966 postów w tym temacie

Nie ma się co śmiać też miałem możliwość kupić sporo taniej 

Ale weź tu się dogadaj jak każdy ma inne plany i musisz sam kupować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat tanim azotem bym się nie ekscytował, dając przykładowe  500 kg saletry raptem 100 zł oszczędności gdzie w takim nakładzie na rzepak prawie niezauważalne...  

Ja saletry tak  tanio nie kupiłem  ale za to fosfor i potas w dobrych cenach więc na jedno wyszło

@jarki wagon saletry  za duży duży dla Ciebie ? Co zostanie sprzedać albo na następny rok

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chwal się,bo przyjdzie jaka "dobra zmiana"i Cię rozkułaczą albo co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem badanie gleby pod ogród warzywny. W zaleceniach nawozowych otrzymałem polecenie użycia Superfosfatu potrójnego borowanego. Nigdzie nie jestem w stanie znaleźć sprzedawcy czy producenta, który ma ten nawóz w ofercie.

Czy wie ktoś gdzie mogę kupić taki nawóz lub ewentualnie jakimi innymi produktami mogę go zastąpić?

Ze względu że potrzebuję nawieźć ubogą ziemię tylko pod ogródek to interesują mnie raczej kilogramy niż tony tego nawozu, więc dobrze jakby sprzedawca był w stanie sprzedać niewielką ilość takiego nawozu.

Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pod warzywka to  yara mila hydrocomplex worek 25 kg za ok 80 zł, nawóz zawiera wszystko co potrzebne i brak chlorków. Jak nie masz w okolicy to możesz kupić online i przywiozą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może wie gdzie można kupić saletrę potasową ? Tylko nie taką do wędlin tylko nawozową oczywiście . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po mieszkańcach jego powiatu to się wszystkiego można spodziewać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na talibów wystarczy amonowa i olej napędowy tak w skrócie . :-) Myślałem pogłównie na cebulkę azot z potasem dobrze jej robi .  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odwiedzając pola w Szepietowie zainteresował mnie nawóz startowy Microstar PZ, jeśli tylko tym się różniły dwie sąsiednie uprawy i nic nie jest "podkręcone" to robi wrażenie, coś ktoś?

Edytowano przez ikcomas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś tak mniej więcej i to jak jest w promocji, z tym że idzie tego 20 kg na ha. Nie mam powodów żeby nie wierzyć doświadczeniom PODR, tylko jeszcze jakby dorwać wyniki z plonowania i jaka wyjdzie różnica a będzie na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będzie jak SAM zrobisz test 

Ja już tu kiedyś pisałem że znajomy kupił podobne cuda wianki 

Przyjechali żeby go pochwalić jak to mądrze zrobił 

Więc prowadzi ich nie pole nawet wzięli łopatę iii

Wydawało się że zachwytów nie będzie końca do momentu kiedy rolnik powiedział że dopiero kawałek dalej zastosował cudowny wynalazek spojrzeli i na tym zachwytów był koniec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pytam czy ktoś coś o tym wie, na testy na razie mnie nie stać. Będę się bawił jak drogo sprzedam rzepak i tanio załatwię nasiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ile ta PROMOCJA -bo masz duży plon,wysoką cenę sprzedaży,a niższą kupna czego kolwiek niż ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a to nie od lipca ???

Mam dziurę budżetową i się nie interesowałem jeszcze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się