Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
jarki

CENY środków ochrony roślin

112 postów w tym temacie

Potwierdzam, u mnie tak samo. Jak dzwoniłem 2 tygodnie temu do Kazgodu to nic nie wiedzieli. Może w marcu będzie coś wiadomo. Ta sama śpiewka co roku, a przecież jak przyjdzie pora na opryski to nie czas wtedy obliczać i się zastanawiać co kupić. Ja na polu od siewu nie stosowałem jeszcze żadnych zabiegów ze względu na cienki stan ozimin jesienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo ciekawy a zarazem dosyć tani środek chwastobujczy będzie dostępny w chemirolu o nazwie galaper strong niby ma kosztować 45 zł na 1ha to jest środek na dwuliscienne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam więcej w ofercie środków ochrony roślin tylko reklamowo wystawilem na allegro huzara i granstara ultra.

Sprzedaję również nawozy dolistne i odzież ochronną przed pestycydami maski, rękawice, kombinezony

 

edit: spamujesz kolego ceber20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A faktury wystawiasz? Attribut, Mustangi w jakiej cenie? Jakie fungicydy posiadasz? Interesuje mnie substancja czynna: prochloraz i tebukonazol oraz środek o nazwie Falcon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolego m@ciej nie chce mi sie wierzyć troche w galaper strong albo cena za mała albo nie bedzie zwalczał tych srodkow co pisza. i powiem ci ze do minionego roku huzar był w proszku czy jakos tak rok temu zrobii w płynie skusiłem sie i nie byłem zadowolony poprawiałem po nim czesc atlantisem a czesc grodylem i granstarem. ja nie mam przekonania do wynalazkow. a co do ceber 20. wrzuc na forum swoja oferte opryskow z cenami i naprawde licZe ze duzo osob z forum skusi sie. I czy masz odzywke taka jak Zboze total extra ??? jak bys mogł podaj cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kupowanie środków z niepewnych źródeł i o okazyjnych cenach jest troszkę jak granie ruletkę.

Orientuję się jakie cuda potrafią po rynku krążyć i byłoby to dla mnie zbyt duże ryzyko. Chyba, że taka osoba przedstwiłaby mi atest analityczny do danej partii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja kiedys tez sie pokusilem na huzar i nie zadzialal a galaper strong jest od dawna stosowany za granica jakos tam zdaje egzamin a cena ma wypromowac srodek zreszta podobny wyjdzie z du pont

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niewielu to pewnie pamięta ale jak granstar wchodził to też miał rewelacyjną cenę

bo chcieli go wypromować a rolnicy w ów czas bali się takiego wynalazku ;D

 

co do kupowania środków niewiadomego pochodzenia to niech wystawi

na giełdzie rolnej i na swojej stronie to się zastanowimy bo tak to jest dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mi też się wydaje. Spamuje wszędzie gdzie się da a nie podaje konkretów. Cennik w pdf i sprawa załatwiona a nie dzwonić i się pytać czy ma Pan to albo tamto.

Kolego ceber20 to sprzedający wychodzi do klienta a nie odwrotnie. Czasy się zmieniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowiek jest z natury leniwy i handlowcy na tym korzystają. Jakby mieli na stronach www cennik w pdf, wystarczyłoby kliknąć kilka razy żeby wybrać najlepszą ofertę. A jak trzeba w kilka miejsc podzwonić, dopytać, to... kupuje się tam, gdzie zawsze (i to, co wcisną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy wystewie swoja oferte, zobaczymy. A co do tego galaper strong to zabaczymy spytam tam gdzie biore zawsze opryski czyli agro ters:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pytałem o ten galaper strong w mojej okolicy jest nie dostepny ae i moj znajomy pracujacy w agro ters odradzał mi. Zatem kupiłem:

Lintur 70 Wg 150g 53zł

Lancet plus 125 WG 336 zł

Comand480 ec 87 zł

Cerone 73zł

Pentigan 119zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

axial 330zł/l brutto, mustang forte 315zł/5l brutto

czy to dobre ceny bo zmieniłem dostawcę ???

axialu jeszcze nie kupowałem a mustang w 2011 kupiłem taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakos nie mam przekonania do srodkow z internetu i ceny sa porownywalne chyba ze ktos zamawia na około 10 ha to moze bedzie taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głośno jest o cenach nawozów 

Ale jakoś ceny ŚOR są przemilczane a podwyżki są 20% na dzień dobry 

Mało tego będzie drożej bo braki na rynku i zaliczki dopłat się zbliżają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaopatrzenie na zboża zrobiłem.

Teraz buraki o siwiznę mnie przyprawiają,bo nikt z motyką latał po polu nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0