało konkretnie, teraz nadal pada ale już trochę drobniejszy... w każdym bądź razie na ratowanie przyzwoitych plonów jest szansa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam na Lubelszczyźnie to inny świat. Nie dość, że gleby pierwyj sort to jeszcze i woda. U mnie coś się jakby chmurzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień możliwe przymrozki, chyba ten rok to nie będzie "ten rok" dla rzepaku :P

@jarki dostał takie opady aż zamilknął

Edytowano przez barts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ikcomas gdzie ziemia lepszego sortu to ziemia lepszego sortu.ja sie ciesze jak mam 3 klase,wiekszosc to 4 a woda to tez towar deficytowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie bez zmiany nic nowego nawet już wraca stare 

Pola z qq od nowa burze piaskowe to jest jakiś horror rolniczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po południu zaczęło lekko mzyc ale miarka pusta. Przydałaby się jakaś burza i konkretny opad a tak będzie cały tydzien mzec a napadac nic nie napada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... u mnie dziś po południu miałem pryskać jare, ale ok 16 deszcz pokrzyżował plany, kilkunastominutowy opad taki na spier... roboty... jedynie 2 rządki marchewki zdążyłem kwazarkiem prysnąć... :)

Edytowano przez sapek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde. Deszcze, burze, a tu ledwo pod wieczór trochę pokropiło i koniec. Jutro znowu ma wiać i deszcz widmo ma odejść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta WIDMO to i ja będę miał w portfelu 

Nie chcę mi się pisać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u Ciebie nie? Cały dzień wiało jak głupie, od 16 przechodziły chwilowe mżawki, które nie dawały praktycznie nic. Ale chwilę przed 20 zaczęło padać normalnymi kroplami, lekki, spokojny deszcz. Czasem słabiej, ale do tej pory wciąż pada. Oby tak dalej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nic. Wiało, teraz trochę mniej ale nic prócz mrzawki w tym wietrze nie bylo

 

To zostałem tylko chyba ja i @jarki w oczekiwaniu na deszcz. U mnie na jutro zapowiadają około 3mm ale potrzeby wiadomo jakie są. Za to u @jarki od poniedziałku ma padac konkretnie a tutaj niby bez opadów ma być 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za daleko mieszkasz ;) Dziś od 15 marca pierwszy raz zmokłem. 

U mnie według prognoz miało być teraz pogodnie. W południe miało trochę tylko padać. 

Edytowano przez Marecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ten poniedziałek też miało padać za to dziś znów piździło 

Około 20 spadło kilka kropel i koniec 

Edytowano przez jarki
Dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... u mnie niby też od jutra do niedzieli deszcz zapowiadają, dzisiaj na późno siane pszenice jeździli sypali N2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się