gom

Pogoda

6082 postów w tym temacie

100 kg to około 200 roślin,skąd sie wzieło 1000 za wcześnie siane,

Lokizom nie widzisz że Barts napisał to z przymrużeniem oka

Edytowano przez ikcomas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce was stresować bo bym dodał zdjęcie rzepaku i mam dylemat co lepsze w tym roku jęczmień czy rzepak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@miwigos

Ja tam wierzę w jego rzepak, on dostał wody.

Panowie patrzę na pogode i się okazuje że upały to dopiero mają przyjsc, na norweskiej pokazuje że ma byc uwaga za tydzień 5 dni z temperatura ponad 30 stopni, a 15 czerwca ma być nawet 35 stopni, a deszczu nic a nic

https://www.yr.no/en/forecast/daily-table/2-3080047/Poland/Kujawsko-Pomorskie/Powiat żniński/Żnin

Edytowano przez lokizom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A z czego mam się cieszyć? Że Ci pszenica usycha? nie bardzo mi do śmiechu, wolałbym żeby w naszym kraju jakoś tak równomierniej padało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, lokizom napisał:

@miwigos

Ja tam wierzę w jego rzepak, on dostał wody.

 

A przymrozki nie były u nigo, u mnie nierówne łuszczyny,część żółte się zrobiłe , lub krótkie ,za to pszenica wygląda kapitalnie

Edytowano przez miwigos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ze mi pszenica usycha tylko ze u ciebie pada.pewnie ze najlepiej by bylo zeby kazdy mial dobrze. Lepiej zeby kazdy mial dobre plony o godziwa zaplate za nie i nie chodzil po zadne suszowe itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

icm zaczal wlasnie pokazywac ze jutro jest szansa na deszczyk, podobnie yr.no. Na dzisiaj też obie pokazywały jakieś opady, a nie było nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz, a u mnie dwie burze obok przeszły. Jedna bez niczego, a druga dała kwadrans mocnego deszczu (tak Żona mi doniosła). Za to na Cyckach też burze, ale wszystkie bokiem i siano jutro do wzięcia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to przyszły tydzień  podsmaży trochę, za dnia 30+ nocami 20+ gorzej z opadami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ICM już pokazuje że dziś nie będzie padać wogole, zmieniają co 6h te prognozy o 360 stopni. A deszcz w tym roku okrutnie uparty

Edytowano przez lokizom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie pomiędzy 4:00, a 5:00 temperatura powietrza w cieniu 1m nad ziemią spada poniżej 12°C w południe dobija do 27°C, a na słońcu już nie wspomnę.  Powoli robi się jak na pustyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie, tutaj jest armagedon,  to co spadlo to może starczy na 2-3 dni, później dalej redukcja. Pech jak nigdy w tym roku, pada w całym kraju a tutaj albo wogole albo bardzo mało 

Edytowano przez lokizom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna kropic, koło 21 ma zacząć mocniej padac, nie wiem czy sie cieszyć bo raport suszowy jest do północy i deszcz przyjdzie 2 godziny za wcześnie i nie będzie suszy ;) 

Niech pada, pier.... ic to blaznowanie sie za 500 zl !!!!

Edytowano przez lokizom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się