jarki

Zdjęcia

114 postów w tym temacie

No i nawet @barts-a przekonałem. Dzięki, teraz będziesz już tutaj wrzucał zdjęcia, super.

TERAZ prośba do redakcji @airforce one da się coś zrobić, żeby było jak przed modernizacją portalu farmer.pl? Tzn. kiedyś na stronie głównej widniały nasze zdjęcia z forum, ktoś jak kliknął to przekierowywało do galerii forum. Teraz zamiast tego są wyświetlane komentarze z portalu. Kiedyś były posty z forum, portal sobie poradzi, kiedyś my napędziliśmy portal, teraz forum potrzebuje wsparcia z portalu. Da się coś zrobić w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"1 plik jest większy niż maksymalny rozmiar pliku 4.0000mb i został pominięty"

Jak tego nie zmienią to wolę przez garnek mamy XXl wiek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duży plik wolno się otwiera, to już nie chodzi o ilość miejsca na serwerze tylko o szybkość otwierania. No można by to zmienić aby automatycznie zmniejszało rozmiar. Wiele serwerów właśnie to praktykuje a więc kolejny apel do @airforce one aby zautomatyzować zmniejszanie za dużych plików podczas wrzucania do galerii forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie każdemu się chce... Opcje zmniejszania rozmiaru były opisywane w tym temacie, to trwa sekundę ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś qwa na polu widzisz problem robisz zdjęcie i dodajesz prosto z pola

Tak powinno działać chyba taki portal ma informatyka który coś potrafi 

To ja stary rolnik mam się prosić wnuków żeby zdjęcie dodać 

Ile lat można pisać o dopracowanie forum 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To powinno działać jak właśnie w garnku. Tam dodajesz zdjęcie prosto z telefonu i już jest. Czym się różni garnek od farmera, że tam można, a tu nie? Jak @jarki mówi, jestem na polu, to powinienem mieć możliwość wrzucić zdjęcie od razu, a nie czekać do wieczora, aż będę miał dość czasu i chęci, żeby dodać zdjęcia biegiem przez płotki i bagna. Wiem, kiedyś nie sprawiało mi to problemu, ale nieraz zwyczajnie brakuje czasu na dodawanie zdjęć okrężną drogą. 

Edytowano przez Marecki
Zapomniałem spacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie rację oczywiście dlatego ponawiam prośbę do administratorów o reakcję. Jedynym na razie wyjściem jest zmniejszenie rozdzielczości w telefonie by nie robiło takich dużych zdjęć. Przecież i tak nie wykorzystujecie tej rozdzielczości bo nie obrabiacie tych zdjęć w komputerze tylko przeglądacie na malutkim ekraniku. No i miejsca na zdjęcia w szajsfonie będzie więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robisz zdjęcie - > printscreena tego zdjecis - > masz zmniejszenie wagi. 

@jarki pamięta Mieszka I, może nie wiedzieć ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proste to będzie jak piszę wyżej 

Wy małolaty trochę szacunku dla seniorów :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale samo dodanie mogłoby być prostsze, jak dodanie do tekstu np linka do jakiejś strony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się