jarki

Sport

323 postów w tym temacie

Fachowcy dopatrzyli się podobno że za wcześnie wyszedł do piłki jak Błaszczykowski strzelał , ale sędzia klepnął i pozamiatane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajmy szansę jeszcze raz tematowi 

 

Jak wrażenia po dzisiejszym spotkaniu z Litwą?

Przeciwnik rangi wyspy baranie ale wydaje się że mamy więcej alternatyw 

Słowem chyba możemy zaskoczyć rezerwami, podbijemy Rosję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od porażki Polski z ukrainą na narodowym w 2013 roku nie oglądam żadnych meczy piłki nożnej nieważne czy to narodowe, ligowe, kobiece, sióstr godlewskich, żadnych nie oglądam. Nie mogę się denerwować bo leki mi w tym przypadku nie pomagają. Tak jak się tam podłożyli to mam traumę do dzisiaj. Obiecałem sobie, że zacznę oglądać jak dojdą do półfinału, ostatnio niewiele brakowało w sumie ale postanowienie zostało. Gdybym ja brał taką kasę to chociaż ruszałbym się szybciej a nie jak w pamiętnym 2013r. A wracając do meczu to nie oglądałem tylko siedziałem to na forum, to na czereśni ale gdzieś tam obiło mi się o uszy że 4:0, jakiś karny, jakiś Lewandowski kto to jest? jakiś celebryta? Przeciwnik rzeczywiście godny uwagi, nie wiedziałem nawet, że oni mają reprezentację piłki nożnej, zawsze towarzysko grają z jakimś badziewiem a potem 3 mecze i wzzziuuu do domciu. Jeszcze Edyta G. jak zaśpiewa hymn to dopełni całości klęski.

Co do mundialu to od małego zawsze trzymam kciuki za Argentynę, podoba mi się ich gra, nie lubię Brazylii takie cwaniaczki, tutaj pasuje mi cytat: "im się należy"

A jeśli chodzi o temat to niech zostanie, może kiedyś coś się zmieni. Poza tym nie tylko piłka nożna się liczy, jest jeszcze siatkówka, ręczna no i skoki narciarskie których od lat nie opuszczam żadnej relacji, nie mogę sobie wyobrazić zimowych wieczorów bez skoków tym bardziej, że nasi odnoszą takie fenomenalne sukcesy. Brawo Panowie! Tylko te flagi :-( kibice błagam Was nie piszcie po naszych flagach, jesteśmy pośmiewiskiem całego świata (nie pisałem już o tym?)

Edytowano przez ikcomas
mundial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... ja tam już od kilku dobrych lat siatkówkę śledzę, panowie w tym sezonie dobrze cisną w Lidze Narodów, Plusligę i LM siatkarzy też oglądam... w zimie to tak jak ikcomas - skoki (chociaż w zimie są też te rozgrywki klubowe w siatkówce) ... natomiast co do nożnej to rzadko chyba że nasi grają na euro albo mundialu... szkoda że te ostatnie mecze towarzyskie to grali z Chile i Litwą a nie np. z Hiszpanią i Francją... wtedy by nastroje przed mundialem już takie pozytywne nie były...

Edytowano przez sapek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To z kimś grali mecz?Wrażenia to z biostymulatorem As...ahi na polu buraków-

pole też wprawia w extazę(chwast,ziemia zaskorupiona,sucha i sina,rośliny druga para liści od 13.04)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta REPREZENTACJA Polski to inna drużyna oni mają charakter 

Miał rację Jan Tomaszewski "farbowanie liski" najgorszy był Obraniak 

Opieranie kadry na kimś takim to pomyłka zrozumiał to Zibi i Nawałka 

W tamtej ludźmi którzy ciągnęli grę byli Piszczek z Błaszczykowskim 

Dziś wiadomo błyszczy Lewandowski ale nawet ten ostatni meczyk 

Co nam pokazuje ano że mamy zmienników Dawid Kownacki :)

Chłopak przeszedł wszystkie szczeble reprezentacji wczoraj błyszczał 

Tu mamy zmiennika  Teo i Milika dla których bramka za mała

To samo Bednarek drugi mecz na plus a to małolaty 

 

Jeśli chodzi o ligę to nawet nie wiem kto mistrzem Polski 

Oglądam jedynie LM tu zachwyt nad królewskimi choć wolę FCB ;)

Argentyna oby w końcu Messi zdobył MŚ chyba że my w finale :D

 

Prócz piłki na poziomie oglądam również skoki narciarskie

Siatkówkę też bardzo lubię (sam dużo grałem) ręczną też często oglądam

Podobała mi się BARDZO wypowiedź Bieleckiego po mistrzostwach w katarze 

Jak to próbowano kupić szczypiorniaków za petrodolary 

Edytowano przez jarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie mów, że nie wiesz kto mistrzem Polski, to ja nie oglądam a wiem. Ten słynny już mecz z Lechem, wygrany walkowerem, świece dymne, bijatyka na stadionie, te sprawy. Leeeegia, Leegia, Legia najlepszaaa jeeest! Tak jestem legionistą, mam szalik Legii oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... jarki ciekawe czy będziesz takim optymistą jak z grupy nie wyjdą... tzn ja im życzę jak najlepiej, ale jeśli słaby występ zaliczą to chyba nikogo to nie zdziwi... czasami jeszcze darta oglądam jak są mistrzostwa świata -  rewelacyjny sport :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio z grupy wyszliśmy uwaga, uwaga na mistrzostwach świata w Meksyku w 1986 z trzeciego miejsca i trafiliśmy na Brazylię a więc skończyło się śmieszkowanie. Tak więc ja nigdy nie widziałem żeby Polska kiedykolwiek wyszła z grupy, a że się już starzeję to straciłem nadzieję, że kiedyś zobaczę Polskę w 1/8 finału. Pragnę przypomnieć, że ostatni nasz występ na mundialu był w 2006 roku i kompromitująca porażka z Ekwadorem. W 2002 Senegal wyszedł z grupy a Francja zakończyła przygodę na ostatnim miejscu w grupie podobnie jak my wtedy gdzie wyszły z naszej grupy Korea i USA. Chłopaki spalili się ze wstydu za Edytę i chcieli jak najszybciej uciekać. Teraz jak zwykle wszyscy powtarzają, że łatwy przeciwnik i spokojnie wyjdziemy z grupy. To jest MUNDIAL, jadą najlepsze drużyny na świecie, nie ma czegoś takiego jak słaby przeciwnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego lepiej oglądać siatkę... siata.gif

Edytowano przez Marecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam doskonale mundial w Hiszpanii mecze z Peru Belgią 

A zwłaszcza zwycięski remis z ruskami potem problemy z Italią 

Zwycięstwo z Francją i tą radość myślałem że już nie dożyję REPREZENTACJI

Na tym mundialu łatwo nie będzie samo to że każda inny styl gry reprezentuje 

Wyjście z grupy będzie już sukcesem KONIECZNYM 

Jak człowiek nie wierzy to po co oglądać 

 

Tak klątwa Antka :D (nie tego od brzóz) oni wtedy z Bońkiem walili teksty 

Ten drugi zawsze miał niewyparzoną gębę jego gierki z panami w garniturach :p

 

Kiedyś kibicowałem Zawiszy później również Widzewowi dziś nikomu 

 

Jest jeszcze jedna taka Agnieszka której NIGDY nie będę trawił 

Edytowano przez jarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, jarki napisał:

Ja pamiętam doskonale mundial w Hiszpanii ...

Jarki, ja podejrzewam że Ty pamiętasz jeszcze mundia(l) we Francji, gdzie Ernest Wilmowski strzelił 4 bramki Brazylii. ;);)

Nigdy nikomu niczego nie zazdrościłem poza jednym zdarzeniem. Cho(l)ernie zazdraszczałem panu @ikcomas meczu Polska-Rosja na narodowym w 2012r.

Edytowano przez arszczecin
(L)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie to był najlepszy mecz z udziałem Polski na tamtych mistrzostwach mimo remisu. Nie da się opisać słowami wrażeń. Minęło tyle lat, że teraz oficjalnie mogę napisać. Zamawiałem 8 biletów, 4 na otwarcie i 4 na mecz Polska-Rosja. Maksymalnie na każdy mecz można było zamówić 4. Nie pamiętam czy był limit ilości wszystkich biletów. Na mecz otwarcia bilety kosztowały 1000 PLN a na pozostałe grupowe 480. W pierwszej strefie z boku stadionu, nie dało się zamówić na środku bo były rezerwacje ale nie żałuję bo miałem miejsca na linii spalonego. Żyleta była cała wolna i gdzieś o 3/4 tańsza ale co to za atrakcja oglądać mecz za bramkami. Początkowo przecierałem oczy ze zdumienia jak mnie wylosowali na ten z Rosją. Gdy się ocknąłem powiedziałem o tym jednej osobie i od ręki sprzedałem pozostałe 3 bilety po 1000, których nawet nie miałem w ręku. Inni jak się dowiedzieli licytowali do 1400 ale jak obiecałem to obiecałem, poza tym tamci wpłacili zaliczki, uwaga nadal nie miałem biletów w ręku, przyszły tuż przed imprezą. Nie dość, że miałem za darmo mecz to jeszcze na tym zarobiłem. U konika w dniu meczu takie bilety chodziły po 2000 zł i kupowali. Obok nas siedziało 4 rusków w polskiej strefie a więc musieli kupić u konika. Bilety były imienne ale nikt nie sprawdzał kto wchodzi. Do dziś mam bilet na pamiątkę. Ale to nie wszystko. Jak byłem na meczu z Czechami w lokalnej strefie kibica spotkałem obok gościa, którego poznałem na meczu z Rosją. Był o rząd za mną wyżej. Taka wisienka na torcie. Ogólnie bardzo miło wspominam tamto wydarzenie i jak będzie mundial w Polsce zapłacę każde pieniądze za bilet i może zacznę oglądać mecze mimo mojej wcześniejszej deklaracji bo naprawdę warto. Po tym co widziałem na euro Polska wcale nie jest krajem trzeciego świata i spokojnie sama może zorganizować taką imprezę jak mistrzostwa świata w piłce nożnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... a za 4 lata Mundial w Katarze od 21 listopada do 18 grudnia...  będzie po robotach w polu i na spokojnie się obejrzy... :) a w 2026 3 gospodarzy - USA, Kanada, Meksyk i 48 drużyn więc może też się załapiemy tyle że to już będzie inne pokolenie piłkarzy...

1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@jarki, dla kogoś kto pamięta ruch hajduki wielkie to nawet dzisiaj twierdzić może że w pampersach latam.

W przyszłym roku mamy mistrzostwa świata w kategorii under 21 (chyba) w Polsce.

 

Euro 2016, Pol -Sui pierwsze karne w ostatnich 20 łatach reprezentacji i .... Tak wlał deszcz ze prąd wysiadł. Karnych nie widziałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... niedługo Portugalia-Hiszpania... może w końcu jakiś dobry futbol będzie bo jak na razie mecze na poziomie ligi podwórkowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mecze obstawione i narazie wszystko idzie w dobrym kierunku;) wygrana niewielka ale prawie tonę rzepaku kupon wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inne emocje przy oglądaniu. A za 20zl mam 1400 do wyjęcia a jeśli się nie uda to żadna strata ;) ryzyko jest zresztą połową naszego życia i wpisane w nasz zawód. Ja mam taką kąbinację które drużyny wyjdą z grup+ niekturych kto wygra mecz na przykład wczorajszye mniałem na wygraną Urugwaju i Portu.. z Hiszpa.. że obie srtrzelą bramki+że Portugal wyjdzie z grupy;) Więc jak widzisz jarki troche się interesuje. Na pola to już lepjej nie patrzeć bo można nerwicy się na bawić,po tej suszy to tylko gradu brakuje i talerzówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... Daymon jak wygrasz to stawiasz piwo każdemu na forum... :) ten wczorajszy mecz Portugalia-Hiszpania już dużo lepszy, dla relaksu się fajnie oglądało grę kombinacyjną Hiszpanów i spryt Ronaldo... bez nieco to Portugalia by nawet z naszymi  przegrała chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CR7 to pół Portugalii czasem i więcej co wczoraj udowodnił

Łazi po boisku macha rękoma nic nie robi wszystkich krytykuje

A jak przyjdzie co do czego trzy bramki wpakuje Hiszpanii

 

Tak zdobyli mistrzostwo Europy ślepi sędziowie przy karnym Kuby Błaszczykowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... a siatkarze niestety 3:0 w plecy z Iranem... ta drużyna nam nigdy nie pasowała i za Heynena jak na razie też rewelacji nie ma... dziś w nocy z USA kolejna drużyna z którą ciężko nam się gra zawsze... heh jak tu żyć bezstresowo...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się