Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
arszczecin

"miastowi" na portalu

17 postów w tym temacie

Trollowanie na portalu. Da się coś zrobić czy czekamy aż się znudzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, trolling napędza każdy portal. To gruby interes. Nigdy nie zniknie, pozostaje stara zasada "nie karmić" chociaż często się nie da. Ja czasem daję się wciągnąć ale raczej tylko dlatego, że lubię niekiedy drzeć łacha. Dyskusja z debilem może się skończyć tylko tym, że sprowadzi Cię do swego poziomu i pokona doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A o co konkretnie chodzi? Jestem dosyć nowy tutaj i nie trafiłem jeszcze na jakieś nieprzyjemne posty. Wywyższają się czy coo? Chyba że mówimy o reklamach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A o co konkretnie chodzi? ...

 

No o reklamach :P

cały czas zus reklamują i psioczą na krus. Do tego używają słów powszechnie uznawanych za obraźliwe w stosunku do jedynej grupy społecznej zajmującej się dziedziną będącą jeszcze w większości w rękach Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż zalogowanym użytkownikiem jestem od niedawna to przeglądam portal już dość długo . Jestem przerażony stopniem zdebilowacenia i schamienia ludzi piszących komentarze pod artykułami Farmera . Zjawisko to nasila się ostatnio coraz bardziej . Ja rozumiem że każdy może mieć swoje zdanie i opinie na jakiś temat , ale fala jadu zalewająca internet zniechęca nawet do czytania nie mówiąc o dyskusji ciekawych artykułów do tego stopnia że zastanawiam się czy nie korzystać tylko ze sprawdzonej poczciwej formy drukowanej prenumeraty . Czy to tylko face-ZBUKOWA gimbaza czy ludzie są już do tego stopnia zaszczuci na siebie ? Może jest to dla kogoś wygodne żeby jeden na drugiego szczekał o KRUS o dopłaty o zasiłek , o poparcie dla imigrantów albo wcześniejszą emeryturę czy przywileje nauczycieli albo górników ? Wtedy nie patrzy się na zdegenerowane i zdeprawowane elity i na to co dzieje się naprawdę istotnego w kraju czy na świecie . Tak skłóconą masą pewnie łatwiej manipulować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sianie jadu to specjalność polityków

Był rok 2002 i wybory samorządowe wygrali je post AWSowcy

Zaczęli się świetnie dogadywać to był początek POPiS

Romans trwał niezbyt długo jak to bywa w namiętnych związkach

 

Nadszedł 2005 wybory parlamentarne wygrywa PiS druga siła PO

I zaczęły się rozmowy koalicyjne (popis) Kaczyńskiego i Tuska

Obaj zauważyli że razem jest im nie po drodze że wzajemnie się

nakręcają a słupki konkurencji spadają w ten sposób zyskują

 

Tak zaczęło się skłócanie Polaków wszystkich ze wszystkimi

Jak kolega słusznie zauważył odwracając ochy od spraw ważnych

 

Ja naprawdę obawiam się że to może się skończyć jakąś narodową

TRAGEDIĄ nie na skalę Jugosławii choć kto wie bo fanatyzm

niektórych polityków naprawdę PRZERAŻA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się dziwię że nasz samorząd wcale nie działa. Wchodzę na portal rolniczy i czytam ze rolnicy to złodzieje, lenie, darmozjady etc. I nikt nie reaguje. A ruszyc d..y jednego zlokalizować.

Hejt, hejtem. Ale to jest obrażanie grupy zawodowej. Podpada pod kilka punktów regulaminu.

I pewnie wszystkie wpisy ida z jednego góra dwoch ip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz tylko takie teksty na islamistów na jakimś portalu to ekipa czarnych obudzi Cię bladym świtem wyłamując drzwi :)

1 osoba lubi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@witch5 nie cytuj poprzedniego posta bo trzeba poprawiać.

Jeśli chodzi o "miastowych" na portalu farmer.pl to nic się nie zmieni. Tak ma być, nakręcają ruch gdzie z tego jest kasa, nie zdziwiłbym się gdyby byli wynajęci - trolling to źródło dochodu dla pewnych grup. Na portalu nie ma moderacji a admin ingeruje tam gdzie nie trzeba. Dzisiejszy (wczorajszy właściwie) komentarz pod jakimś artykułem był mocno wykropkowany (zapewne zawierał wulgaryzmy) i nikt go nie usunął tak jak w przypadku Pana @arszczecin. Są lepsi i gorsi, każdy może podpisać się jak chce, każdy może się podszyć pod kogo chce i nikt nic z tym nie robi. Dlaczego? Bo tak jest lepiej dla portalu, zwiększa się ilość wejść co przekłada się na popularność. Niestety farmer.pl staje się coraz bardziej komercyjny. Jak chcemy żeby kogoś zablokował to raptem znika; tutaj też nie zrozumiano nas i pewnie zostanie ta "dziwna" kolejność postów bo admin już na pewno tu się nie pojawi. Pozdrawiam walczących, spotkamy się na ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ikc,

przez te "miejskie" komentarze na farmera rolnicy nie przyjdą.

 

Mnie zastanawia jedno. Przez chwilę po wyborach była totalna cisza. Czyżby mocodawcy mieli przegrupowania?

Przed wyborami była akcja negatyenych komentarzy na rolników, i te teksty zawierały motto że to psl załatwia. Mało subtelne, ale...

 

A przez ostatni rok, podczas maratonu wyborczego mieliśmy tu już "oficjalny psl", przypomnijcie sobie.

 

Te miastowe nie nastrajają mnie pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@AR nie szukaj jakiejś spiskowej teorii trollowania, zależność jest prosta reklamy>kasa>zysk>egzystencja. Dla reklamodawcy ważne są słupki z nagłówkiem liczba (odsłon, egzemplaży, itp) inaczej nie ma zlecenia. Trolling chociaż prymitywny to bardzo pomaga słupkom ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zwróćcie uwagę że admin działa!!!

:D :D :D :D

dostał gumkę i ściera. Brawo admin. Syzyfowa robota :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba Stanisław Lem mówił o tym, że dokąd nie korzystal z Internetu to nie przypuszczał że tak wielu jest idiotów na świecie... :)

Pewne komentarze są irytujące i prowokujące. Trolle znudzą się dopiero wtedy, gdy ich komentarze będą znikać i pozostawać bez odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie piszący na portalu piszą tak jak politycy

Słowem opluwają wszystkich i wszystko

Wdając się w dyskusję z nimi człowiek schodzi do

Ich poziomu (jest nawet popularne przysłowie)

Dlatego widząc zacięcie piszących czasem ironizuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

farmer.pl nie ma nic wspólnego z tym trollowaniem. Wypraszamy sobie! nie mamy żadnego zysku z tego, nie wiem kto to wymyślił.. Walczymy z tym. Ja tylko dziwię się, że ludzie cały czas reagują, dają się podpuszczać i dyskutują z takimi..

 

@witch5 nie cytuj poprzedniego posta bo trzeba poprawiać. Jeśli chodzi o "miastowych" na portalu farmer.pl to nic się nie zmieni. Tak ma być, nakręcają ruch gdzie z tego jest kasa, nie zdziwiłbym się gdyby byli wynajęci - trolling to źródło dochodu dla pewnych grup. Na portalu nie ma moderacji a admin ingeruje tam gdzie nie trzeba. Dzisiejszy (wczorajszy właściwie) komentarz pod jakimś artykułem był mocno wykropkowany (zapewne zawierał wulgaryzmy) i nikt go nie usunął tak jak w przypadku Pana @arszczecin. Są lepsi i gorsi, każdy może podpisać się jak chce, każdy może się podszyć pod kogo chce i nikt nic z tym nie robi. Dlaczego? Bo tak jest lepiej dla portalu, zwiększa się ilość wejść co przekłada się na popularność. Niestety farmer.pl staje się coraz bardziej komercyjny. Jak chcemy żeby kogoś zablokował to raptem znika; tutaj też nie zrozumiano nas i pewnie zostanie ta "dziwna" kolejność postów bo admin już na pewno tu się nie pojawi. Pozdrawiam walczących, spotkamy się na ulicy

 

Panie ikcomas, nie jesteśmy w stanie "ogarnąć" wszystkich komentarzy, wczytywać się, analizować za każdym razem, proszę sobie wyobrazić, że redakcja też czasem ma inne rzeczy do zrobienia! A wbrew pozorom, nie jest nas dużo. W każdym razie walczmy z tym. Kilka adresów IP zostało już na stałe zablokowanych, ale wiadomo IP to nie problem dla trolla, więc trolluje dalej. Mimo wszystko pozdrawiam i czekam na kolejne Pana uwagi, nawet te mało przychylne:) Miłego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

proszę sobie wyobrazić, że redakcja też czasem ma inne rzeczy do zrobienia!

 

:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0