Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
jarki

CENY środków ochrony roślin

112 postów w tym temacie

Owadobójcze na rzepak:

Proteus 1L-91zł.

Proteus 5L-415zł.

Mospilan 0,125g-57zł.

Mospilan 0,6 kg-255zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AXIAL 100EC+ADIGOR 440 EC(1+3) SZT - 301,81 zł

LANCET PLUS 125 WG 1KG - 502,11 z

PROTEUS 110 OD 5L - 388,58 z

DUETT ULTRA 497 SC 5L - 615,56 z

ceny netto pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorhurt podaj ceny detaliczne Capalo, Duett Ultra, Moddus, Bravo (jeśli jeszcze masz bo chyba przestali produkować), Reglone, Targa Super, no i coś na dwuliścienne chwasty przedwschodowo na łubin wąskolistny (jak na razie zarejestrwane są tylko środki zawierające linuron czyli Afalon i Linurex, chyba że masz coś lepsze od tego, bo to jest do niczego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Capalo - brak

Duet Ultra - brak

Moddus - brak

Bravo  - brak ostatnia cena 47zł. 1L, wraca Gwarant zamiennik Bravo

Ceny brakujących postaram się podać ale dopiero w poniedziałek lub we wtorek

Reglone 1L-88zł.

Targa Super 1L-85zł.

Linurex 1L-52zł.

Linurex 5L-245zł.

Nic innego na łubin wąskolistny rejestracji nie ma.

Wszystkie ceny brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedys chciałem kupic w hurtowni to mi nie sprzedali....bo musialem wziasc wieksza ilosc i sprzedawali tylko dystrybutorom, a w drugiej mi sprzedali ale po cenie detalicznej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hurtownie swój handel opierają głównie na sklepach. Jeżeli sprzedawały by klientom detalicznym w cenach hurtowych to sklepy by nie kupowały. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu prawo rynku....choc mozna sie łączyc i kupowac w hurtowniach , tylko ze mało kto to robi....bo kazdy woli kupic sobie...choc drozej!!!..taka mentalnosc rolnika ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mądrze piszesz. Tak właśnie jest. Chociaż wielu rolników idzie po rozum do głowy i łączy się w grupy producenckie. W grupie maja większą siłę przebicia i mogą lepiej negocjować ceny, zarówno zakupu jak i sprzedaży. Kiedyś takie grupy nazywały się po prostu spółdzielniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mądrze piszesz. Tak właśnie jest. Chociaż wielu rolników idzie po rozum do głowy i łączy się w grupy producenckie. W grupie maja większą siłę przebicia i mogą lepiej negocjować ceny, zarówno zakupu jak i sprzedaży. Kiedyś takie grupy nazywały się po prostu spółdzielniami.

 

tylko że w naszym kraju w spółdzielniach które istnieją chociaż jesteś jej członkiem to za towary płacisz tyle co pozostali bo oni muszą mieć zysk dla prezesa i jego świty a kupując od przedstawicieli mam taniej,spółdzielnie biorą towar od tych samych co ja 

z grupami jest podobnie jak zakładamy to wszyscy są potrzebni bo liczy się ilość a później to różnie bywa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o grupy to nie zawsze jest kolorowo..ale i nie zawsze jest zle....to zalezy od ludzi którzy ja załozyli, ich ambicji..czasami chorych ,wtedy jest zle....ale sa tez takie grupy które doskonale sie dogadały i teraz zbieraja tego plon...pamietam swego czasu kupilismy siewnik do buraków z dotacja cukrowni..było nas 12 osób....ale juz od pierwszego siewu ciagle były jakies aluzje , pretensje, nawet o to kto pierwszy ma siac ;D..no i sie skonczyła spółka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znacie może ceny command 480EC,colzor trio 405EC,butisan 400SC na ten sezon ?

Mam zamiar opryskać pszenice muszelkę od chwastów

Sekatorem 125 OD , w jakim sklepie internetowym mógłbym ten środek nie drogo kupić , proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio robi się głośno o podwyżkach >:(

bo podobno długo nie drożały

jak myślicie dużo podrożeją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak unia jest winna a dlaczego bo polska i tymi matolami tuskiem pomiataja niemcy i francja jak polska zrobiła by strajk taki jak w francji moze by sie opamietali a tak robia z rolnika wariata. co ze dali nam dopłaty niech zabiora ale nich wroci ropa po 2.50 zł saletra po 450zł mocznik po 550 i pszenica po 500zł i lepiej bedzie niz z dopłatami i zywiec po te 3.50zł a nie wszystko podrozało o 250 procent a rolnik tylko obraca duzymi sumami i malo co zostaje. Ba nawet sie dokładało biorac pod uwage 2 czy 3 lata wstecz. i niech mi polityk powie ze on robi dla rolnictwa co 10 gr akcyza a 18 poszła do gory jaki to biznes?? pytam sie kogo ty chcesz oszukac Sawicki??? gdzie 150 euro do hektara dla kazdego polskiego rolnika??? holandia niemcy po 400 euro do hektara maja dopłat bezposrednich a w polsce ledwo 250 euro pytam gdzie to sie podziało??? co zrobiliscie w czasie prezydencji pierzyliscie jak to unia dobra wypchajcie sie!! francja niemcy cos zrobili a polska nawet wiekszosc niz połowa politykow nie była w brukseli i to jest rzad. takich rzadzacych spalic na stosie pod smolenskiem jeszcze raz na czele z tuskiem nie mam nic wiecej do powiedzenia. rolnicy jednoczcie sie i robcie cos strajkujcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie o takich cenach ???

swing- 584zł/5l

capalo- 535zł/5l

artea- 157zł/1l

ceny brutto płatne do końce miesiąca :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak jak co roku srodki ochrony roslin do gory. Drogo i tyle co tu gadac. W mojej okolicy jeszcze nie ma swierzej dostawy opryskow nawet nie ma cen nic nie maja bo zadne srodki do nich jeszcze nie dotarły. szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0