jarki

Zdjęcia

114 postów w tym temacie

gdzie wrzucamy zdjęcia żeby je pokazać na forum bo fotka.pl stwarza problemy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poniżej ramki gdzie wpisuje się tekst jest funkcja "opcje dodatkowe" z lewej strony ramki, klikając w tę funkcję otwiera się - "załącz", tam można dodać fotkę,

banka na mleko.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma pakiet Oficce'a to jest tam ciekawy programik. Microsoft Office Picture Manager. Prawym klawiszem na zdjęcie --> Otwórz za pomocą... W programie wybieramy Obraz --> Zmień rozmiar... Po prawej pokaże się okno wyboru rozmiaru zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum zmieniło szatę ale dalece do doskonałości należałoby poprawić komunikację z urządzeniami mobilnymi, dziś próbowałem wysłać zdjęcie z telefonu a tu zonk oczywiście do naszej galerii Można by dodać funkcję łączenia z tapa talk lub coś w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum zmieniło szatę ale dalece do doskonałości należałoby poprawić komunikację z urządzeniami mobilnymi, dziś próbowałem wysłać zdjęcie z telefonu a tu zonk oczywiście do naszej galerii Można by dodać funkcję łączenia z tapa talk lub coś w tym stylu

 

z telefonu nie mozna ani wrzucić zdjęcia, ani w galerii farmera dodać komentarza.

czy można wprowadzić wersję mobilną, ciut mniej ważącą, bo zzeracie mi cały pakiet internetowy :)

 

 

poniżej ramki gdzie wpisuje się tekst jest funkcja "opcje dodatkowe" z lewej strony ramki, klikając w tę funkcję otwiera się - "załącz", tam można dodać fotkę,

 

nie moge do posta dołączyć zdjęcia, wyjaśnicie dlaczego?? błedy u mnie czy u Was? pisze Serwer zwrócił błąd podczas wgrywania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z telefonu nie mozna ani wrzucić zdjęcia, ani w galerii farmera dodać komentarza.

czy można wprowadzić wersję mobilną, ciut mniej ważącą, bo zzeracie mi cały pakiet internetowy :)

 

 

 

 

nie moge do posta dołączyć zdjęcia, wyjaśnicie dlaczego?? błedy u mnie czy u Was? pisze Serwer zwrócił błąd podczas wgrywania

 

błędy u NAS... pracujemy nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

błędy u NAS... pracujemy nad tym

 

Fajna Pani, miła Pani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Pałuczanin81

Popróbuj ze zdjęciami jak piszemy wyżej

FotoFarmer lub np. Garnek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To coś nie tak. Ja dodaję np z albumu aparatu, albo z pobranych nie robiło mi do tej pory problemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie czemu jest tak mało miejsca na załączniki i co jeśli go już nie będe miał,muszę usunąć poprzednie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzą wam zdjęcia ze smarka bo mi za groma. już nawet rozmiar zmniejszyłem? Może cuś źle robię ja tylko prosty chłop mrugajacy-emotikon-ruchomy-obrazek-0002

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się