Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
jarki

ustawy o ustroju rolnym

7 postów w tym temacie

oglądałem wtedy ten program , tylko trochę się spóźniłem i nie mogłem połapać się o co chodzi. właśnie przed chwilą oglądałem to na spokojnie. dziwię się że dopiero w żniwa zaczął się spór. ciekawe kto robił zabiegi agrotechniczne a ten gość z agencji to po czyjej stronie był jeśli wszystko było zgodne z prawem. Może ktoś się znajdzie na tym forum, z tamtych stron i powie jak było naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oglądałem w tedy ten program , tylko trochę się spuzniłemi nie mogłem połapać się o co chodzi. właśnie przed chwilą oglądałem to na spokojnie. dziwię się że dopiero w żniwa zaczą się spór. ciekawe kto robił zabiegi agrotechniczne a ten gość z agencji to po czyjej stronie był jeśli wszystko było zgodne z prawem.Może ktoś się znajdzie na tym forum, z tamtych stron i powie jak było naprawdę.

kolego suzin, jeśli podczas pisania wyrazu pojawia się takie czerwone podkreślenie to zwróć na to uwagę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy właściciel ziemi przez miedzę może oficjalnie u notariusza wydzierżawić ją komuś bez mojej zgody na piśmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, lipa w takim razie. Obiecał, że mi wydzierżawi a potem sprzeda. Wyraziłem chęć a teraz ktoś inny robi na tym polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0