Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
jarki

HUMOR

127 postów w tym temacie

stary ale dobry

 

pani w szkole do Jasia- czemu się spóźniłeś

-bo musiałem zaprowadzić krowę do byka

-a nie mógł tego załatwić Tata

-nie to musiał być byk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Młody agronom ogląda sad i poucza właściciela:

Pan ciągle pracuje starymi metodami. Będę zdziwiony, jeśli z tego drzewa uda się panu uzbierać choćby 10 kg jabłek.

- Ja też będę zdziwiony, gdyż zawsze zbierałem z niego gruszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przychodzi staruszek do czarownika i prosi,

żeby zdjął klątwę która wisi nad nim od 50 lat.

-a jaka była jej treść?

-i czynię was mężem i żoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja znam kawał rodem ze Sląska:))...........Frida,co Ty ta robisz ta piwnica???...mom stosunek seksualny!!.....ooo to dobrze bo jo zech mysloł ze Ty tam polisz cygarety:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotyka się dwóch kumpli.

Jeden pyta drugiego:

- kto Ci podbił oko?

- żona kurczakiem.

- jak to?

- normalnie, ona schyliła się do lodówki po kurczaka a ja ją od tyłu.

- to ona nie lubi od tyłu?

- lubi, ale nie w Tesco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pan Stefan pojechał do sanatorium.

Po kilku dniach pisze do żony:

"Przyślij 700 zł to mi przedłużą"

Wkrótce otrzymał od żony 1400 zł z dopiskiem:

"Niech Ci przedłużą i poszerzą."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po nocy poślubnej młoda żona chwali się matce:

- Mamo! Zrobiliśmy to 2 razy!

Ta to ma szczęście - pomyślała matka. Po tygodniu córka chwali się matce:

- Mamo! ostatnio było 8 razy!

- Matka z niedowierzaniem kręci głową. Ale gdy po dwóch tygodniach matka dowiedziała się, że ostatnio było 20 razy kazała mężowi pogadać z zięciem.

- Słuchaj - mówi - musisz się trochę opanować bo mi córkę zmarnujesz!

- Niech się tata nie boi - ona liczy tam i z powrotem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bajka o mrówce

WERSJA Z PRZESZÅOŚCI

Mrówka uparcie pracowała przez całe lato.                                         

Zbudowała solidny dom i zebrała zapasy na srogą zimę.

W innym miejscu, na łące wrzała zabawa, konik polny skakał, rozbawiając innych, spędzając czas na tańcach i hulankach. Patrząc jak mrówka pracuje i się z nimi nie bawi pomyślał - "Głupia mrówkaâ€.

Kiedy nadeszły chłody i deszcze, mrówka schowała się w domu i skosztowała zapasów, czekając na wiosnę spokojnie.

Konik polny umarł z głodu i zimna

 

 

WERSJA WSPÓÅCZESNA

 

 

Mrówka pracowała w pocie czoła całe upalne lato.

Zbudowała solidny dom i zebrała zapasy na srogą zimę.

- "Głupia mrówka" - myślał konik polny, który okres kanikuły spędził na tańcach i hulankach.

Kiedy nadeszły chłody, mrówka schowała się w domu i skosztowała zapasów.

Drżący z zimna i głodny jak wilk konik polny zwołał konferencję prasową, na której zadał pytanie:

- Dlaczego na świecie są mrówki z własnym domem i pełną spiżarnią, podczas gdy inni muszą cierpieć głód i nie mają dachu nad głową?!!

TVN, Polsat i Telewizja Polska pokazują zdjęcia sinego z zimna konika polnego i siedzącej przy kominku zadowolonej mrówki.

Po programie Elżbiety Jaworowicz cała Polska jest wstrząśnięta tak drastycznymi nierównościami społecznymi.

- Jak to możliwe - pyta Monika Olejnik patrząc prosto w oczy - że w środku Europy na początku trzeciego tysiąclecia jest jeszcze tyle

niesprawiedliwości?!! Dlaczego konik polny musi tak cierpieć?!!

Rzecznik prasowy OFKP (Ogólnopolskie Forum Koników Polnych) występuje w głównym wydaniu Wiadomości i oskarża mrówkę o nacjonalizm, szowinizm i konikofobię!

Maciej Czereśniewski wraz z nowo powstałym zespołem śpiewa protest song "Niełatwo być konikiem". Piosenka błyskawicznie zdobywa

pierwsze miejsce na listach przebojów.

Lider na krajowym rynku jednorazowych chusteczek notuje rekordowy wzrost sprzedaży.

 

Koniki polne zapowiadają zlot gwiaździsty w Warszawie w pierwszym dniu kalendarzowej zimy.

Frakcja młodych koników polnych przed domem  mrówki organizuje pikietę pod hasłem "Każdy chce żyć".

 

Te same koniki zakładają Samoobronę i LPR-Ligę Pasożytów Rzeczpospolitej.

 

Stowarzyszenie Życie i Pracowitość publikuje na stronie internetowej memoriał o większej liczbie aktów przemocy w domach, w których mrówki mają klucze do spiżarni.

Zaproszony do studia cyklicznej audycji "Co z tą polaną?" charyzmatyczny przywódca partii polnej pyta, czy nie warto sprawdzić w

jaki sposób mrówka osiągnęła tak wysoki status w kraju, w którym jest tak dużo biedy;

- "Należy wprowadzić podatek, który wyrówna szanse wszystkich mrówek i koników" - postuluje.

 

Prezydent wraz z żoną w specjalnym oświadczeniu zapewniają obywateli, że zrobią wszystko co w ich mocy, aby przywrócić wiarę w prawo i sprawiedliwość.

Następnego dnia parlament w trybie przyśpieszonym uchwala ustawę, która nakazuje wszystkim mrówkom przekazać w formie podatku nadmiar zapasów do Centralnego Spichlerza.

 

.....20 lat później...[/font]

 

Konik polny zjada resztę zapasów mrówki. W telewizorze, który kupił za pieniądze ze sprzedaży jedzenia widać nowego przywódcę, który

rozpromieniony mówi do wiwatujących tłumów, że bezpowrotnie mijają czasy wyzysku i teraz nareszcie zapanuje  Prawo i Sprawiedliwość.

 

Podobało się?

Chcesz więcej?

To włącz telewizor.....

1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż Maćku,  bajki są różne, może więc to będzie dla Ciebie weselsze?

 

W noc poślubną panna młoda mówi do swojego świeżo poślubionego:

- Ponieważ jesteśmy teraz małżeństwem, musimy wprowadzić pewne zasady dotyczące seksu - Jeśli wieczorem mam uczesane włosy oznacza to, ze nie mam wcale ochoty na seks, jeśli są w lekkim nieładzie, to znaczy, ze mogę, ale nie muszę mięć ochoty na seks, a jeśli są w nieładzie, to znaczy, ze mam ochotę się kochać.

- W porządku kochanie - odrzekł mąż - żeby wszystko było uporządkowane musisz wiedzieć, ze wieczorem po powrocie z pracy zawsze piję! drinka. Jeśli wypiję tylko jednego, to znaczy, ze nie mam ochoty na seks, jeśli wypiję dwa to znaczy, że mogę, ale nie muszę mieć ochoty na seks, a jeśli wypiję trzy, to stan twoich włosów nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siedzą trzy kobiety. Pierwsza z nich loda liże, druga z nich loda gryzie, trzecia z nich loda ssie. Która z nich to mężatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0