673 postów w tym temacie

Takie są działania rządzących. Ważne żeby im się opłacało. A potem będzie zdziwienie, o co tym rolnikom znowu chodzi. Tyle pieniędzy od unii dostają, a wciąż im mało.

Gdyby dostawali, to pretensji by nie mieli. 68% dopiero dostało, a tu zaraz marzec. Żeby chociaż w zamian produkty rolne miały swoją wartość, ale po co. Posłowie swoje mają i to się tylko liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rząd myśli,

 

A to nowość :P

Ja myślałem że jak człowiek śpi to śni ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wot duraki, u mienia yest ruski jazyk. Ja magu i Pa ruski niemnozko, i pa giermanski pagawarit.

Źle umiejscowiony post Panie mofer. Chłopaki przez dziki chcą protestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przez dziki? Dzikami chcesz przekupić polityków? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, to dobra metoda. I potem znowu w wiadomościach "jakimi ciągnikami jeżdżą biedni rolnicy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, jak to jakimi? Takimi jakie są dostępne na rynku, czy jest inny wybór? Ani Twoja, ani moja to wina, że za 6 ton żelastwa trzeba wyskoczyć z około 2 stów. Ktoś te miejskie miejsca pracy musi utrzymać. To mnie właśnie w... wia że tego te miejskie barany nie są wstanie zauważyć, że te zwoje drutu kolczastego, tony śrub i innego żelastwa, szufle i setki innych gratów nie znalazły by nabywców żeby nie te tępe wieśniaki. Jakoś nie widzą tego, że pożerają lwią część tak zazdroszczonych nam dotacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w najbliższym czasie zapowiadają się jakieś protesty? I w jakich dokładnie województwach i miejscowościach?

Polonez Caro,czterech chłopa,cztery zapałki(w tym bez łebka-dla łepka-kierowcy)pęto kiełbasy i skrzynka wódki...JESTEM GOTOWY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko musimy znaleźć temat do protestu. Proponuję elektrownie wiatrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polonez Caro,czterech chłopa,cztery zapałki(w tym bez łebka-dla łepka-kierowcy)pęto kiełbasy i skrzynka wódki...JESTEM GOTOWY!!!

 

Proszę k...a nie kpic z protestantów. Gdzie te polonezy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polonez to ograniczona liczba protestujących . Mam busa to można szerzej protest zakroić z grillem i stołem do kart , a tak serio już to kiedyś przerabialiśmy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

STUDNIÓWKĘ zaczynają POLONEZEM to może PROTESTY też powinniśmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od nas to autosanem pojechali na Warszawę, ale te autobusy jakieś toksyczne ;D bo pod warszawką towarzystwo już nie było w stanie protestować ::) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od nas to autosanem pojechali na Warszawę, ale te autobusy jakieś toksyczne ;D bo pod warszawką towarzystwo już nie było w stanie protestować ::) .

Ty weź napisz ze to bylo za czasów samoobrony, bo ostatnimi czasy autobusem i z procentami nikt nie jechal.

@jarki, na ostatnim proteście na jakim bylem , a byl to pslu w kwietniu w Warszawie, opozycja byla nie sklocona, a ludu bylo mniej niz tysiac :)

 

Nie wazne gdzie, przeciw czemu, wazne z kim iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nawet przeciw śpiącemu ministrowi nie pójdę

Na moim zdrowiu już żadna kanalia kariery politycznej nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@jarki-jesteś BOGIEM na tym forum-może czas abyś zrobił karierę na protestach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak, daj mu. Będzie miał przeciw czemu protestować. :P

Staram się tylko docenić wasz wkład w te forum-co jarki napisze to pół Polski zastosuje na polu.Skromność ludzka nie zna granic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak to nie wiecie przeciw czemu protestować? chcą zniszczyć hodowlę trzody chlewnej na wschodzie, duny produkują dwa razy tyle ile co ich rynek jest w stanie skonsumować, a co z resztą? chłopy kosy na sztorc!!! udało się w 2014 uda się i teraz tylko razem wszyscy tak jak wtedy, nieważne czyś hodowca, zbożowiec, pośrednik, byli wszyscy w imię jednego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym właśnie jest problem, że nawet jak coś się komuś nie podoba, to pogada o tym z sąsiadem, kolegą. Ale żeby się zebrać, pójść do kogoś, zacząć działać, to od razu "ale w sumie mi tak bardzo to nie przeszkadza".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się