Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
biedron

Targi i wystawy rolnicze

144 postów w tym temacie

Byliście na Zielonym Agro Show? W tym roku były wg mnie fajne i na pewno duże pokazy. Nie obyło się też bez obciachu przy zwijaniu bel  :(  Drugiego dnia podobno się poprawili  :( Ma ktoś jeszcze jakieś ciekawe foty z tej imprezy ??

a582f61b07b35df2med.jpg

b36a430d4218d93emed.jpg

Edytowano przez jarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnego tematu nie widziałem, więc zakładam  :(

 

Ciekaw jestem Waszych wrażeń z ostatniego Agro Show 2010? Uważacie, że organizatorzy i wystawcy spisali się na medal? Wg mnie rozmiary tegorocznej imprezy musiały na każdym zrobić wrażenie. Mnóstwo maszyn na placu wystawowym, ale i na poletkach pokazowych cały czas coś się działo.

 

Osobiście cały czas zastanawiam się, czy zwiedzającym podoba się idea zorganizowania kilku pokazów w tym samym czasie: na poletkach wynajętych przez wystawców oraz na głównym ringu. Co o tym myślicie?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bednary,pewnie większość z Was już nie raz tam była więc nie będę się rozpisywał...jeżdżę też do Minikowa,są tam też pokazy polowe,sprzętu,wystawa zwierząt oraz poletka doświadczalne(można popatrzeć na te wypielęgnowane i pewnie ręcznie plewione na pokaz  >:( odmiany zbóż)...aha no i jeszcze zaglądam na manewry polowe w Smiardowie Złotowskim  :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto pojechać do Kielc na Agrotech zanim rozpocznie się robota w polu. To duże targi i są w marcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzę że Minikowo popularne  >:(

jeżdżę też na Dni Pola do Grubna

dalej od jakiegoś czasu się nie wypuszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku, staram się być na jak największej liczbie wystaw i targów - taka praca  >:( Mam na myśli te większe, ale i mniejsze również.

 

W najbliższym czasie zamierzam odwiedzić targi SIMA 2011 (więcej informacji tutaj: SIMA 2011) i na pewno zaowocuje to porządną dawką ciekawostek :o

 

Ja swoją drogą bardzo lubię odwiedzać "Zielone Agro Show". Może to dlatego, że maszyny są ciekawe, a może dlatego, że zwykle pogoda dopisuje, w każdym razie to chyba jedna z wystaw na które najchętniej jeżdżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję być na Agritechnice i muszę przyznać, że wystawa robi wrażenie. Przede wszystkim już na pierwszy rzut oka... ogromem, wielką przestrzenią i bardzo dużym bogactwem prezentowanych maszyn. Nie chcę wklejać kolejnego linku, ale dla zainteresowanych kilka faktów w liczbach na temat wystawy Agritechica. Na mnie te liczby robią ogromne wrażenie. Aktualnie to jest chyba nr 1. Na pewno będę i w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

byłeś to widziałeś ten ogrom

da się to ogarnąć ?

 

Powiem tak. Ja tam byłem i dla przyjemności i zawodowo, a w związku z tym biegałem po wszystkich halach z aparatem i co zobaczyłem kolejną ciekawą maszynę to musiałem jej zrobić małą sesyjkę foto  >:( Przez to jestem pewien, że całej wystawy nie zobaczyłem. Zarówno na Agritechnice, jak i na SIMIE byłem 2-3 dni. To teoretycznie dużo, ale biorąc pod uwagę ile tam jest ciekawych rzeczy, to zaryzykuje stwierdzenie, że i to mało  :o Ale na 100 % warto.

 

PS.: Na AGROTECHU też będę. Niestety opuścić muszę muszę tylko FARMĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byliście na Opolagrze? Mi wystawa bardzo się podobała, bo było dużo sprzętu i dość ciekawy program. oczywiście były też pokazy maszyn. nie obyło się bez wpadek, z czego ja za największą uznałbym Krone Fortima. Prasa ma mieć podobno dopiero premierę w listopadzie na Agritechnice, a tu już taki zonk. Zdjecie zrobiłem w sobote, ale ludzie mówili że w piątek było tak samo  :o

c7676a9b8a271325m.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem było ok, faktycznie ruch spory, dobrze, że połączyli wystawę bydła opolskiego ze śląskim, co do sprzętu, to musiałby biedron, coś powiedzieć, bo widziałem go w kamieniu śląskim na opolagrze, i buszował w maszynach ::o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie maszynowo było całkiem fajnie, a tą prasę też widziałem  :o

Program był moim zdaniem ciekawszy niż na Agro Show w Kąkolewie, bo były też niezłe seminaria - np. o uprawie uproszczonej albo o  silnikach i nowoczesnych olejach (odnośnie nowych norm spalin) i rolnictwo precyzyjne.Szkoda tylko że uczestniczyło w nich tak mało ludzi, ale dzięki temu przynajmniej dało się swobodnie podyskutować z prowadzącymi.

Co do pokazów, to był też sprzęt uprawowy. Szkoda tylko że było g... widać, bo strasznie się kurzyło - na szczęście w stronę przeciwną od publiczności :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać kolego masz problem z ostrością okularów mimo że masz napewno konkretnie wypasiony aparat jak widać na tym zdjęciu to puściła siatka od jak można się domyślić bardzo wysokiego zgniotu a propo piątku to nie krytykuj tylko wstaw zdjęcie i jak masz to też z niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisałem w piątek mnie nie było, tylko opinię usłyszałem od ludzi którzy oglądali pokazy dzień wcześniej. Podobno takich wpadek było dużo.

Ale Ty jak mniemam byłeś w piatek lub w niedzielę.

wrzuć jakieś foto to popatrzymy (ja zamieszczam je na fotosik.pl).

ps. widzę że siatka puściła, czyli co: za mało warstw? kiepska siatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0