biedron

-U-R-S-U-S-

95 postów w tym temacie

Sa to bardzo wdzieczne ciagniki bo na podzespołach valtry co za tym idzie mocne. Ale wilelu jest takich co tylko john deere i case ktore pala bardzo duzo ale w koncu tak wyglada unijny rolnik!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kamil, kumpel kupił waltrę, duza nie wiem ile koniów miał, powyzej 150 , ale przez pierwszy rok oszczedzał bo w szkole był a pracownikom nie dawał, bo zepsują, w 2 roku troche popracowała, w zeszłym roku podczas kukurydzy zaczep tylny pękł, kurna to w mojej setce SPAWANY NIE PEKA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ten ursus to już wszystkim śmierdzi aby patrzeć jak ślad po nim zaginie ,

Po dawnym ursusie mam miłe wspomnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszyscy mamy wspomnienia po ursusach lepsze i gorsze ja wielokrotnie pisałem

że moim zdaniem c-330 to ciągniczek na owe czasy rewelacja zresztą mam do dziś :)

natomiast ''sześćdziesiątki'' to poczynając od 4011 przyzwoity, natomiast im nowszy

typ tym gorszy niestety >:D

wracając do nowych ursusów żeby je ocenić trzeba czasu

moim zdaniem ci co tu piszą są powiązani z firmą i dlatego wcześniej tak napisałem

traktor ma niby trzy lata gwarancji a on pieprzy że naprawy po gwarancji wykonuje w

firmie xyz. niech w końcu napiszą JESTEM DILEREM LUB PRACOWNIKIEM FIRMY

i chcę zareklamować nasz traktor bo warto ze względu na to i tamto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale czy te zdjęcie z logiem konkurencji jest regulaminowe?

Na targach w Kielcach była przedstawicielka tamtego forum. Zebrała się grupka (forumowiczów zapewne) i na własne oczy przekonałem się jaki wiek ma przeciętny klepacz tamtego forum ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o AF mi chodziło. Gdzieś ten wiek właśnie ;)

P.S. już poprawiłem poprzedni post z "tego" na "tamtego" bo było niejasne rzeczywiście

Farmer też był i miał świetne miejsce tuż obok New Hollanda zaraz przy wejściu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no bo już się bałem ze j@rki jeszcze dowodu nie odebrał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odebrał, znam go osobiście i powiem Ci wiedzę ma fachową. Wielu mogłoby się od niego uczyć ale jak niektórzy nie chcą to ich świat i ich zabawki

1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moj znajomy ma jezdziłem nim za kołkiem i obok tylko go odebrał poszedł w 4 obrotowa i nic mu sie nie rwie nie psuje chwali sobie i drugi znajomy sie przymierza do kupna takiego samego. A znowusz sasiad ma zetora proxime 70 i leje wiadrem bo napoic nei morze to i narzeka ze nie wzioł ursusa albo NH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz to jest tak jak cos sie uda.. jeden chwali zetora fortrere a drugi i trzeci narzeka bo spalanie bo skrzynia. sa rozne opinie jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na specyfikację najmocniejszy z firmy Ursus, czyli 150, wydaje się konkurencyjny w swoim przedziale mocy z zachodnimi maszynami. Odbiegając nieco od przewodniego tematu, trzymam kciuki za wszystkich polskich producentów maszyn rolniczych, którzy starają się konkurować na rynku europejskim nie tylko ceną, ale i jakością wykonania produktu. Swoją drogą produkcja porządnych ciągników i ciągłe ich udoskonalanie jest na tyle kosztowne, że życzyłbym sobie i Wam, aby Ursus połączył w tym zakresie siły z innymi polskimi producentami, np. Pronarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakby to powiedział nasz wieszcz portalowy, jak się nie ma co się lubi to się lubi co się lubi :)

jeden lubi las, drugi córkę lesniczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wiesz dwie firmy to dwóch prezesów a jedna to jeden

zanim nasze firny na to się decydują to zwykle jest już za późno

 

organista woli ogórki a ksiądz jego córki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezeli to połączenie miało by wygladac tak jak to jest w grupie azoty teraz to lepiej niech nic nie robia. Gaz potaniał ale ale nie ma to odbicie na cenie nawozow wrecz przeciwnie z połaczenia mamy tylko drozsze nawozy i piekne opakowanie(worki) za ktore musimy MY zapłacic. Gaz w butlach tak samo wogole nie potaniał to do czego było tyle gadania? ze bedzie w koncu taniej dla polski i polakom....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Zastanawiam sie nad zakupem takowego traktorka chcialbym sie zapytac o kilka szczegolow:

-czy posiada radio??Jakie?? ::) ::)

-klimatyzacja?

-jakie obroty wom

-czy posiada rewers?

-czy warto kupic?

-czy jest podatny na usterki?

-czy ma dobra widocznosc z kabiny

-jak sie zachowuje w polu

-spalanie

Prosil bym o szybka odpowiedz ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Zastanawiam sie nad zakupem takowego traktorka chcialbym sie zapytac o kilka szczegolow:

-czy posiada radio??Jakie?? ::) ::)

 

 

heh, najważniejsza opcja w traktorze.

takie rzeczpospolite, jakie jej młodzieży chowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, najważniejsza opcja w traktorze.

takie rzeczpospolite, jakie jej młodzieży chowanie

 

Pomóżmy... mając odrobinę* więcej wiedzy powinniśmy pomóc rodakowi. ;)

 

MłodyFarmerze sprawdź sobie w necie info na temat John Deere`a 6M i 5M, jeżeli podołasz finansowo polecam bardziej sprawdzony wariant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, kolego, młody farmerze, radio se kupisz w bierdonce za 95 zł ( no cd, ale z mp3.5 :) ) a z resztą ci tu pomogą, bo uczynne i mądre goście tu są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę trochę temat i dorzucę swoje trzy grosze. Pojawiło się pytanie o Zetora i odpowiedź, że ta marka to pewność. Zgodzę się z tym, ale moim skromnym zdaniem Zetor to jedynie pewność większego bezrobocia w Polsce. Po pierwsze, mamy swojego producenta, który nie produkuje gorszych maszyn i jeżeli będziemy wspierali konkurencję, to nasz Ursus pójdzie z torbami. Po drugie, Czesi od roku atakują nasze firmy spożywcze, a ostatnio stali się już bezczelni. Jeżeli oni tak zagrywają, to my też powinniśmy - pokażmy im miejsce w szeregu i pomóżmy polskim producentom. Ten tekst sporo mówi w tym temacie http://www.rolnik24.pl/bronmy-gospodarki-i-stawiajmy-na-rodzime-firmy/ Nie kupujcie czeskich maszyn, bo oni nie szanują zasad współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

URSUS jest w 100% Polski! Nie oznacza to jednak, że używa wyłącznie polskich komponentów (wręcz przeciwnie, często wykorzystuje renomowane lub mniej renomowane części innych producentów także z poza Polski). To niestety standard w dzisiejszych czasach. Tak, jak otwieranie montowni w innych krajach.

 

P.S. Pytanie zagadka - kto wymieni najwięcej marek producentów wytwarzających skrzynie przekładniowe do ciągników rolniczych. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no @Antek35 wychodzi na to że ledwo zapłaciliście za logo to

już szukaliście na Bałkanach żeby je odsprzedaliście za srebrniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@jarki Możesz trochę jaśniej? Bo z Twoich postów trudno coś zrozumieć ;) Kto to jest "wy" i kto i co chciał sprzedawać za srebrniki? Z podanych przez Ciebie linków nie za bardzo wynika, że Ursus to nie jest polska firma albo, że ktoś chciał ją sprzedać za srebrniki. Może ja czegoś nie zrozumiałem - wyjaśnij mi w takim razie, o co Ci dokładnie chodziło. Zawiązanie spółki na Bałkanach to świetne posunięcie - takie rzeczy robią największe światowe koncerny i nie po to, żeby stracić, tylko zyskać na sile. Mam nadzieję, że wyjaśnisz o co chodzi. Ja wyjaśniam i piszę wprost: zależy mi na silnych polskich markach - w przemyśle maszynowym, nowych technologiach i żywności. Naszych producentów trzeba wspierać, a nie tylko narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Antek35 ja nie jestem przeciwnikiem POLSKICH firm a wręcz przeciwnie

ale was {Ciebie i Twojego chlebodawcę czyli Ursusa} należy krytykować żebyście nie obrośli

w piórka bo tego wymaga dobro naszej gospodarki dość głaskania, nas nikt nie głaszcze.

 

linki podał kolega @ikcomas i dzięki bo wiele dają do myślenia ???

 

wyjaśnij to oddaliście 50% znaku towarowego za darmo ??? {i nie pitol mi że nie pracujesz dla ursusa} :

Przy czym cena sprzedaży znaków towarowych „URSUS” wyniosła 8.100.000 zł, a udziały spółki URSUS wyceniono na kwotę 1 zł. źródło http://www.farmer.pl/technika-rolnicza/maszyny-rolnicze/warfama-kupila-ursusa,27374.html

 

Ponadto w dniu 10 października 2012r. URSUS S.A. i nowozawiązana spółka Fabrika Traktora d.o.o. zawarły umowę licencyjną na używanie znaku towarowego URSUS do oznaczenia firmy, na używanie znaku towarowego URSUS do oznaczania ciągników rolniczych i części zamiennych do ciągników rolniczych oraz na używanie dokumentacji techniczno – konstrukcyjnej i posprzedażnej oraz know-how ciągników URSUS, na podstawie której m.in. Fabrika Traktora d.o.o. uzyskała upoważnienie do zmiany nazwy na URSUS d.o.o. źródło http://www.ursus.com.pl/Zawiazanie-spolki-zaleznej-z-siedziba-na-Balkanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się