Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
biedron

John Deere

17 postów w tym temacie

koledzy napiszcie czy ktoś posiada ciągnik John Deere 5620 ponieważ mam możliwość zakupu takiej maszyny z 2007 r. ile ma KM , co potrafi na polu i z czym można go puścić na polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ostatnio interesuje mnie ciągnik John Deere 6150r. Czy mógł by ktoś coś mi opowiedzieć dokładniej o tym ciągniku i czy nada się do sprzętu:

-Joskin quadra tandem 18000l

-Overum 5x50 PACKOMAT

-Joskin 15/16t

-Kongskilde gruber 4m

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Panowie gdzie dobrze i w dobrej cenie zregenerują pompę hydrauliczną do John Deere 1030 ?

Edytowano przez jarki
1030

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@jarki tylko nie proponuj TUCHOLI!!!kumpel po takiej regeneracji musiał pozbyć się Ursusa 4514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciągnik John Deere serii 5E-Panowie ktoś miał do czynienia z tym Chińczykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plajstik-plastikiem-tylko te 3 gary i to też India+China..

a M to cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta żeby to była jakość to można by przeżyć zobacz jak AGCO ma wyżyłowane silniki 

Kiedyś 50 koni to było max na trzy gary 

 

 

Do jakich prac chcesz tego JD ? 

Jak do kościoła to może być ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkiego-tur,gnojara,talerzówka,pług,agregat,siewnik,rozsiewacz,oryskiwac,transport,markety i kościół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Cześć wszystkim.
Na wstępie od razu chciałem zaznaczyć że w póki co w temacie rolnictwa jestem zielony, ale powoli stawiam pierwsze kroki przy pomocy mojego teścia, który prowadzi małe gospodarstwo ze stadem owiec.
 
Jakimś cudem do tej pory działał na starym ursusie c-328, który był jego oczkiem w głowie i w zasadzie do tej pory z zamkniętymi oczami potrafi nim wszędzie wjechać i wszystko zrobić. Jednak stres przed awarią spowodował zakup nowego sprzętu i padło na jelonka.
 
Jak się domyślacie przeskok dla teścia jest przeogromny, aż nawet mam wrażenie że boi się nowego sprzętu tak bardzo, że nadal co może robi starym ciągnikiem.
 
Chciałbym mu pomóc, zwłaszcza że już miałem okazję jd jeździć i ładować baloty, co nie ukrywam już mi się spodobało ;⁠-⁠) Niestety kompletnie nie znam się na aspektach technicznych. Póki co kupiłem i zamontowałem siłowniki tylnej szyby bo starych nie było wcale.
 
Kilka pytań mam.
 
1. Pokrętło w podłodze zaraz obok siedzenia co oznacza? (W lewo zając w prawo "0")
 
2. Pokrętło przy hydraulice do czego służy? Bo dwie dźwignie do tura, trzecia do tylnego podnośnika i jest jeszcze jakieś pokrętło i podczas kręcenia zmienia się tylko taka podziałka pomiędzy "0" a "9".
 
3. Pokrętło do zapalania można kręcić w prawo i w lewo?
 
4. Taki malutki pedał przy skrzyni biegów (skrzynia z boku), który może być chowany - co to jest?
 
5. Zaczep dolny, brakuje go i nie wiem jaki i gdzie kupić. Teść potrzebuje go do np. rozrzutnika. Widziałem takie coś jak np. listwa tylko nie bardzo wiem jakby to zamontować, i już wiem, że brakuje też czegoś takiego jak szyna transportowa (zaczepowa).
 
Bardzo dziękuję za pomoc, niestety tak jak pisałem wcześniej kompletnie się na tym nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0