Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość misiek

portal farmer.pl

24 postów w tym temacie

Wasze komentarze i odczucia związanie z nową odsłoną naszego serwisu. Piszcie co Wam się podoba a co nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Użytkownicy, jeśli macie jakieś uwagi, propozycje co do funkcjonowania portalu i forum, chcielibyście, abyśmy coś zmienili, czy dodali, koniecznie napiszcie do nas. Wszelkie uwagi mile widziane:-) Piszcie na forum lub na adres: agnieszka.krolak@farmer.pl Wasze opinie są dla nas bardzo ważne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na portalu mamy przedświąteczne remonty :o

piszcie czego Wam brakuje co się nie podoba itd. itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

komentarze nieczytelne, nie widac nowosci na forum, przerzucenie komentarzy na dół strony?. układ strony jest do de. zbyt cukierkowy. poprzednie komentarze były czytelne, mimo iz tylko część wypowiedzi była widoczna na głównej. ale były równe, w nowej wersji jesli ktos zrobi dlugi wpis , krotki komentarz zostanie "zjedzony " ostatnie wpisy powinny byc na głównej ( na forum tez powinno byc zaakcentowane co nowego w starej sprawie, nie tylko ost dodane ).

 

w razie wu, zostawcie nowy układ, a dół strony zostawcie po staremu, dla użytkownikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno.

pisanie komentarzy poprzez telefon to koszmar, okienko jest zbyt małe, trudno jest przeczytać co się napisało, poprawić. przy lekkim zoomie trzeba szukać okna weryfikacyjnego.

 

przeniesienie okna z wprowadzenym tekstem na dol a ostatni komentarz na górze powoduje ze trzeba latać aby w razie wu coś doczytać..

 

kurcze, naprawdę chciałbym powiedzieć coś miłego ale ta modyfikacja nie ma żadnej ergonomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

farmer.pl zróbcie większe okienko wpisywania wiadomości, kurcze , tam jest tak ciasno że szok.

to tak jakbym dziś przeniósł się ze smartfona na ericssona gf 768

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do redakcji czyli władzy ,na szanowanych forach władza czyta ,władza odpowiada .

 

1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maciej to jest bardzo słuszna uwaga

redaktorzy czytają co piszemy ale nie raczą włączyć się do merytorycznej dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jarki, jakby czytali to by zdjęcia można było wrzucać. Od marca cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakie macie odczucia względem poziomu dyskusji na portalu ???

moim zdaniem trzeba coś z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co??, co możesz zrobić ???hmm na pewno więcej jak ja , bo ja chcę zdjęcie wkleić z telefonu a nie mogę zresztą co tu gadać forum stanęło w miejscu i tyle i gdyby nie Twoje zaangażowanie i paru innych kolegow/koleżanek nikt by tu nie zajrzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum umiera, nie wiem czemu. Dyskusja przeniosła się na portal gdzie nie trzeba się logować i nie ma żadnej weryfikacji osoby, można podszyć się pod kogoś innego, jest tylko autocenzura wypowiedzi.

Co można zrobić? Obowiązkowe logowanie żeby napisać komentarz i moderator ale redakcja na to nie pójdzie bo spadnie ilość odsłon artykułów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma żadnej weryfikacji osoby, można podszyć się pod kogoś innego, jest tylko autocenzura wypowiedzi.

Co można zrobić? Obowiązkowe logowanie żeby napisać komentarz i moderator ale redakcja na to nie pójdzie bo spadnie ilość odsłon artykułów

 

Przeciw podszywkom może coś takiego.

Logowanie na portalu powiązane z forum. Ale tylko dla chętnych. Wtedy przy wypowiedzi jest dopisek arszczecin użytkownik. Dla niezalogowanych arszczecin anonim.

Farmer ma swoich obecnych luźnych użytkowników, dalej wolną amerykanka, ale stali użytkownicy ochronią swe nicki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o zdjęcia wklejam w tematach przez garnek.pl mam dość proszenia >:D

 

na portalu można zgrywać greka głupoty pisać a nawet obrażać innych

nie wspominając już o podszywaniu pod innych

pomysł kolegi @arszczecin jest bardzo dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście jeszcze nikt się nie podszył pod mojego nicka może dlatego że rzadko pisze komentarze, ale pomysł dobry bo czasami widać bałagan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do kontrolowania i zarządzania postami świetnie nadaje się Disqus . Z resztą trzeba wybrać kto jest ważniejszy wierny użytkownik czy byle jaki pieniacz wrzucający anonimowe komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum umiera, nie wiem czemu. Dyskusja przeniosła się na portal gdzie nie trzeba się logować i nie ma żadnej weryfikacji osoby, można podszyć się pod kogoś innego, jest tylko autocenzura wypowiedzi.

Co można zrobić? Obowiązkowe logowanie żeby napisać komentarz i moderator ale redakcja na to nie pójdzie bo spadnie ilość odsłon artykułów

 

być może, warto uprościć rejestrację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0