jarki

Sport

323 postów w tym temacie

Oczywiście duma nas rozpiera z ICH powodu 

Tylko trzeba mieć świadomość jak jest popularność tego sportu na świecie 

Ale co tam w Polsce to sport narodowy się zrobił a ci od kopanej to szkoda nerwów 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne to jest uczucie jak Holandia, Hiszpania, Włochy, Francja, Niemcy a z poza Europy nawet wielka Brazylia drżą na myśl o spotkaniu z Polską. Tak samo mają nasi kopacze tylko w drugą stronę, ba jeszcze gorzej, oni myślą tylko jak najmniej przegrać. To tak jak by naszych piłkarzy przyrównać do siatkarskiej reprezentacji Estonii, Ukrainy czy czegoś tam jeszcze (zapomniałem już nazw państw z tych meczów sparingowych). Nasi celebryci dumają tylko jak najmniejszy łomot dostać a nasi siatkarze jaki kolor medalu zdobyć. Pal czort jak nie zdobędą żadnego medalu w tych ME, 4 miejsce to ścisła czołówka, sam udział w półfinale to jest już coś. Tam nie dostają się drużyny, które jakoś tam grają. Czuję w kościach, że dzisiaj ten mecz przegramy. Skończyła się zabawa, Słowenia u siebie może być nieprzewidywalna. Trzymajmy razem kciuki, Heynen na pewno ma jakąś koncepcję aby zaskoczyć przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... jedyne co mnie niepokoi to fakt że na pozycji atakującego mamy przeciętniaków - Muzaj i Konarski to jednak o klasę niżej niż Kurek...i gdyby nie Wilfredo to by nie miał kto atakować z sytuacyjnych piłek... i brawa dla Kubiaka dużo pracuje w zagrywce i w przyjęciu musi trochę więcej działać bo Leon w tym aspekcie akurat trochę słabiej wypada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, sapek napisał:

Muzaj i Konarski to jednak o klasę niżej niż Kurek

No Konarski dzisiaj daje czadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogladam dzisiaj pierwszy mecz na tych ME. I jakos mnie narazie nie porywaja(trwa 4 set). Gdyby nie Leon to bylaby tragedia, srodkowi fatalnie, a Konarskiego jakos nigdy nie widzialem w roli reprezentacyjnego atakujacego(jest jakis taki bez emocji). Slowency bardziej dzisiaj chca niz my i dlatego wygraja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś nikt i nic nie funkcjonowało 

Mam wrażenie że do tej pory za łatwo im szło 

Zbyt dużo błędów własnych i te długie akcje ani jedna dla nas 

13 godzin temu, ikcomas napisał:

Czuję w kościach, że dzisiaj ten mecz przegramy

Jeszcze jeden taki tekst i poczujesz jak się do Ciebie wybiorę :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.... Muzaj to już nie taki młokos - 25 lat ... tu można się teraz rozwodzić, że atakujący Konar i Muzaj statyści, że organizacja słaba, że imprezą najważniejszą w tym oku były te kwalifikacje do Igrzysk w przyszłym roku itd... ja to zawsze podchodzę w ten sposób że mogą przegrać, niestety to tylko sport, a grania jeszcze będzie sporo bo  1 października rusza Puchar Świata, zaczynamy meczem z Tunezją, później między innymi Brazylia, USA i Rosja... no i wraca Kurek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Luzujcie majty, 4 miejsce jak już pisałem wcześniej to bardzo dobry wynik. Gdyby to była piłka nożna to by chyba ich ukoronowali. Ciężko jest wygrać mecz u gospodarza turnieju na ich terenie, tym bardziej że tamci wygrali mecz z Rosją i byli na fali. Słowenia też niech ma swoje 5 minut, porównajcie na Wikipedii reprezentacje tych dwóch drużyn. Słoweńcy nie mają się czym pochwalić a tego co zdobyła nasza drużyna nikt nam nie odbierze. Brawa Panowie za walkę, trzymamy nadal kciuki i będziemy kibicować w meczu o 3 miejsce. Jesteśmy z Was dumni!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj walki NIE widziałem 

Ok nie robię z tego tragedii ale gdyby tego pierwszego wygrali .....

Drużyna na takim poziomie powinna wychodzić z opresji jak było na mundialu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... no i fajnie... kolejne zawody kolejny medal... my mamy medali do zaj....nia i MŚ, i kwalifikacje olimpijską... niech tam sobie Serbowie i Słoweńcy tez coś mają w końcu też Słowianie,,, :)... no teraz jedziemy na ten Puchar Świata, wraca Kurek... byle ognia w ataku nie zabrakło i będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... a ja bym chciał żeby zdobyli jeszcze jakieś srebro bo tego koloru mało mają w gablocie... :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jano przed olimpiadą krakaj na złoto ;)

Ten cały turniej to jakaś pomyłka oni zabijają ten sport 

Podobnie piłka nożna mundial w Katarze czy Euro ch.j wie gdzie 

Radocha że już mamy kwalifikację przecież trzeba się postarać żeby nie jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... zamiast krakać to się módlmy żeby wszyscy byli zdrowi... Igrzyska to będzie turniej docelowy, więc formę zrobią i jeśli tylko zdrowie dopisze to z Kurkiem i Leonem w dobrej formie nie ma z nami szans ani Brazylia ani USA ani ktokolwiek inny ani nawet Reszta Świata.... swoją drogą to ciekawy pomysł żeby zrobić mecz Polska-Reszta Świata... jednak po tym piwie na krystalicznie czystej górskiej wodzie przychodzą ciekawe pomysły...( po tym którym chce się rz...) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, jarki napisał:

Jak Mierzejewski z Piaseckim na schodach kapitanowa rozjeżdżali rusków 

Ach co to były za emocje te czasówki wygrane przez Piaseckiego i miny NRDowców

https://www.przegladsportowy.pl/ps-historia/kolarstwo-lech-piasecki-wspomina-wyscig-pokoju-or-ps-historia/9zw2jf6.amp

Przez @Pałuczanin81 naszło mnie na wspomnienia 

Edytowano przez jarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łoo Moderatorze!to ja czteroletni bajtel u babci na kolanach

"Niewolnicę Izaurę" oglądałem w tym czasie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piłkarz roku FIFA przyznany z dużą przewagą wybrany został Robert Lewandowski 

Chcę tu napisać że pieprze ten francuski "le cabaret" najlepiej niech sobie przyznają 

Dziś cały świat wie że Lewandowski jest najlepszym piłkarzem globu 

A jego super zachowanie po ogłoszeniu wyników !!!!!!!! 

"Bycie dumnym Polakiem grając za granicą jest czymś wielkim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło Ci o kopanie , myślałem że coś innego ,dla  mnie piłka nie ma sensu nudna bieganina 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mowa o umiejętności piłkarskie to wątpliwości już nikt nie może mieć

Jako obywatel tego pięknego kraju jest bardzo dobrym przykładem jak postępować 

Nie marudzi że miał gorszy start do kariery, chętnie ubiera koszulkę z Orłem 

Kasę też inwestuje w różne dziedziny i TU w POLSCE 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się