jarki

Sport

323 postów w tym temacie

poziom piłki to jedno :'( a atmosfera to co innego

tylko żeby stworzyć na stałe taką jak na siatkówce to muszą być wyniki

a żeby były wyniki to należy zrobić czystkę od samej góry poczynając

mimo wszystko @ikcomas zazdroszczę Ci bo to był jedyny udany mecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po 5 mld pln za kazdy gol polaka- rachunek z grubsza tyle wychodzi, potem jak w portugalii,austrii, grecji stadiony sie zburzy, miasta organizatorzy zbankrutuja i bedzie fajnie , po nocach bedziemy snili o euro, tylko autostrady zostana, oczywiscie na pare lat bo potem sie rozleca, :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbigniew Boniek został nowym prezesem tego dziadostwa {PZPN-u}

wygrał w drugiej turze 61 głosów/116 czy coś to zmieni ???

piłkarzem był wybitnym biznesmenem jest dobrym więc to może się udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na sport każdy narzeka, a jednak wrósł w społeczeństwo tak, że na stadionach sa tysiące. Lubię piłkę nożną, nawet polską i cieszę się, że niedługo poczatek ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasze społeczeństwo staje się coraz bardziej uświadomione odnośnie oglądania sportowych wyczynów jak i jego uprawiania, cały czas zwiększa się choćby lista biegaczy startujących w maratonach czy innych tego typu imprezach. Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja od meczu Polska - Ukraina nie oglądam ŻADNYCH meczy piłki nożnej. Każdy mecz kojarzy mi się już z tym cyrkiem co wtedy był. Polska (czy na pewno polska?) piłka nożna dla mnie już nie istnieje, myślę że nasza reprezentacja jest już w Europie zaliczana do takich jak: San Marino, Wyspy Owcze, czy Lichtenstein bo Luksemburg to już chyba wyższa liga.

A czy ktokolwiek tu wie, że Polska jest współorganizatorem Mistrzostw Europy siatkówki mężczyzn w 2013 roku? Dlaczego o tym nic nie mówią?

1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazwałbym to propagandą mediów gdzie w większości informacji sportowych na 10 news 3 są o barcelonie, 3 o realu, 3 o lewandowskim i reprezentacji i ostatnia o innej dyscyplinie jak siatkówka, tenis rzadziej żużel. A akurat w siatkówce meskiej mamy jedna z czołowych drużyn na swiecie, poziom polskiej ligi jest 3 na świecie, w żużlu mamy sukcesy i najlepsza lige na swiecie, ale jeżeli media nie będą tego promować to nie zaistnieją. Zobacz ile piłki nożnej jest na otwartych kanałach: liga mistrzów, mistrzostwa europy i swiata, mecze reprezentacji w tvp i polsacie. A siatkówka w polsacie sport, żużel w nsport to jak inne sporty mogą zaistnieć jak tylko okreslona liczba ludzi może je zobaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mówisz o propagandzie mediów a dlaczego Twój nick to milanreal1 :lol:

a nie np. wisłalech ;D

 

a poważnie to nasz sport to kompletna klapa ostatnio nawet siatkówka :o

choć ''Diablo'' ostatnio pokazał charakter :)

 

u mnie w wiosce do lat dwutysięcznych codziennie grano w siatkę

ale obecna młodzież potrafi tylko stukać w klawiarurę >:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

milan od imienia, real bo jestem królewski :D a tak powaznie to kiedyś im kibicowałem dopóki nie wywalili Raula. A zresztą to były jeszcze czasy kiedy nie znałem co to zużel. Piłka nozna obecnie jest strasznie nudna. W mediach sie zachwycali wczorajszym meczem hiszpanii a ja na nim zasypiałem... Poza rzutami karnymi 120 min nudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja od meczu Polska - Ukraina nie oglądam ŻADNYCH meczy piłki nożnej. Każdy mecz kojarzy mi się już z tym cyrkiem co wtedy był. Polska (czy na pewno polska?) piłka nożna dla mnie już nie istnieje, myślę że nasza reprezentacja jest już w Europie zaliczana do takich jak: San Marino, Wyspy Owcze, czy Lichtenstein bo Luksemburg to już chyba wyższa liga.

A czy ktokolwiek tu wie, że Polska jest współorganizatorem Mistrzostw Europy siatkówki mężczyzn w 2013 roku? Dlaczego o tym nic nie mówią?

 

 

. Piłka nozna obecnie jest strasznie nudna. W mediach sie zachwycali wczorajszym meczem hiszpanii a ja na nim zasypiałem... Poza rzutami karnymi 120 min nudów.

 

ikcomas, ale obejrzeć mecz siatkówki, mecz mistrzostw świata na stadionie narodowym, w dodatku wygrany :) !!! HM. Hymn, kibice, atmosfera.

 

Zero emocji, bo tam nie ma NASZYCH, potrzebujemy sukcesu, wtedy nawet IKCOMASOWI wróci chęć HEHE. , Ale Ikcomas, to co widziałeś , przeżyłeś na meczu Polska Rosja to twoje , tylko nie mów że wtedy nie wierzyłeś HEHE.

Milanreal1, ale przypomnij sobie kiedy jakiaś polska drużyna doszła do rzutów karnych , chyba ostatnim był Lech P. z azerbejdzanem hehe były emocje :).

Piękne zdjęcie gdzieś widziałem ostatnio, Justyny Kowlaczyk i kopaczy górnika zabrze, oni jako turyści na obozie sportoweym ONA zasuwa z oponą na treeningu. SPORTOWIEC i widzowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ostatnio to albo karne lecha albo karne wisły chyba z zespołem z norwegii które przegrali.

Ale emocjonujace karne z polskimi zespołami to chyba tylko wisła jak grała z saragossą albo moze i nie bo to juz bardzo dawno było i słabo pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

milanreal1

, lech z interem w 2010 r wisła z realem w 2000 r.

jak to ładnie brzmi , walczyli z interem i z realem

 

ale inter baku i real saragossa ;)

gdzieś teraz po losowaniach czytałem, wylosowano eurowpierodole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

koniec pięknej ery Tomasza Golloba http://eurosport.one...a-golloba/qm8fk

ciągle psioczymy na naszych sportowców i nie tylko ;D

a tu taki piękny gest ze strony kapitana można sie było spodziewać

bo lata lecą a gnaty bolą ale akurat on nieraz udowadniał że dla drużyny

stać go na gesty, pożyczał motory, młodzieży służył radą BRAWO

 

ps.podobno ma plany na Dakar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety było troche inaczej. Trener wywalił go z kadry nawet nie powiadamiając go o tym, bo Gollob w finale chciał jechać. Tak nie powinno sie robić z zywą legendą polskiego żużla. W dakarze ma pojechać w 2015.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co rolnicy myślą o igrzyskach a zwłaszcza o wyczynie Kamila Stocha;)

Będą jeszcze takie miłe emocje jak dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, szkoda tego wczorajszego pierwszego skoku Żyły, gdyby też skoczył na jakieś 130 metrów, byłyby szanse na medal... No ale trudno i tak chłopaki nieźle się zaprezentowały. Teraz jeszcze czekam na Justynę na 30 km, może uda jej się wyszarpać jeszcze jeden medal? Ale jakby nie patrzeć: olimpiada historyczna, jeszcze nigdy nie mieliśmy 2 złotych medali na jednej Olimpiadzie, a tutaj aż 4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie Justyny nie było, ale też było zaj... ;) Okazuje się, że jesteśmy drugim krajem za Holandią pod względem siły w łyżwiarstwie szybkim!:) W dodatku nie mając żadnego toru do tego w Polsce! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam nie tylko oglądać, ale i grać. Koło mojego gospodarstwa jest duży staw, to z chłopakami zawsze gra, jeśli pogoda pozwala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie, że nikt się nie wypowiada w kwestii mundialu ;). Jak oceniacie finał? Szczerze mówiąc spodziewałam się czegoś więcej po tych drużynach, a było jednak trochę nudnawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się