Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
kozik91

Embargo na warzywa i owoce

6 postów w tym temacie

ha ha ;D to co dołączyć się trzeba do akcji "jedzmy jabłka na złość Putinowi" i sami jakoś zadziałamy

 

Na złość, przeciw... Takie to polskie. Źle mi to ponarzekam na wieś, bo krus nie ZUS. Jabłka na złość Putinowi?

Jeść jabłka bo zdrowe!!! Dlaczego my, Polacy, robimy wszystko na złość komuś, a nie dla siebie? Głosujemy na złość...

Róbmy dla kogoś, dla siebie, dla dzieci. Nie na złość...

 

Pożyczone z Facebooka:

 

" JEMY JABÅKA NA ZÅOŚĆ PUTINOWI?

 

Tak głupiego powodu nie wymyśliłby nawet wzięty propagandzista na Kremlu. Czy Polacy zawsze muszą robić coś przeciwko komuś? I co, jak "obywatelsko" poczujemy się lepiej, to po spełnieniu "złośliwego" patriotycznego obowiązku, często wzdęci, zapomnimy o sadownikach, polskich plantatorach? Jedzmy powoli, systematycznie, nie - przepraszam za określenie - nie żryjmy przeciw Putinowi. Może w końcu doczekamy się rzetelnej publicznej debaty na temat szans i zagrożeń dla polskich rolników, sadowników, plantatorów itd.? Jak na razie, to zaczynamy zauważać, że oddaliśmy rynek wewnętrzny. No cóż... Jako Polacy mamy kilka poważnych wad... Jedną z nich jest nażeranie się przeciw komuś, a nie systematyczna konsumpcja za czymś. Tak więc... "cała poranna ekipa je jabłka na złość Putinowi"... ja jem, ponieważ lubię. Redakcja TOK FM zapewne też, tylko że ze swoim sygnałem radiowym i internetowym wpisuje się w "nażeranie". JABÅKO LUBI SPOKÓJ i DAJE SPOKÓJ."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arszczecin jak najbardziej masz rację, w swoim poście nie chciałem promować czegoś takiego żeby komuś robić na złość, ale mimo wszystko może zmobilizuje to jakoś naród żeby jeść więcej polskich warzyw czy owoców niż jakieś zagraniczne batony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0