Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Aga1977

Leki z internetu

13 postów w tym temacie

Witam na jednym z forów trafiłam na taki sam temat ,a le nie ma odpowiedzi ...może wy coś napiszecie , bo też mnioe to interesuje czy jest możliwość kupienia w internecie leków dla zwierząt?

Edytowano przez jarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na każdy lek musisz mieć receptę, a wet recepty nie będzie chciał wystawić bo straci marżę 100-200 % :).

spróbuj zadzwonić do producenta, ja kiedyś próbowałem tak zrobić. kazali przyjechać osobiście , wziąć książkę lecz., i warunek że zrobię dość spore zakupy ;), wszystko rozbiło się o kasę, a raczej jej brak, ale różnica w cenie między prod a wet była kolosalna.

 

lub wpisz w wujka google, nazwa leku kupię :) choć takie zabawy są nie do końca ok i podrob można nazbierac

1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kto pyta nie błądzi :)

@arszczecin raczej celuj w hurtownie ;)

choć jak hodowałem świnie to różne wersje odbioru leków przerabiałem 8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

regułą większości hurtowni jest że nie podają cen (podawać nie muszą) zależy to od ilości zakupionego towaru

jak jeździliśmy ze znajomymi na zakupy to zawsze robiliśmy wspólną listę żeby był większy upust

czasem awaryjne zakupy bywały za powiedzmy 500zł wtedy było drożej hurtownia załatwiała też opiekę weterynaryjną ;)

ostatnio rozwinęła się objezdna forma opieki ja byłem z niej bardzo zadowolony ceny zależały również od ilości :)

 

w Niemczech baza danych o antybiotykach

http://www.farmer.pl/produkcja-zwierzeca/zdrowie-i-higiena-zwierzat/wieksza-kontrola-w-zakresie-stosowania-antybiotykow,42355.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

suplementy dostaniesz ale leków nie, w hurtowniach musisz się okazac że jedteś weterynarzem, inaczej nic nie kupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, suplementy są raczej ogólnie dostępne, ale jeśli chodzi o leki, to już jest bardzo ciężka sprawa i raczej nie ma możliwości kupienia ich w Internecie... Najlepszą opcją jest dogadać się z wetem i sprowadzić je w cenie hurtowej, ale do tego trzeba mieć bardzo dobre znajomości... Poza tym, żaden wet nie wypisze recepty po to, żeby potem klient mógł sobie kupić taki lek w sieci, a gdzie jego zarobek? Wiadomo, że przychodnie na takich właśnie lekach zarabiają 300%, także łatwo nie zrezygnują z łatwych pieniędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0