jarki

Ceny zbóż w Polsce i nie tylko

418 postów w tym temacie

Puszczacie już zboża? cennik na dziś brutto:

Jęczmień - 640

Pszenżyto - 580

Pszenica - 650

Żyto - 540

Owies (gęst. pow. 50) - 490

Owies (gęst. pon. 50) - 450

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak-powolutku pośrednik-blondynki :)

Pszenica TU:610-650+vat

Pszenżyto 580+vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie to w zasadzie cena wyjściowa, przy dobrym towarze wytarguję przeważnie tą cenę która jest brutto na cenę netto ale większość sprzedaje "na worki" i tak jak w cenniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pół pszenicy już w sierpniu sprzedałem w zajebistej cenie 

Nad resztą (inna odmiana) się zastanawiam cena lekko zwyżkuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sprzedany jeden transport  do Młynów z okolic Łodzi po 645+Vat

a moj region oferuje

QQ mokra 400-420

pszenica paszowa 580-600

pszenica +12,5% 620-630

rzepak 1560-1600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ceny netto

pszenica paszowa-600-620

pszenica 12,5%-650-660 

pszenica 14%-690-720

pszenzyto-580

jeczmien-600-620

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi to przypomina 

Zaczyna się szukanie pszenicy z białkiem zaraz zrobią trzecią podklasę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie też szukają czternastki, ta cena z cennika dotyczy pszenicy 12,5 poniżej nie kupują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczycie jeszcze zrobią niższe normy na białko  reszta mojej ma 13 z kawałkiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedaje na młyn ,białko ich nie interesuje ,tylko gluten i liczba opadania,na gęstość ,oko lekko przymkną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzepak marnie ,pszenica lekko staniała,o dwa dni się spóżniłem żeby podpisać kontrakt na paszaranie  po 700 zł,netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najdroższy jęczmień. Rolnicy dają 750-800 zl/t brutto a towaru nie ma. Dobrze że w żniwa zrobiłem zapas akurat jeczmienia na cały rok bo jakbym miał go liczyć po tyle to bym sporo dołożył do hodowli aż by się jej odechciało może 

Edytowano przez lokizom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem jęczmień po 900+ i kiedy to było ??

DZIESIĘĆ lat temu 

Nasi hodowcy walą pszenicę ile się da 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się