jarki

Sport

323 postów w tym temacie

Zagralismy chyba troche gorzej niz z USA, takie mialem bynajmniej wrazenie. Ale w 5 secie widzialem ze jednak od poczatku kontrolowalismy tego seta i chyba nie daloby sie z Nami wygrac w tym secie

Z Wlochami chyba nie bedziemy faworytami, Nasz plus to wieksze doświadczenie. Wlosi bardzo szybko zbudowali ,,nowa" reprezentacja na swiatowym poziomie po odejsciu wlasciwie wszystkich doswiadczonych graczy, m.in. Juantoreny, Zaytseva

Edytowano przez lokizom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To był dobry mecz. Gratulacje dla reprezentacji Włoch za zdobycie mistrza świata. Pokonać Polskę to naprawdę duży wyczyn.

Gratulacje dla reprezentacji Polski za zdobycie wicemistrza świata. Dziękujemy za emocje i wspaniały duch walki. To drugie miejsce na świecie Panowie! Brawo!

Minus dla organizatora. Jakim czubem trzeba być żeby półfinał i finał robić dzień po dniu? Kto nie grał nigdy w siatkówkę nie wie jak bardzo jest to wyczerpujące szczególnie z takim przeciwnikiem jak Brazylia. Po sparingu ze Słowenią to można se grać dalej bo mecz to tak jak splunąć. No ale od dawna wiadomo, że FIVB nie zależy na zdrowiu graczy tylko na show.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie w sporcie wszystko jest pod telewizję=kasę

Włosi mieli więcej szczęścia w drabince czyli łatwiej

Graliśmy spacerek w niedzielę oni w sobotę już lepszy układ 

 Mieliśmy przerwę do CZWARTKU oni grali w środę znów plus 

Przychodzi kluczowa sobota mordęga z USA oni spacerek 3:0 

Wczoraj byłam widać braki tlenu zwłaszcza u Bartosza Kurka 

Na tym poziomie detale się liczą, tlenu starczyło na  półtora seta 

Podsumowując Włosi byli lepsi w każdym detalu i zasłużenie wygrali 

Nam właściwie nic nie szło to nie jest przypadek to dyspozycja dnia

Popieram należy przyjąć to z szacunkiem bo jesteśmy drudzy na świecie

Teraz zaczną się mądrości że należało zabrać Leona 

Moim zdaniem nie bo NIE był w pełnej dyspozycji 

Było by oszustwem względem reszty chłopaków 

Brawo trener, brawo drużyna 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na szybkosc grania w innych meczach na mundialu mam wrazenie ze sporo odstajemy od sredniej i chyba zabraknie naszym kopaczom tlenu w tamtych warunkach.

Natomiast plusem sa umiejetnosci naszego trenera, ktorego docenialem juz przed zostaniem selekcjonerem. Na koniec swojej przygody w slabiutkiej Legii potrail w LE wygrac w Moskwie z duzo mocniejszym Spartakiem tez wlasnie dzieki swietnemu planowi na mecz. Chyba nikt nie wierzyl ze pokonamy Szwecje w barazach a dzieki swietnej taktyce trenera to sie udalo. Tylko pytanie czy to starczy ??? Meksyk zawsze byl dynamiczna druzyna a z takimi rywalami zawsze zle Nam sie gralo. 

Mimo, ze rozum podpowiada 3:0 dla Meksyku to typuje niech bedzie 2:1 dla Naszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem dziś cały mecz Amerykanów z Walią 

Jak może sie odmienić mentalność drużyny wiara że się da 

Kto z naszych ma taki charakter może Glik i Lewandowski ktoś jeszcze? 

Jeśli mowa o wytrzymanie trudów to można wymienić pół drużyny tyko trzeba MIEĆ

Jak jutro przegrają to pozamiatane, mimo wszystko mam nadzieję że 1:0 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lewandowski cos takiego ma? Rzadko to widac, szczegolnie w reprezentacji. Czesciej bedzie rozkladal rece. Glik owszem, ale facet jest juz u schylku kariery i ciezej bedzie mu poderwac zespol.

Moze Swiderski jak wejdzie z lawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lewy strzelał takie bramki w ostatnich minutach

Macha bo jest przyzwyczajony do innego poziomu w Barcelonie na młodych też macha 

Problem jest w środku pola tam jest potrzebny ktoś kto chce brać udział w każdej akcji

Krychowiak z czasów Sewilli był kimś kto dużo dawał w środku pola nie był Deyną 

Moim zdaniem jeśli mamy COŚ ugrać musimy postawić na obronę tylko tu też słabo

Spróbować bokami na Zielińskiego ten jest w formie choć z Lewym mu nie idzie 

Podsumowując obrona i ochrona następnie wykorzystywać błędy kontrować 

Pójdziemy na wymianę ciosów przegramy do tiki-taki nie mamy ludzi :D :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasi szmaciarze fuksem  się dostali i taka cisza, teoretycznie jesteśmy lepsi od niemca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyżej pisałem jakim sposobem mogą COŚ ugrać

Ale nawet ja się nie spodziewałem takiej GRY bo 15 minut na Argentynę to za mało

Samym bramkarzem niczego nie ugramy trzeba coś wykreować na boisku 

Mamy aż tak słabą obronę że musimy bronić się cała drużyną

Jutro Kylian będzie śmigał obok Matty C jak pendolino 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to wisi bo mnie piłka nożna nie imteresuje, z 5 minut oglądałem te najważniejsze , wbite bramki , ide na powtórke gola , wiem kiedy my strzelamy ,a kiedy nam , w pokoju obok kibicuje reszte rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam takich co obstawiają na przeciwnika (dla osłody $$$) 

Kibicują oczywiście sercem naszym ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo, wybierasz się? To będzie bardzo dobry mecz z ogromnym prawdopodobieństwem udziału Polski po tym jak wczoraj rozgromili Brazylię. Jutro półfinał z Japonią wydaje się być sparingiem ale może to uśpić naszych, jednak wierzę w profesjonalizm polskich siatkarzy i nie zlekceważą przeciwnika jak to notorycznie zdarza się w piłce nożnej. Ja się nie wybieram bo za daleko ale warto na pewno. Klimat czuje się nawet w telewizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mecz Polski gwarantowany. Kurde żeby było bliżej to bym się wybrał. Jesteśmy światową potęgą w siatkówce i ten sport nadal jest niedoceniany, bo te grosze za wygraną dla drużyny to nawet jałmużną nie można nazwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lokizom napisał:

Bilet jest na o III miejsce (17:00) i final (20:00) odrazu

Tylko mogę Ci pozazdrościć czeka Cię wspaniała uczta siatkówki 

Jak będzie "Pieśń o małym rycerzu" poczujesz ciarki i oby się udało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@miwigos Nie byłeś nie wiesz. Też tak myślałem zanim nie byłem na ME 2012 w piłce nożnej w Polsce na meczu Polska Rosja. Jakimś szczególnym kibicem nigdy nie byłem ale wtedy pomyślałem, że mogę zarobić na biletach. W Warszawie były 2 mecze, mogłem maksymalnie kupić po 4 bilety na oba. Chodziło mi tylko o zarobek na sprzedaży biletów. Zostałem wylosowany do tego z Rosją. Sprzedałem na pniu 3 bilety (głupi byłem bo trzeba było potrzymać trochę), byłem na meczu za darmo i zarobiłem jeszcze. Jak za darmo to pojechałem. Atmosfera na stadionie z 60k polskich kibiców nie do opisania. Dzisiaj już na mecz piłki nożnej nikt mnie nie namówi ale siatkówka...

Edytowano przez ikcomas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, chociaż siatkowka to duzo większe emocje i przeżycia. Ostatnio byłem na siatkowce w 2011 na półfinale Polska - Rosja i Brazylia- Argentyna. Wtedy byłem jeszcze mlody i cały wymalowany na bialo-czerwono. Wychodząc z hali nie mogłem już mówić, to były emocje i ten doping. Duzo lepiej niż na pilce nożnej.

W piłkę nożną byłem kilka razy, co roku na Lechia-Legia, świetne oprawy i jeszcze tam moja ulubiona pieśń ,, W wolnym mieście Gdańsku gdzie korona w herbie jest...". No i to bo Legia to stara k.... jest. Wtedy spiker że prosi o kulture, a oni jeszcze glosniej. Polska- Urugwaj też było nieźle. Suarez robil z Naszą obrona co chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piłki nożnej wogóle nie ogląam , kompletnie mnie to nie unteresuje , dla mnie wyczynowy sport to strata kasy i zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest chore paru co się wybije nie wiedzą co robić z kasą , reszta klepie biede i , albo traci zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się