Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Agrotechnic

Rolnictwo precyzyjne i telefony

149 postów w tym temacie

No Pany dziś ktoś tu ściemniał o pancernych wynalazkach dla starców 

Od ostatniego czasu jak się tu przemądrzaliśmy minęło kolejne 2,5 roku 

Dziś 90% ma chińskiego smartfona z rozdzielczością że idzie litery "dotknąć"

Pamięci tyle że kiedyś w całej wsi razem nie mieliśmy to wszystko dosłownie śmiga

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal nie mam ,nie dla mnie takie wynalazki,rece brudne telefon dzwoni i nie idzie odebrać ,guzik zawsze zadziala ,zreszta mi telefon potrzebny tylko do dzwonienia

1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@miwigos

Też kiedyś tak myślałem, byłem niereformowarny mimo ze z dosc mlodego pokolenia. Potem przeszło to na załatwianie zbyt wielu rzeczy, sprawdzanie pogody, giełdy(notowan), sport, wiadomosci, itd. Teraz już trochę odpuszczam, to największa zguba ludzkości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gadaj se gadaj a z czego piszesz :D

Smartfon robi tę różnicę że włączasz i już masz wszystko jak na dłoni

Kiedyś był zbyt drogi żeby jeździł w traktorze typu stare Ursusy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@jarki wie po sobie - Stary człowiek i może ;) Jak on może, to każdy może tego używać :p Sam też długo nie mogłem się przekonać, bo niby wystarczy mi, że można dzwonić, pisać i że jakoś tam net będzie działać. Ale całe szczęście to mi przeszło. Net musi działać bez problemu, bo w tych czasach zbyt często jest potrzebny, tak jest po prostu wygodniej i łatwiej. Większy ekran też jest wygodniejszy. No i plus nowszych smartfonów to coraz lepszy aparat, którego często używam, bo potem łatwiej znaleźć fotkę, kiedy robiłem to i tamto, niż szukać tego w papierach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak masz konto google to jest taka opcja że po zdjęciu znajdziesz to w necie 

Tak samo kody czy tłumacz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to do 5" by się w kieszeni zmieścił i do 500zł by nie było szkoda jak go ciągnikiem przejadę. W miarę jakś markowy nawet chiński, nie Manta myphone ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czym się różni smartfon od telefonów z guzikami? Przecież inne telefony też mają przeglądarki i normalnie można korzystać z internetu (no u mnie coś się porąbało z szyfrowanym połączeniem ale ogarnę to). Mają to samo co Wasze z GPS-em włącznie. A zdjęcia? Który z Waszych szajsfonów zrobi wyraźne zdjęcie jak poruszysz ręką? No a większy ekran? Po co? Do dzwonienia? No chyba, że do tegocomment_AFMRSp5vxrmwsQbTzAJmlKeYE3kvFxy6.jpg

Ja przynajmniej nie mam upaćkanego ekranu, nie cierpię tego, a weź w rękawicach odbierz telefon dotykowy.

Wczoraj myślałem, że będę musiał już zmienić bo mi jeden istotny guzik przestał działać, wziąłem szpilkę oczyściłem i śmiga nadal. Ufff, muszę go rozebrać i przeczyścić. Jestem w szoku ile ten telefon już zniósł, szkoda że to nie jest ten oryginał co kiedyś nowy kupiłem od niemca gdy w Polsce jeszcze nikt o tym modelu nie słyszał. Tamten utopiłem ale działałby jeszcze do teraz z powodzeniem i byłby pewnie w lepszym stanie niż ten który mam teraz.

P.S. a wiecie, że Nokie 3310 działają do dzisiaj? i baterię trzymają a nie ciągle tylko pod ładowarką bo doby nie wytrzyma.

Edytowano przez ikcomas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

https://gasurvey.gemius.com/recruiting/index.php?sid=93686&g=12031&o=1461693&id=vUERrclnOSxZQIvfWUVr1._7&v=0&c=5&xc=F8829F9C&debugtimes=1566328166700,1566328181704,1566328168118,1566328183969

Jak to jest, że odkąd tamten ktoś wstawił tu reklamę telefonu (którą Jarki wyrzucił) i teraz za każdym razem po wejściu w ten temat wyskakuje mi powyższa strona? Muszę wtedy cofnąć i dopiero otwiera ten temat. Cholera jedna jakiś spam dała, czy co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego Ci nie wytłumaczę bo się zwyczajnie nie znam @ikcomas powinien wiedzieć

Wracając do tematu @ansu masz sporo racji ale ja za swojego chińczyka 2 lata dałem 1000 

Tylko po to żeby miał baterię na dobę (4100 mAh) bo JEDEN komputerowiec by się nabijał 

A tak całkiem poważnie to powiem Wam że dzięki temu jest mi łatwiej dbać tu o porządek 

Kilka dni temu siałem rzepak usługowo na hektary telefon bardzo się przydał ;) :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój siewnik nie ma komputera :D 

Kombajn który mi młóci też nie ma komputera 

Wracając do tematu znajomy sobie kupił CATa za ponad dwa koła i narzeka na dotyk

Sporo zdjęć nim robi bo trochę handluje mówi że kiepski aparat 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojcu Cata kupiłem na święta 2 lata temu, ciągle w serwisie,  raz płyta a potem ciagle gubil zasieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ciągniku z ubiegłego wieku mam data monitor. Liczy dystans za pomocą radaru, po wpisaniu szerokości maszyny liczy hektary po opuszczeniu podnośnika.

Córka kupiła Xiaomi Redmi 7A,  druga ma Iphone 6s, a ja stare LG spirit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak kupiłem nowy telefon to stary do dzieci wędrował. Teraz jak dzieci kupią nowy to my rodzice stary dostajemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doceń ile z tego pożytku masz za darmo lub prawie 

Jak coś Ci się spier.oli to poustawiają i staremu śmiga że ho ho :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Pałuczanin81 napisał:

ktoś TU jeszcze o mnie pamięta?

Uderz w stół... :p 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem KOMUŚ STĄD,że "zamilknę" i zamierzam słowa dotrzymać.A telefon mam teraz "Majfon"-nie polecam!,bo nr alarmowych nie da się zablokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Marecki-nie potrzebnie to napisałem.Wpadłem żeby poczytać jakie odmiany siejecie.Temat telefonu mnie zainteresował,bo jak powyżej mam problem z telefonem-prezentem od żony,która miała dość mego Siemens-a A50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0