jarki

Sport

323 postów w tym temacie

4:0 dla Bambo-zawsze Nasi mają nadzieję,a potem:

"...nic się nie stałoo Polacy-nic się nie stałooooo!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, ikcomas napisał:

Do boju Senegal, do bojuuuuu Senegal, Senegal naaaajlepszy jeeest

Zdradziecka morda gorszego sortu.

 

Jarki będzie 2:1 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zakład, że Polska wyjedzie z grupy na ostatnim miejscu w grupie to ja wygrywam a jak będzie na pierwszym to przegrywam. Jestem patriotą ale nie debilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtedy jeszcze miałem ostatnią nadzieję. Do boooju Senegal (k.wa nawet w słowniku tego czegoś nie mam), to ile już jest? 3:0? Nie oglądam ale wiem, że wygrana w zakładzie bardzo realna bo teraz Kolumbia. Miazga będzie 8:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... no jarki miał rację pokazali charakter szkoda że tylko w 5 ostatnich minutach :) jest tak jak w 2002 taki gość u nas na wsi powtarzał "...nasze nie mają po co jechać..."... hasło nie straciło na aktualności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko przez Jurgiela. Złożył dymisję i nasi przestali grać w piłkę. 
(pożyczone z facebooka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie przez tuska? Pisałem ale Wy ciągle tą dziwną nadzieją. Lekarz mi zabronił oglądać meczy, jego leki słabo wchodzą już a mocniejszych nie chce mi dać. P.S. Zdejmijcie już te flagi z samochodów i balkonów bo wstyd

Edytowano przez ikcomas
1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem  2 minuty jak strzelili gola,było słychać ,bo synowie kibicują ,po co sią stresować wbiją -nie wbiją ,śmiech na sali,jestem razem z aktorką Krystyną Jandą ,powiedziała prawdziwe święte słowa ,a Lato się oburza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta obrona bez Glika i Jędrzejczyka jest dziurawa jak ser 

Przecież na euro to był nasz atut 

 

I na stojąco jeszcze nikt meczu nie wygrał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę wstyd i żenada. Ale nadzieja umiera ostatnia. Co by nie było reprezentacji będe kibicował zawsze,w tych dobrych a także i w takich momentach jak dziś.

Edytowano przez ikcomas
1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jarki Jędrzejczyk w (L) grał cały sezon kaszanę. 

Zagrali jakby byli sparaliżowani, brak timingu, wyskok do góry , zatrzymanie i dopiero potem patrzyli gdzie piłka. Każda 2 piłkę dostawał Senegal. 

Tam nic nie funkcjonowało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... ar właśnie to samo zauważyłem przy podaniach na dojście nie było nikogo kto by biegł do piłki, przy posiadaniu piłki w całym meczu na poziomie 60% dla nas to i tak Senegalczycy w ostatnich minutach więcej sił mieli niż nasi... z ich strony to może nie był wybitny futbol ale sobie wybiegali zasłużenie to zwycięstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej rzucalo sie w oczy to ze chcieli wygrać mecz w chodzonego. To nie mecz z Litwa, to mundial który jest raz na 4 lata (dla nas raz na 20 lat). Nawet Egipt przegrywał 3:0 ż Rosja to coś grał i biegali. Narazie najgorsza drużyna na mundialu to Polska. Ale wiecie co Niemcy też przegrali!!!!!

Szkoda że w reprezentacji są święte krowy nie do ruszenia(Milik, zieliński,szczesny, dali dzisiaj najwięcej ciala, Krychowiak też za dużo nie chciał biegać). Najlepiej Kownacki, Bednarek, Pazdan. Nie ma grania za zasługi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Daymon napisał:

Trochę wstyd i żenada. Ale nadzieja umiera ostatnia. Co by nie było reprezentacji będe kibicował zawsze,w tych dobrych a także i w takich momentach jak dziś.

tylko, że te dobre momenty są w eliminacjach, nigdy w ważnych meczach, a eliminacje to 4 cieniasów i dwóch lepszych to zawsze coś się wygra. Ja nawet nie wiem gdzie ten Senegal leży. Gdzieś w Afryce? ale jeśli przeszedł eliminacje to znaczy że coś sobą reprezentuje, tak samo jak każdy inny zespół na mundialu. Należało się spodziewać że jedenastu chłopów jak dęby, którzy pochodzą z kraju gdzie biegi za zwierzyną w 40 stopniowym upale to norma ogra jakąś tam Polskę jak dzieci. No i ten hura optymizm wszędzie do bólu był, bo Senegal to 3:0 dla naszych, nie pamiętacie jak ograli Francję na mundialu? U nas scenariusz jest zawsze ten sam. Przed zawodami od lat jest ustawiony ten sam cel: wyjść z grupy. Po to jedziemy na mistrzostwa żeby wyjść z grupy? Ja myślałem, że jedzie się na zawody żeby wygrać a nie zająć 23 miejsce. Potem jest pierwszy mecz, zawsze przegrany bo lekceważenie przeciwnika, potem drugi mecz o wszystko z najsilniejszym z grupy, przeważnie jest remis, po ciężkich bojach i na koniec nic nie znaczący trzeci mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co przerżnęli? a nie mówiłem? do zera to pewne ale ile?

Wujek podpowiada 0:3 hahahahahahahahaha najlepsza wiadomość dnia

Edytowano przez ikcomas
0:3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się