gom

Pogoda

6082 postów w tym temacie

Czyli jednak wiedziałeś co sie szykuje i nie byłeś takim niedowiarkiem jakim się tutaj nam jawiles 

Edytowano przez lokizom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętasz

Głowa do góry najgorsze jeszcze przed nami 

Kolego czy wiedziałem raczej jednak miałem nadzieję

Ostatnio troszkę popadało dlatego w człowieku wróciła nadzieja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jakiś ptak nasrał to również trudno nazwać znaczącym opadem ze względu na ścisłą lokalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze to coś,jednak coś tam do miarki wpadło,azot Ci z nieba leci a Ty narzekasz hehe Grunt to nie tracić poczucia chumoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To u mnie właśnie tyle spadło co na tace dałem. Teraz to nawet ksiąd za darmo o deszcz się nie pomodli,nie to co kiedyś.

Edytowano przez Daymon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... u mnie pada więcej niż na tacę daję... w ostatnim Farmerze artykuł o ograniczaniu erozji godny polecenia, w tym jest przyszłość utrzymania wody w glebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś 17 mm uratowało na pewien czas, na najbliższy tydzień wyż od północy, wysoko opadowy niż od południa, cały czas przepychanki jak daleko wejdzie to poleje miejscami konkretnie, im dalej na północ tym rokowania gorsze, no i dwudziestki na termometrze wrócą

Ukraina chyba pod wodą będzie za tydzień tam im do żniw już starczy

Edytowano przez barts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie do mnie nic nie dojdzie. Wcześniej z północy nie dotarło a teraz z południa tez się na nic nie załapie. Żadna, ale to żadna uprawa nie będzie udana, do każdej dokladka, jedynie groch jeszcze trochę przetrzyma. Tak złego roku to sobie nie umiałem wyobrazić a jednak. A co najlepsze u większości to będzie rekordowy/bardzo dobry rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rekordowy w PL to już nie będzie choć co niektórzy mają nadzieję i szansę 

Opady się zakończyły na 17 mm ja jestem zadowolony proboszczowi też nic nie dałem

Teraz potrzeba nieco ciepła i słoneczka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie 8mm, i prognoza od wtorku na najbliższy tydzień non stop opady, ciekawe jak się to sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę ten front ale do mnie się nie przebije. Model z ICM pokazuje, że dopiero w środę ma padać, znowu przesunęli bo miało być dzisiaj. Sobotnie burze miały charakter tylko lokalny i krótki. Nie mam rozstawionych deszczomierzy przy każdym polu a różnice mogą być znaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz też nie pada? Bo SAT24 pokazuje, że tam takie chmury u Ciebie. Jak nie teraz to dosłownie za chwilę powinno lunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...u mnie w nocy padało chociaż miało nie padać... teraz lekka mżawka... przynajmniej w pogodzie człowiek ma trochę szczęścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie mżawka i grad oj zapowiada się dobry rok. Oj komornik będzie mniał pełne ręce roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W czwartek też prawie cały kraj ma dostać ponad 10 mm, a padać to nie ma tylko tutaj, czasem myślę że to tylko zły sen ale potem widzę pola i jednak to nie sen 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się