skoczek

Programy rolne TV

30 postów w tym temacie

prozę was nie wygłupiajcie się, jakie tvr, to przecież nędza, nie da się na to patrzeć, a powiem wam, że to "polityczna sprawa", za tym stoik niejaki serfin, odpowiedź nasuwa się sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakikolwiek byłby to program ale juz mi włosy staja deba na głowie!!!!jesli jeszcze tam sa ;D...bo wszedzie słychac jak to nadchodza ZÅOTE LATA  dla rolnictwa...dzis słyszałem to w dwóch programach informacyjnych, a wczoraj wypowiadal sie jakis analityk...bardzo by mnie to ucieszyło tylko jakos mam duze wątpliwosci ;D

 

http://www.agronews.com.pl/pl/12,56,9295,polscy_rolnicy_zarobia_miliony.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, poza agro to ja nie widzę nic konkretnego, takie poszanowanie rolnika.

Chyba, że zaliczyć Maję w ogrodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej pojawia się programów o rolnictwie w telewizji. Np. na TVN Turbo możecie obejrzeć taki program "Agromachina" w którym mówią o maszynach rolniczych, tak jak przystało na stację o motoryzacji. Zobaczcie sami, z tego co się orientuję, to jeszcze to emitują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze jeden. godzinny. tylko jak wam podam nazwę i stację to mnie zlinczujecie :P

 

a podczas naszego protestowania w szczecinie była to jedyna duża stacja, co przekazywała rzeteelne info, przekazywała to co my chcieliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze oglądam Agrobiznes :)

 

jest jeszcze jeden. godzinny. tylko jak wam podam nazwę i stację to mnie zlinczujecie :P

 

Czyli jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze oglądam Agrobiznes :)

 

 

 

Czyli jaki?

 

program Wieś to też Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po Agrobiznesie jest też Magazyn Rolniczy, ale więcej może w regionalnych stacjach, coś jesteśmy chyba niszową grupą dla tvp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Agrobiznes. Jest chyba najbardziej konkretny ze wszystkich. Ale z drugiej strony jest ich też mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Agrobiznes. Jest chyba najbardziej konkretny ze wszystkich. Ale z drugiej strony jest ich też mało.

 

chryste, AGROBIZNES i konkretny. jest to niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku ogarnij się to jest forum ROLNIKÓW a agropierdoły w południe to nasze przekleństwo

Celem tego programu jest dezinformacja i granie na zniżki co za tym idzie korzyść spekulantów

Ja tego nie oglądam od kilku lat bo szkoda zdrowia

Nie wpadam w sztucznie wywoływane przez nich paniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszperajcie w TVP dla danego regionu Polski. Każdy region ma swoje programy tematyczne. Opolski z którego jestem: agrokurier, ARIMR - 13 lat zmian na opolszczyźnie oraz nasza wieś. Niestety trzeba być przygotowanym na sporą garść propagandy sukcesu.

 

Na Youtube jest też dość ciekawy program "Polski stół". Stary, bo 3 letni, koło 90 odcinków. Ale garść informacji można z niego uzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciężko w tv o jakieś wartościowe treści. Ja to już się całkowicie przerzuciłem na internet, sam wyszukujesz i porownujesz ifnormacje, mysle ze to najlepszy sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie też tak myślę :)

 

W dzisiejszych czasach TV to tylko reklamy i propaganda

Natomiast w necie wyszukujemy co nas interesuje

 

Jeśli chodzi o rolnictwo szczerze mówiąc bardzo dużo się nauczyłem

od innych osób porównując doświadczenia swoje z tym co inni piszą

Rolnicy będąc "anonimowi" są skorzy do pomocy-porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Władza tvp się zmieniła, to może teraz będziemy mieć kolejny kanał, np tvBamber z notowaniami, cenami towarów rolnych i przede wszystkim interesującymi nas rządowymi informacjami o poprawie bytu polskiej wsi. 24 godziny na dobę i bez reklam "rolniku, ubezpiecz się". Rolnictwo to bardzo szeroki temat, więc byłoby o czym gadać na okrągło, tylko kto to zrobi i kto mu za to zapłaci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Agromachina ciekawy program o rolnictwie i maszynach.Wiele cennych wskazówek ktore na pewno wam sie przydadzą.Każdy znajdzie cos dla siebie.Zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Agrobiznes jeszcze gdzieś leci?

Kiedyś to się oglądało dzień w dzień, a teraz... Teraz to słabizna. Mi osobiście w rodzimych telewizorniach brakuje programów edukacyjnych. Takich, żeby dzieci się dowiedziały czegoś o rodzimej przyrodzie i zwierzętach hodowlanych, a nie wszędzie lwy, żyrafy, delfiny i generalnie totalna egzotyka. Takie rzeczy to sobie można użyć jako ozdobę, a nie potem przychodzą tacy, co nie odróżnią biedronki od stonki albo dziwią się że słonecznik taki duży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, miarzun napisał:

To Agrobiznes jeszcze gdzieś leci?

 

Tak w TVP Historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się