673 postów w tym temacie

Nowa twarz tym bardziej młoda jest bardzo wskazana 

Tylko nie wolno wszystkich obrażać a zwłaszcza dzielić ROLNIKÓW

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie oglądający TV chyba nie wiedzą o co rolnicy protestują, wcale im się nie dziwię bo sam nie wiem o co właściwie chodzi, bo albo mamy jakieś konkretne postulaty albo co chwila mówione jest o czymś innym. Problemów jest wiele ale najważniejszym nie jest wcale znakowanie żywności Polska flagą. Większość z tych rzeczy wogole nie jest do załatwienia, bo takie mamy unijne prawo i nie zmienimy tego żadnymi protestami. Wg mnie to trzeba blokować przetwórstwo które niestety nie należy do Nas a jak już należy to działa na Naszą szkodę. Co wy o tym sądzicie?

Ludzie wyszli dziś na ulice bo jest bardzo źle w wielu gałęziach rolnictwa a nie ze wzgledow politycznych jak to mówi minister. On też to wie, może nie chce źle dla Nas jak to próbuje Nam wmowic Kołodziejczyk ale za bardzo nie ma instrumentów żeby cokolwiek zmienić skoro prawie nic nie jest Nasze

Edytowano przez lokizom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rolnictwo jest jedno NIKOMU nie wolno nas dzielić 

JKA ma swoje wady ale ma też zalety i zna temat jak mało kto

Inna sprawa to co może a czego nie z wielu powodów jak piszesz

Tematu warzyw ja nie znam ale wierzę że jest źle 

W temacie trzoda chlewna jest tragicznie trzeba to ratować 

I tu popieram protest ale styl jest dla mnie nie do przyjęcia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lokizom, dlatego nikt nie mówi o waszych postulat ach bo każda grupa, każdy region ma inne. Regionalne mamy różne rolnictwo w różnej części kraju. To że mainstream nie wylapuje wspólnych celów też jeys proste : mainstream żyje w innym świecie. Oni naszego nie rozumieją. Widać to bardzo w temacie akcji z dzikami. Są oderwani od środowiska dla nich dzik jest piękny jak z bajek Disneya. Oni nie chcą rozumieć naszego pkt widzenia. 

Dlatego cholernie ważne są socialmedia. Tworzenie lokalnych stron rolniczych, takich co będą miały 100 wyświetleń, ale zbierając je w powiat, województwo, region tworzysz siatkę. Masz wyświetleń 10 000, 100 000. Monitoruje większość tematu. Nie będzie już można powiedzieć że nikt nie przekazał faktu DLACZEGO NY WYCHDZOMY NA ULICĘ..  Udostępniając na swoim np fb powodujesz że ogląda cię twój sąsiad nie rolnik. Zobacz jak to robi kolodziejczyk, lokalne strony AU, duża strona lapiaca to wszystko. 

Tu nawet nie chodzi o organizowanie, hm stron powiązanych w organizacji. Trzeba uporządkować przekaz, a tylko my będziemy mogli to zrobić. Jeśli to będzie żaden mainstream nie będzie nam potrzebny. 

--------

Zobacz teraz okiem mainstreamu. Ma piękna sytuację. Wychodzi gość, gada o tym że stworzy silna organizacja, że parlament, że będzie powstanie że minister dupa. Same lakome kaski. Reszta? A hu z resztą... 

Zobaczcie np konto na fb 

Protest producentów trzody chlewnej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.10.2020 o 11:02, jarki napisał:

Już wczoraj pisiory znaleźli jakiegoś "medyka" co grzmiał "w dobie covid"

 

 

Mówisz o zebali w RMF? 

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Marian_Zembala

Jarki, szac dla niego. Nie "medyka". Lekarz! 

Ps. Zabrać cię do autobusu na wtorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu też organizują wyjazd 

Nie pamiętam co to był za medyk co krytykował rolników 

Żadnego stanu wyjątkowego nie będzie już to wyjaśniali wiosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja może też będę. Od Nas kilka autobusów jedzie ale się boję że będą kontrole w autobusach. I dużo porezygnowalo też przez wirusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji bym Stolicę zobaczył?Może na Pawiaku albo Berezie Kartuskiej nie wylądujemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę szukał na banerach!Przyjdę się przywitać.

@lokizom-jesteś wysoki,czy niski?czarny,rudy czy blondyn żebyśmy się poznali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy będę jednak bo Ojciec ma zapalenie płuc dziś zdiagnozowane.

Dość wysoki, ciemny. Czyli jak pół Polski. @jarki dobrze się opisuje?

Edytowano przez lokizom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzech "strajkujących" to znam z fb.;)

@lokizomCzyżby COVID?Aha...ja niski,tłusty w okularach,czyli jak reszta Polski.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro świat się dzieli na mądrych i głupich to Ty należysz do tych pierwszych 

Czyli wyglądu nie opiszę zwyczajny młody mężczyzna 

Pozdrów Ojca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem smsa żeby jechać do Warszawy, bo się Izby rolnicze przyłączaja i przewodniczący pomorskich izb rolniczych jakiś Stromski.

Ku... gdzie wy byli 30 lat, to jest Nasz protest i spier..... od prawdziwego rolnictwa. Stromski będzie na proteście???, a no nie bo się wymiga. Mam nadzieję że zrobimy rozrube i że Nas zamkną. To zrobi Nas tylko mocniejszymi. Milczenia dość!!!

Edytowano przez lokizom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie pieprz Jarek pieprzem WIEPRZA,

wtedy Polska będzie lepsza!!"

Raczej jakieś prześcieradło wezmę,bo na fladze to profanacja raczej?

Ale strachu przed pałowaniem mam pełne gacie.To mój pierwszy protest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, lokizom napisał:

Dzisiaj dostałem smsa żeby jechać do Warszawy, bo się Izby rolnicze przyłączaja i przewodniczący pomorskich izb rolniczych jakiś Stromski.

Ku... gdzie wy byli 30 lat, to jest Nasz protest i spier..... od prawdziwego rolnictwa. Stromski będzie na proteście???, a no nie bo się wymiga. Mam nadzieję że zrobimy rozrube i że Nas zamkną. To zrobi Nas tylko mocniejszymi. Milczenia dość!!!

wiadomosci na priv Ci nie mozna wysłać

Protest na być skuteczny i mocny. Prosiłbym o hasła nie obrażające, mogą być złośliwe ale na poziomie. Rozrób być nie powinno. Bo to osłabia a nie wzmacnia. 
Nikt tak nie zjednoczył organizacji rolniczych jak puda , moskal i bolszewicka koalicja pis po i lewica. Idą wszystkie razem. Każdy drugiemu nie ufa, ale idą. Będzie z 20 tyś ludzi. tylu chyba nie było nawet w latach 90tych.

PS. A ja zostałem terrorystą :)
https://tiny.pl/7lb1c

 

Patrzcie jaki risercz robili 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nasza TVP sieje propagandę znów. Mają trochę strach, dzisiaj zebranie Morawieckiego i Pudy aby jednak zasiać nutkę niepewności. Ale ten Puda to jest du..ń. Myśli że ktoś uwierzy w odszkodowania. Niby z czego miałyby być finansowane. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2020 o 20:22, lokizom napisał:

Dzisiaj dostałem smsa żeby jechać do Warszawy, bo się Izby rolnicze przyłączaja i przewodniczący pomorskich izb rolniczych jakiś Stromski.

Ku... gdzie wy byli 30 lat, to jest Nasz protest i spier..... od prawdziwego rolnictwa. Stromski będzie na proteście???, a no nie bo się wymiga. Mam nadzieję że zrobimy rozrube i że Nas zamkną. To zrobi Nas tylko mocniejszymi. Milczenia dość!!!

Izby podstawiają autokar w Bydgoszczu na rano!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pomorskiego izby mają podobno 26 pełnych autokarów. 5 autokarow maja moi koledzy tutaj z Sierakowic i okolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się